1 zł
2 600 000 zł
/9

ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)

Z cyklu Kąty energetyczne, 1975/92 r.

akryl/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'z cyklu KĄTY ENERGETYCZNE | (1975 – 1992) | J. Robakowski'
na odwrociu stempel z Galerii Wymiany

cena wywoławcza: Wykup abonament

ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)

Z cyklu Termogramy. Gorące obrazy, 1998

technika własna, 61,5 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
opisany na odwrocie: z cyklu "Gorące obrazy" 1998/ J. Robakowski/ technika własna.

ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)

Z serii Moje foto-wideomasochizmy

1989
odbitka barwna, papier
40 x 50 cm,
sygn., tyt., dat. na odwrociu: Powiększenie autorskie | J. Robakowski | J. Robakowski | z cyklu moje foto-videomasochizmy | 1989 r.
i stempel: Galeria Wymiany
vintage print
oprawa: drewniana rama, szkło

ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)

1989
odbitka barwna, papier
40 x 50 cm,
i stempel: Galeria Wymiany
vintage print
oprawa: drewniana rama, szkło

ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)

Barbara Konopka - portret wielokrotny, z cyklu: Magia zwierciadła, 1991 r.

brom, vintage print/papier barytowy, 30 x 40 cm (arkusz)sygnowany, datowany i opisany na odwrociu

ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)

Test, 1971 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 24 x 14,9 cmopisany długopisem na odwrociu: '"Test" 1971 | Red. Józef Robakowski | Warsztat Formy Filmowej'

ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)

Krzesło, 1970 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 25 x 14,4 cmopisany i datowany na odwrociu: '"Krzesło" - 1970 | Józef Robakowski'
na odwrociu pieczęć: 'EXCHANGE GALLERY'

ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)

Kąty energetyczne - metal, 1984-88

technika własna, akryl / karton
50 × 50 cm
sygnowany i dedykowany na odwrociu: für Ania - | J. Robakowski | Energetische ecken - metal | 1984-88

ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)

Z cyklu "Kąty energetyczne", 1979-2009 r.

technika własna/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'J. Robakowski / z cyklu: "Kąty ENERGETYCZNE" / 1979-2009'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'J. Robakowski / z cyklu:/ "KĄTY ENERGETYCZNE" / 1975-2003' oraz czerwona pieczątka 'GALERIA WYMIANY'

ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)

Kompozycja, 1959

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 18 x 24 cm
datowany i opisany na odwrociu: '"Kompozycja" - 1959 | (technika mieszana) | tusz i światło'; odbitka z lat 80. XX w.

ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)

Autoportret, 1967

odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 63 x 83 cm
sygnowany na odwrociu: 'Józef Robakowski | "Autoportret" | Grupa Zero-61'

ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)

Fotografia Astralna, 1973

odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, papier, 23,5 x 18 cm
wydawnictwo autorskie z 9 fotografiami

ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)

Z cyklu: Fetysze, 1986/87

sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: 'z cyklu: FETYSZE 1986/87 | ZYGMUNTOWI | - Druchowi artystycznych zmagań | Józef Robakowski | Łódź 3 VIII 87'

ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)

Model II, 1980

srebrny marker olejowy, papier; 69,8 x 50 cm;
na odwrocie:
- papierowa nalepka z autorskim napisem: II. J. (dopisane długopisem: JÓZEF) Robakowski / 80;
- papierowa nalepka z napisem: MODEL II

ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)

Z cyklu Kąty energetyczne, 1975-2003 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'z cyklu: KĄTY ENERGETYCZNE | 1975-2003 | J. Robakowski'
na blejtramie napis: 'www.robakowski.net'
na odwrociu dwie wskazówki montażowe

ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)

Model III, 1980

srebrny marker olejowy, papier; 70 x 50 cm;
na odwrocie nalepka z autorskim napisem: III. J. Robakowski / 80 oraz MODEL III

ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)

Barbara Konopka - portret wielokrotny z cyklu Magia zwierciadła

1991
Odbitka żelatynowo-srebrowa, papier 30 x 40 cm; w oprawie (drewniana rama, szkło)
Sygn. dat., tytuł, pieczątka "GALERIA WYMIANY" oraz dopisek "c.d.n…. portret wielokrotny" na odwrocie

ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)

Z serii Kąty energetyczne

1975-1982
Rysunek, papier fotograficzny, natryśnięty metal przecierany mechanicznie, papier, wym. 42,3 x 46,2 cm; w oprawie (drewniana rama, szkło)
Sygn. dat., tytuł, pieczątka "GALERIA WYMIANY" oraz dopisek "technika własna: foto-metal" na odwrocie

ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)

Pod murem, z cyklu: Metaforyczne intuicje (Wojciech Bruszewski), 1967 r.

fotografia czarno-biała, odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 82,5 x 62 cm,
opisany na odwrociu ołówkiem: 'Józef Robakowski | 'Rozstrzelanie" | Grupa Zero 61'

- Lech Lechowicz, Grupa ZERO-61 [1961-1969], Wydawnictwo Biblioteki PWSFTviT, Łódź, 2016, s. 85

ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)

Głowa, 1967 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 49 x 58,5 cm (w świetle passe-partout),
opisany na odwrociu ołówkiem: 'Józef Robakowski | "Głowa" (Wiesław Wiszniewski) | Oryginał z 1967 roku | Grupa Zero-61', obok dopisek: 'z kolekcji' i pieczęć 'GALERIA WYMIANY'

- Lech Lechowicz, Grupa ZERO-61 [1961-1969], Wydawnictwo Biblioteki PWSFTviT, Łódź, 2016, s. 84

/9
liczba obiektów: 163