1 zł
2 600 000 zł
/13

Wodny świat, 2001

olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: T. Sętowski 2001.

* do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

cena wywoławcza: Wykup abonament

Karnawał wojenny

akwaforta, akwarela, piórko, tusz; papier; 26,5 x 43,5 cm (odcisk płyty), 28 x 45 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., numerowana i opisana u dołu: T. Sętowski "Karnawał wojenny", akwaforta, akwarela, piórko 1/10 edycja autorska.

Zwierciadło

brąz, polerowany, patynowany; wys. 42,5 cm;
sygn. z boku: Sętowski.

Skrzypek, 1997

olej, płótno; 70 x 60 cm;
sygn. i dat. śr. d.: T.Setowski97;
na odwrocie napis: "SKRZYPEK".

Babilon

akwaforta, papier; 34 x 41 cm (odcisk płyty), 37 x 43,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., numerowana i opisana u dołu: T. Sętowski "Babilon", akwaforta E/A.

Wieża

brąz, kamienna podstawa; wys. całkowita: 23,5 cm, wys rzeźby: 18 cm;
sygn.: Sętowski.

olej/płótno, 96,5 x 98 cm
sygnowany p.d.: 'T. SĘTOWSKI'

Parsifal

brąz, wys. 64 cm,
sygn. z tyłu: T.Sętowski 8/8 ed. 8 z 8

Energetyczna partytura przygód, 2019

olej, płótno, 120 × 70 cm
sygn. l.d.: ’T. Sętowski’ oraz opisany na odwrocie: ‚”Energetyczna partytura przygód” | olej, płótno 120 cm x 70 cm | 2019 | [sygnatura]’

W zaklęciu Morfeusza, 2019

olej, płótno, 50 × 70 cm,
sygn. p.d.: ’T.Sętowski’ oraz opisany na odwrocie: '”W zaklęciu Morfeusza” | 50 cm x 70 cm olej, płótno | 2019 | [sygnatura]’

Ikar, 1986

olej, płyta, 80 x 70

Arka

olej na płótnie, 55 x 46 cm

Kompozycja surrealistyczna, 2000

olej, płótno,
180 x 120 cm,
sygnowany p.d.: "T.Sętowski 2000"

* Droit de suite

Incitatus, 2018

olej, akryl / płótno
120 × 120 cm
sygnowany l.d.: TSętowski, opisany p.d.: INCITATUS; na odwrociu opisany: „INCITATUS” | Akryl, olej, płótno 120 cm × 120 cm | Tomek Sętowski

Ulotna

brąz, wys. 41,5 cm, sygn. na podstawie * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5%

Dotknięcie muzy, 2005 r.

olej, płótno, 80 x 90 cm
sygn. i dat. l.d.: T. Sętowski 2005

droit de suite

Lecę, 2003 r.

olej/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'T. Sętowski'

Pejzaż, 1989 r.

olej, płyta, 58 x 43 cm,
sygn. p.d.: T. SĘTOWSKI 86/89

Architektoniczna hibernacja

akwaforta, akwarela, tusz, papier;
36,5 x 26,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
poniżej oraz przy prawej krawędzi opis autorski: TSętowski "Architektoniczna hibernacja" akwarela, akwaforta / rysunek 1/1 E/A.

Ikona czasu

akwaforta barwna, papier; 27,5 x 38,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana u dołu: TSętowski "IKONA CZASU" akwaforta E/A (ołówkiem).

/13
liczba obiektów: 244