1 zł
2 600 000 zł
/5

PAŁKA Witold (1928-2013)

Scena rodzajowa

olej, płótno, 59 x 51 cm, oprawiony,
sygn. w prawym górnym rogu: PałkaW.

cena wywoławcza: Wykup abonament

PAŁKA Witold (1928-2013)

Ryby, 1994 r.

tusz lawowany, papier, 47 x 67,5 cm,
sygn. p.d. Pałka W/94

PAŁKA Witold (1928-2013)

Maska, 1956 r.

gwasz/papier, 49 x 34 cm (zadruk)
sygnowany i datowany l.g.: 'Pałka W / 56'

PAŁKA Witold (1928-2013)

Krowy

technika własna/papier, 34,5 x 49 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: [nieczytelny]

PAŁKA Witold (1928-2013)

WARZYWNIAK, 2010

Olej, płótno; 60 x 80 cm
Sygnowany p.g.: Pałka W / 2010

PAŁKA Witold (1928-2013)

Orkiestra

olej/płótno , 60 x 80 cm;
sygnowany i datowany p. g.: Pałka W. / 2006.

PAŁKA Witold (1928-2013)

Śpiewaczka

sygn. p.g.
olej, płótno
50x70 cm

PAŁKA Witold (1928-2013)

Frasobliwy, 1957 r.

technika własna, gwasz/papier, papier, 50 x 35 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'PałkaW | 57'

PAŁKA Witold (1928-2013)

Portret kobiety [Kobieta przy stoliku]

sygn. l.g.
olej, płótno
50x40 cm

PAŁKA Witold (1928-2013)

Kwartet, 2006

olej, płótno, 40 x 50 cm;
sygn. p.g.: Pałka W. / 2006

*oplata droit de suite

PAŁKA Witold (1928-2013)

W kawiarni, 2009

olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. p. g.: Pałka W. / 2009.

PAŁKA Witold (1928-2013)

Widownia

olej/płótno, 65 x 80 cm, oprawiony, sygnowany p.g: 'Pałka.W'

- Dom Aukcyjny REMPEX, 2012

*opłata droit de suite

PAŁKA Witold (1928-2013)

ZALOTY, 2003

Olej, płótno; 60 x 80 cm
Sygnowany p.d.: Pałka W. | 2003

*opłata droit de suite

PAŁKA Witold (1928-2013)

Modystki

Olej, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. p.g.: Pałka W.

PAŁKA Witold (1928-2013)

W kawiarni, 2010

olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. i dat. p. g.: Pałka W. / 2010.

PAŁKA Witold (1928-2013)

Pejzaż z Szwajcarii, 2000

olej, płótno; 73,5 x 61,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Pałka W. / 2000.

PAŁKA Witold (1928-2013)

Akrobaci

olej, płótno, 90 × 100 cm
sygn. p. d.: Pałka W.

PAŁKA Witold (1928-2013)

Kobiety we wnętrzu, 2006

olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn.g.p. Witold Pałka 2006

PAŁKA Witold (1928-2013)

KONCERT

Olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p.g.: Pałka W.

PAŁKA Witold (1928-2013)

Śniadanie na trawie, 2003 r.

olej, płótno, 80 x 100 cm
sygn. i dat. p.g.: Pałka W./2003

/5
liczba obiektów: 89