1 zł
2 600 000 zł
/31

Pejzaż, 1946 r.

olej/tektura, 16 x 23 cm (arkusz)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Panek Jerzy | 46'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Portret

olej/tektura, 15 x 13 cm
sygnowany l.d.: 'PANEK'
opisany na odwrociu: [nieczytelnie]

Autoportret

pastel, papier; 28 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Panek (ołówkiem).

Śmierć na koniu, 1970

olej, płótno; 74 x 59 cm;
sygn. p. d.: Panek;
na odwrocie napis autorski: JERZY PANEK/ 59 x 73/ tytuł: ŚMIERĆ NA KONIU/ 1970.

Portret zewnętrzny IV, 1981/1990

drzeworyt, papier; 49 x 52,5 cm (zadruk) 50 x 70 cm (arkusz);
sygn., dat. i opisany u dołu : "Portret zewnętrzny IV", 1981, druga odbitka próbna (pierwsza zniszczona) zaniechałem druku / druk tej grafiki wykonał wydawca Dietter Burkamp w 1990 w RFN. Jerzy Panek (ołówkiem);

List gończy III, 1979/1991

drzeworyt, papier; 57,5 x 82 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: E. A. I/V List gończy III Panek 1979/91.

Drzeworyt, papier, 28 x 22,5 cm,
sygn. na odwrocie p.d.: Panek [1]963.
Praca unikatowa, stworzona dla zaprzyjaźnionego historyka sztuki.

Siuda Baba – obyczaj ludowy z Wieliczki, 1958 r.

drzeworyt/papier, wym. planszy 70 x 53 cm
sygnowany oł. śr.d.: Siuda Baba, p. d.: Panek 1958

Głowy

kredka zielona; karton; 24 x 30 cm

droit de suite

Twarz

kredki brązowa, zielona; karton; 30 x 24 cm

droit de suite

Twarz „kubistyczna”

kredki zielona, granatowa, oranżowa, żółta; karton; 30 x 24 cm

droit de suite

Próba portretu Józefa Gielniaka VII,1963

drzeworyt, papier; 42,3 x 32 cm (w świetle passe-partout));
opisany, sygn. i dat. u dołu pracy: Ep. D’aertiste III. Próba portretu Józefa Gielniaka VII. Panek 1963 / Konradowi Cudokowi - Jurek 19.XII. 65 (ołówkiem).

Autoportret, 1996

pastel na papierze, 26 x 21 cm

Autoportret, 1996

Twarz z cyklu „NIEWIDOMY EROTOMAN”, [1993]

pastel oleista, papier; 29,5 x 20,8 cm

droit de suite

Autoportret 10/16, 1993

Pastele olejne, karton biały; 30 x 24 cm

droit de suite

Autoportret, 1978 r.

gwasz, pastel, papier, 23 x 12 cm,
sygn. p.d.: Panek

Autoportret w żółtym kaszkiecie, 1999 r.

pastel, papier, 29,5 x 21 cm

Zestaw 5 prac - Studia portretowe

1. Studia portretowe - piórko, tusz, papier w kratkę; 29 x 20,2 cm; u dołu napis: 19 20 13.04.85 / Cała czwórka o key!;
2. Portret mężczyzny - piórko, tusz, flamaster, papier w kratkę; 29 x 20 cm; u dołu napis: mniej więcej Stacho Panek;
3. Portret mężczyzny z wąsami - flamaster, papier w kratkę; 29 x 20,1 cm; sygn. p. d.: Panek, u dołu napis: nie bardzo ale jest;
4. Portret mężczyzny w okularach - piórka, tusz, flamaster, papier w kratkę; 29 x 20,1 cm; sygn. u dołu: Panek;
5. Portret - tusz, flamaster, papier w kratkę; 29 x 20,2 cm; sygn. p. d.: Panek; u góry tekst podpisany przez StPtak (Stanisław Ptak).

/31