1 zł
2 600 000 zł

Wiosenne rytmy, 1999 r.

olej, płótno, 100 × 81 cm
sygn. l. d.: J. Kraupe
na odwrocie opisany: Janina Kraupe/Wiosenne rytmy/ olej 1999

cena wywoławcza: Wykup abonament

Krakowskie kamienice, 1970

gwasz, papier brązowy;
27 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: J. Kraupe 1970

Radosna etiuda, 2000

olej, płótno; 61 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe;
na odwrocie napis autorski: JANINA KRAUPE/ "RADOSNA ETIUDA"/ OLEJ 2000

Rudowłosa, 1955

olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. l. d.: J. Kraupe
Na odwrocie napis autorski: JANINA KRAUPE/ "RUDOWŁOSA"/ 1955

akwarela / papier, 53 x 43 cm, sygn.

Preludium wiosenne

olej na płótnie
60 x 73 cm

Petunia

sygn. p.d.
gwasz, papier
35x25 cm

Mokre mgły opadły na drzewa, 1985

akwarela, ołówek, papier;
64,7 x 50 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe (ołówkiem); tytuł l. d.: "Mokre mgły opadły na drzewa" 1985

Oczekiwanie na rywala, 1947 r.

akwaforta/papier, 13 x 16,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J. Kraupe 47`

Estymacja: 700 - 1 500 zł

Jesienne liście, 1958 r.

monotypia olejna/papier, 52 x 34 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `J. Kraupe 58`

Estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Dzień w górach, 2003 r.

gwasz, 66 x 48 cm, sygn.

Robiąca na drutach, 1948 r.

akwaforta/papier, 21 x 17 cm
sygnowana i datowana p.d.: `J. Kraupe 48`

Estymacja: 800 - 1 500 zł

akwarela, ołówek, papier;
64,7 x 50 cm;

Plaża, 1967 r.

olej/płótno, 77 x 62 cm
sygnowany l.d.: `J. Kraupe`
sygnowany i opisany na odwrociu: `JANINA KRAUPE | "PLAŻA" | olej 1967`

Estymacja: 15 000 - 20 000 zł

akwarela / papier, 53 x 43 cm,
sygn.

Na plantach, 1973 r.

olej/płótno, 79,5 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Kraupe`
opisany na odwrociu: `JANINA KRAUPE | KRAKÓW | ... | "NA PLANTACH" 1973 r.`

Estymacja: 14 000 - 18 000 zł

List z południa, 1965

technika własna - linoryt barwny, papier;
54 x 43 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Kraupe 1965; oraz napis l. d.: "List z południa" épr. d`art V

Znaki, 1986 r.

linoryt barwny/papier, 19 x 15,5 cm (w świetle passe-partout)
opisany u dołu: `Znaki 3/50 J. Kraupe 1986`

Estymacja: 600 - 900 zł

Pejzaż, 1942

gwasz/papier, 17 x 20 cm
sygn. i dat. l. d. 1942 J. Kraupe

Biała pełnia księżyca, 1992 r.

gwasz,
70 x 50 cm,
sygn.