1 zł
2 600 000 zł

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

U Maxima w Gdyni, 2010

Akryl, płótno; 93,5 x 130 cm
Sygn. l.d. J.Pałucha 2010

cena wywoławcza: Wykup abonament

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Dzień kobiet, 2012 r.

olej/płótno, 55 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J. Pałucha 2012`

Estymacja: 5 000 - 7 000

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Brydżowy szlem, 2010 r.

olej/płótno, 70 x 55 cm
sygnowany i datowany l.d.: `J. Pałucha 2010`

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Celebrytka i paparazzi, 2011

olej, płótno, 70 x 55 cm;
sygn. J.Pałucha 2011

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Orkiestr a, 1990 r.

olej/płótno,
43 x 60 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany l.d.: `J.PAŁUC HA 90`

Estymacja: 5 800 - 6 800

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Diabeł sikający do piwa

akryl na płótnie
33 x 38 cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Z CHEŁMOŃSKIEGO [Babie lato], 2011

akryl na płótnie,
55 x 70 cm,
sygnowany p.d. "J. Pałucha 2011 /z Chełmońskiego"

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Golfiści, 2011 r.

akryl/płótno,
56 x 70 cm,
sygnowany i datowany l.d.: `J. Pałucha 2011`
oprawa autorska

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Wenus i mewa, 2011

Akryl, płótno;
81 x 100
Sygn. p.d. J.Pałucha 2011

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Gran derbi, 2011

olej, płótno,
46 x 55 cm,
sygn., i dat. p.d.: J.Pałucha 2011

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

OŚWIADCZYNY, 2006

olej, płótno,
65 x 81
sygn. l.d.: J. Pałucha 2006

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Mistrz i uczennice, 2011

Olej, płótno;
55x70 cm
Sygn. l.d.: Jpałucha 2011

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

"FORTEL ONUFREGO ZAGŁOBY", 2010

akryl na płótnie,
55 x 70 cm,
sygnowany p.d. "J. Pałucha 2010", na odwrocie napisy autorskie.

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Poszukiwacze skarbów

Akryl, płótno;
60x80 cm
Sygn.p.d.:J.Pałucha o:8

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Do zobaczenia, 2010

olej, płótno;
70 x 140 cm
sygn. l.d. J.Pałucha 2010
Na odwrocie: "Do zobaczenia"/ J.Pałucha 2010

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

FABRYKA PIENIĘDZY, 1997

akryl na płótnie,
46 x 33 cm,
sygnowany l.d. "J.Pałucha 97"

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

CYRK, 1998

akryl na płótnie,
47,5 x 33 cm,
sygnowany p.d. "J. Pałucha 98"

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

TRZY GRACJE CZYLI MANEWRY MIŁOSNE, 2010

akryl na płótnie,
65 x 81 cm
sygnowany na odwrocie "Trzy Gracje czyli Manewry miłosne/ J. Pałucha 2010"

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Noce i dnie, 2008

Olej, płótno;
70 x 55 cm
Sygn. l.d. J.Pałucha 2008

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Sami swoi, 2008

olej/płótno
65x81 cm
Sygn.p.d.: J.Pałucha 2008

liczba obiektów: 139