1 zł
2 600 000 zł
/6

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura z czerwonym garnuszkiem (2008)

sygn. p.d.
olej, płótno
18x46

cena wywoławcza: Wykup abonament

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Kazanowa (2007)

sygnowany p.d.
olej, płótno/tektura
33x24

PANFIL Józef (ur. 1958)

Łąka-motyw ze Smardzewic (2006)

sygn. p.d., akryl, płótno, tektura 24x18

PANFIL Józef (ur. 1958)

Dąb-Motyw z Budziszewic (2007)

sygn. l.d., olej, płótno/tektura, 37x31

PANFIL Józef (ur. 1958)

Dwór w Studziannej Poświętnym

akryl, płótno naklejone na tekturę, 16,5 x 22 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: PANFIL

PANFIL Józef (ur. 1958)

PANFIL Józef (ur. 1958)

Pejzaż z okolic Spoletto

sygn. l.d., olej, płótno/tektura, 30x50 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z cyprysem

akryl, płótno naklejone na tekturę, 24 x 18 cm; sygn. l.d.: PANFIL

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Asyżu

sygnowany p.d.
olej, płótno na tekturze, 24x18 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura

akryl, płótno naklejone na tekturę, 18 x 33 cm;
sygn. l.d.: PANFIL

PANFIL Józef (ur. 1958)

Klasztor franciszkanów w Smardzewicach zimą (2005)

sygnowany l.d.dat. na odwrociu
akryl,płótno /tektura, 18x24 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura

olej, płótno, 18 x 24 cm;
sygn. p.d.: PANFIL

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura

olej, płótno, 18 x 24 cm;
sygn. p.d.: PANFIL

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura

olej, płótno, 18 x 24 cm;
sygn. p.d.: PANFIL

PANFIL Józef (ur. 1958)

Akt 2001

kredka biała i czarna, papier szary,
47,5 x 63 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p.d.: J. Panfil 2001

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura z dzbanami

olej, płótno, 18 x 23,5 cm;
sygn. p.d.: PANFIL

PANFIL Józef (ur. 1958)

Kapliczka (2002)

sygn. dat. p.d.
32x40

PANFIL Józef (ur. 1958)

Cyprysy w Sienie

sygn. p.d.
olej płótno
41x81

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Castellina in Chianti

sygnowany l.d.
akryl,płótno /pilśnia
33x24

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura

olej na płótnie, 24 x 46 cm
sygnowany p.d.: "Panfil"

/6
liczba obiektów: 120