1 zł
2 600 000 zł

OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)

Kształt intymnej iluzji

serigrafia barwna, papier; ed. 1/25
82x58,5 cm
sygnowany l.d. "EA 1/25", p.d. "Olbiński"

cena wywoławcza: Wykup abonament

Pinot Noir, 2018 r.

inkografia, I/XX, 60 x 42 cm, sygn.

Letnie małżeństwo

litografia, papier, 76 x 61 cm,
sygn. p.d.: Olbinski odbitka: 274/350

Ślub, 2015 r

inkografia, papier, 89 x 63,5 cm (99 x 69 cm arkusz),
sygn. l.d.: pieczęcią wodną oraz 3/10, sygn. ołówkiem pod płytą p.d.: Olbiński

Bez tytułu, 1986 r.

akryl/płótno, 43,5 x 33,5 cm
sygnowany p.d.: 'olbinski'

Koń, 2017

akryl, płótno, 52,5 x 42 cm
sygnowany p.d.: Olbiński

FOREVER YOUNG, 1988

akryl, karton
41,5 x 34 cm
sygn. l.d.: Olbiński
Obraz posiada certyfikat autentyczności wystawiony przez autora, z nr. kat. obrazu (2102).

SUPERIORITY OF CONSEQUENCES, 2008

akryl, płótno
46 x 38 cm
sygn. l.d.: Olbiński

Wspomnienia z Hampton

inkografia/papier, 30 x 23 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Olbiński', opisany l.d.: '17/100'

serigrafia, papier, 1/3 A.P., 49,5 x 54,3 cm (w świetle oprawy), 68,2 x 71,8 cm (w oprawie), sygn. p.d.

Kobieta na tle Łazienek Królewskich w Warszawie

akryl, płótno; 80 x 54 cm;
sygn. p. d.: Olbiński.

Harfa

litografia barwna, papier, 79 x 57,5 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: Olbiński oraz opis. l. d.: 347/350

Gorset

litografia barwna, papier, 72 x 55 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: Olbiński oraz opis. l. d.: 274/350

Wnętrze z Modiglianim

serigrafia, papier; 60 x 62 cm (w świetle passe-partout)
edycja autorska; sygnowany w obrębie kompozycji l.d.: "Olbiński", p.d.: "Olbiński", opisany l.d.: "E/A 1/3"

Eye of the Medusa II, 2017, wraz z albumem kolekcjonerskim The Best of Rafał Olbiński, The Collector's Edition

serigrafia, papier, edycja 17/20; 25 x 25 cm
sygnowany p.d.: "Olbiński", l.d.: autorska sucha pieczęć
album: edycja 33/150, sygnowany: "Olbiński"

bez tytułu (szkic do obrazu), 2017

ołówek, papier; 45 x 32 cm
sygnowany l.d. "Olbiński 2017"

litografia barwna, papier, 72 × 57,5 cm (zadruk), 83 × 67 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d. Olbiński; p. d.: 277/350

Zakochany Pierrot

litografia barwna, papier, 57,5 × 55,5 cm (zadruk), 68,5 × 66 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: Olbiński oraz. l. d.: 267/350

litografia barwna, papier, 91 × 63 cm (zadruk), 102 × 72 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: Olbiński, oraz. l. d.: 93/350

Ołówek I/X,

rysunek/print, sygnatura, 35x32 cm

liczba obiektów: 434