1 zł
2 600 000 zł

CORPS DE GARDE (STRAŻ PRZYBOCZNA), 1973

litografia barwna, papier
48 x 68.5 cm
sygn. oł. l.d.: Lebenstein 73 śr.: "Corps de garde", p.: 20/100

cena wywoławcza: Wykup abonament

BEZ TYTUŁU, 1957

tusz pędzel, akwarela, papier milimetrowy
55.5 x 35.7 cm
sygnowany dłg. p.d.: Lebensztejn 57

WARSZAWKA

tusz pióro, pędzel, ołówek, pastel, pap. szarozie
39.5 x 30.7 cm
sygn. oł. p.d.: Do Miłosza | "Warszawka" | Lebenstein na odwr. oprawy nalepka z danymi pracy

BEZ TYTUŁU

45.6 x 36.7 cm
sygn. oł. p.d.: Do Miłosza | Lebenstein
na odwr. oprawy nalepka wystawowa z nr 55 i danymi pracy

Radiographie - portrait, 1973

litografia barwna, papier,
54,5 x 43 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. u dołu: Lebenstein 73

Trzy kobiety

litografia barwna; wym.: 490 x 320 mm; sygn. oł. p.d.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. l.d.: 51/75.

Trzech króli

litografia barwna; wym.: 330 x 240 mm; sygn. oł. l.d.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. l.d.: 80/100.

The animals drive the men away, 1974

litografia barwna; wym.: 490 x 680 mm; sygn. oł. p.d.: Lebenstein 74, odbitka numerowana oł. l.d.: 17/100. Grafika z teki G. Orwell, "Folwark zwierzęcy", 1974.

Terrakota

litografia barwna; wym.: 330 x 240 mm; sygn. oł.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. l.d.: 50/100.

Teatr

litografia barwna; wym.: 430 x 330 mm; sygn. oł. p.g.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. l.g. (w obrębie kompozycji): 21/100.

Słonie i mucha

litografia barwna; wym.: 430 x 335 mm; sygn. oł. p.g.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. p.g.: 33/100.

Rysownik

litografia barwna; wym.: 425 x 335 mm; sygn. oł. p.g.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. l.g.: 90/100.

Portret kobiety - studium aktu, 1973

litografia; wym.: 700 x 495 mm; sygn. oł. p.d.: Lebenstein 73, odbitka numerowana oł. l.d.: 39/100.

Portret kobiety - radiografia, 1973

litografia barwna; wym.: 430 x 360 mm; sygn. oł. p.d.: Lebenstein 73, odbitka numerowana oł. l.d.: 99/100.

Piramida

litografia barwna; wym.: 330 x 240 mm; sygn. oł. l.d.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. l.d.: 83/100.

Pegaz

litografia barwna; wym.: 430 x 330 mm; sygn. oł. p.g.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. l.d.: 87/100.

Napoleon drives Snowball away, 1974

litografia barwna; wym.: 700 x 490 mm; sygn. oł. l.d.: Lebenstein 74, odbitka numerowana oł. l.d.: 37/100. Grafika z teki G. Orwell, "Folwark zwierzęcy", 1974.

Kobieta z koniem

litografia; wym.: 430 x 330 mm; sygn. oł.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. l.d.: 51/100.

Erotyk na kanapie, 1973

litografia barwna; wym.: 490 x 700 mm; sygn. oł. p.d.: Lebenstein 73, odbitka numerowana oł. l.d.: 95/100.

Bulwar St. Denis, 1977

litografia; wym.: 430 x 330 mm; sygn. oł. p.d.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. l.d.: 49/100.