1 zł
2 600 000 zł

LUTOMSKI Patryk (ur. 1973, Kraków)

Ryba w stole

linoryt
70x100 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Znowu ryba, 2011

linoryt, papier, 70 x 100 cm,
sygn., dat. i opis u dołu: "Znowy ryba" e/a 7/10 P. Lutomski 2011

Zbiór szparagów, 2007

olej, płótno,
81 x 100 cm,
sygn. i opis autorski na odwrocie

Ale chrapie, 2007

Akryl, płótno;
81x100 cm
Sygn. na odwrocie: "Ale chrapie" 07r/ Patryk Lutomski

Poczekalnia, 2007

Akryl, płótno;
100x81 cm
Sygn.p.d.: P.Lutomski i na odwrocie: "Poczekalnia"/ Patryk Lutomski 07r

Wakacyjny kicz z Rafałem zamiast jeleni ,2009

olej, płótno;
81 x 100 cm,
sygn.p.d.: P. Lutomski i na odwrocie

Reklama, 1998

linoryt,
70x100 cm,
sygn.

Pochód, 2007 r.

olej/płótno,
100 x 100 cm
opisany na odwrociu: `"Pochód" 07 r. | Patryk Lutomski`

Wakacyjny kicz, 2008

olej, płótno;
81 x 100 cm;
sygn. p.d.: P Lutomski oraz sygnowany na odwrocie: "Wakacyjny kicz" 08 r. Patryk Lutomski

Oni II, 2006

akryl?/płótno
102x102 cm
Sygn.p.d.
P. Lutomski i na odwrocie: "Oni II" 06r./Patryk Lutomski

Piłka jest zielona, 2006

akryl, płótno;
90 x 100 cm
sygn. p.g. P.Lutomski 06

Gwiazdy to dziury w niebie które wydziobały dzięcioły, 2009 r.

olej/płótno,
46 x 55 c
sygn. i dat. na odwrocie

Płaszczki - nalot, 2007

akryl, płótno; 81 x 100 cm
sygn. na odwrocie. "Płaszczki - nalot" 07/ Patryk Lutomski

Demony, 2007

olej, płótno,
100 x 120 cm;
sygn. p. d.: P. Lutomski; na odwrocie napisy autorskie

Tu byłem, 2007 r.

olej/płótno,
80 x 100 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `Tu byłem 07 / Patryk Lutomski`

Smoki, 2008

olej, płótno, 130 x 170 cm;
napisy autorskie na odwrocie

GRAŁEM W PIŁKĘ II, 2008

linoryt barwny/papier,
70 x 100 cm
sygn. i dat. p.d.: `P. Lutomski 2008 r.`

Układ II, 2001

Nakład: 8/10, linoryt, papier, sygn., 70x100 cm

Zbiór szparagów

olej, płótno, 81 x 100 cm; sygn. i opis autorski na odwrocie

Symbol III, 2003

olej, akryl, płótno, 130 x 150 cm;
sygn. p.d.: P. Lutomski, na odwrocie napis autorski z datą 2003

liczba obiektów: 65