1 zł
2 600 000 zł

GRZYB Ryszard (ur. 1956, Sosnowiec)

Bez tytułu, 1992

olej, płótno, 80 x 100 cm
opisany na odwrocie: Ryszard Grzyb / 80 x 100 cm / 1992

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bez tytułu, 2011 r.

akwarela, papier, sygn.
38 x 28 cm

Postać na postać w, 1988 r.

olej/płótno, 89 x 116 cm
sygnowany,datowany i opisany na odwrociu :` RYSZARD GRZYB | 1988 | POSTAĆ NA POSTAĆ W `

Nie ma mrozu w styczniu, 2015 R

akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrocie pismem odręcznym:
"Nie ma mrozu w styczniu "| 2015 |Ryszard Grzyb | 70 x 70

Motylowe szaleństwo, 1993/2014 r.

serigrafia barwna/papier, 41 x 57 cm (w świetle passe-partout)
opisany ołówkiem p.d.: `Motylowe szaleństwo, 1993/2014, 5/30, Ryszard Grzyb`

Nosorożec i motyle, 1991 r.

akryl/płótno, 220 x 230 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: `RYSZARD GRZYB | 220 x 230 1991`

- "Wystawa młodej sztuki polskiej", Arthur Andersen, Warszawa, maj - sierpień 2001

- Wystawa młodej sztuki polskiej, Arthur Andersen, katalog wystawy, Warszawa, 2001 (il.)

Oko, 1990

olej, płótno, 135x160 cm
opisany na odwrocie: Ryszard Grzyb 1990r. 7/ "Oko" 135x160

Z cyklu Zdania napowietrzne

edycja 1/10, 2008 r.
tablica, 33 x 10 cm

W CENTRUM OKRĘGU JESTEŚ TY

Teka grafik; okładka płócienna, częściowo oklejona w zielony papier; 56 x 40 cm; 11 kart nienumerowanych w tym 7 sztuk z pracami graficznymi; w tekście wiersze; technika własna (akwaforta, akwatinta, sucha igła, offset), papier 50 x 32 cm (wymiar kompozycji); Na karcie tytułowej: Komendantowi Grafiki | Markowi Jaromskiemu | tę książkę poświęcam; na pierwszej i ostatniej stronie napis długopisem: Ryszard Grzyb oraz: Wydano 10 egzemplarzy (2 w przygotowaniu) | egzemplarz nr. 5/10

Głupie jabłka w ogrodzie, 2001

olej, płótno, 100 x 120 cm
sygn. na odwrocie

Estymacja: 68000 - 75000 PLN

Ryby, 1992

olej, płótno; 80 x 100 cm
sygn. na odwrocie Ryszard Grzyb/ 80 x 100 cm/ 1992

Estymacja: 45000 - 50000 PLN

Teka grafik z opisem: W centrum okręgu jesteś ty

okładka płócienna z dekoracją z zielonego papieru:
56 x 40 cm;
11 kart nienumerowanych w tym 7 sztuk z pracami graficznymi; w tekście wiersze technika własna (akwaforta, akwatinta, sucha igła, offset), papier 50 x 32 cm (wymiar kompozycji); Na karcie tytułowej: Komendantowi Grafiki/Markowi Jaromskiemu/ tę książkę poświęcam
na pierwszej i ostatniej stronie napis autorski? długopisem: Ryszard Grzyb oraz: Wydano 10 egzemplarzy (2 w przygotowaniu) / egzemplarz nr. 5/10
nakład: 5/10 wydanie 1

Teka grafik z opisem W centrum okręgu jesteś ty

okładka płócienna z dekoracją z zielonego papieru: 56 x 40 cm;
11 kart nienumerowanych w tym 7 sztuk z pracami graficznymi; w tekście wiersze
technika własna (akwaforta, akwatinta, sucha igła, offset), papier 50 x 32 cm (wymiar kompozycji);
Na karcie tytułowej: Komendantowi Grafiki/Markowi Jaromskiemu/ tę książkę poświęcam na pierwszej i ostatniej stronie napis autorski? długopisem: Ryszard Grzyb oraz: Wydano 10 egzemplarzy (2 w przygotowaniu) / egzemplarz nr. 5/10
nakład: 5/10 wydanie 1

Będzie lepiej i coraz lepiej, 2011

tablica aluminiowa, 23x29 cm

Estymacja: 500 - 600 zł

Jo tekiero Jo tekiero Jo tekiero (M.R), 1999

olej na płótnie, 53 x 72 cm,
sygn. na odwrociu: Ryszard Grzyb 1999, PRACA DEDYKOWANA NA AUKCJĘ CHARYTATYWNź DLA PROFESORA Zygmunta Januszewskiego

Jaskółka, 1993/2003 r.

serigrafia/papier, 30,5 x 40 cm
sygnowany i datowany u dołu: `Ryszard Grzyb serigrafia 96/100 1993/2003`

Estymacja: 900 - 1 100

Żółw, 1993/2003

serigrafia barwna/papier, 30,5 x 40 cm
sygnowany i datowany u dołu ołówkiem: `Ryszard Grzyb, serigrafia 15/100, 1993/2003`

Estymacja: 800 - 1 100 zł

Zdania Napowietrzne, 2005 r.

jedna kartka z ogłoszeniem w `Dzień Dobry`,
42,5 x 30,5 cm
u dołu opisana: `29.04. 2005 Rok Ryszard Grzyb`

Bez tytułu, 2011

akwarela, 23x31 cm

blacha tłoczona, emalia
30 x 40 cm

liczba obiektów: 80