1 zł
2 600 000 zł

4 litografie z teki Carnet Incomplet,

m.in.: Ballon-Baba (sygn. na pl.: J.L.); Mythe en commun; Scene Champetre; prace nie sygn.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Teka: Carnet Incomplet, 1966.

Teka 13 litografii (6 jednobarwnych, 3 dwubarwne, 4 trójkolorowe); wym. pl.: 48 x 36 cm. Tekę oraz grafiki wydano w 80 egzemplarzach numerowanych i sygnowanych przez artystę (oferowana teka nosi nr 41);

Taniec Salome, 1988

49 x 28 cm
sygn. l.d. Lebenstein 88

Trzy kobiety

litografia, papier,
69,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: Lebenstein; l. d.: 21/75

Figura nr 196, 1963

olej, płótno,
81 x 54 cm;
sygn. i dat. l. d.: Lebenstein 63;
opisany na odwrocie: Lebenstein / figure no 196 / 1963

Figura

tusz, gwasz, papier milimetrowy,
28 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: JAN LEBENSTEIN

Czterej jeźdźcy Apokalipsy, 1985

litografia barwna, papier,
29,5 x 49,5 cm (odcisk kamienia);
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 85 (ołówkiem); nr odbitki l. d.: 103/150

W kinie

akwarela, papier,
61 x 47 cm;
sygn. p. d.: Lebenstein

Portret kobiety. Studium aktu, 1973

litografia, papier,
70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 73; l. d. nr odbitki: 97 / 100

Postać z czterema nogami, 1973

litografia barwna, papier,
67 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p.d.: Lebenstein 73 (ołówkiem) l. d. nr odbitki: 91/100 (ołówkiem)

Figura nr 196 (1963)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
81x53.5

Kompozycja ze zwierzętami

litografia, papier,
42 x 32,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g. wraz z numerem odbitki: Lebenstein 40/100 (ołówkiem)

Z cyklu Folwark zwierzęcy, 1973

litografia barwna, papier,
48 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 73 (ołówkiem);
nr odbitki l. d.: 39/100

Le Roi de Charogne, 1978

Tusz, ołówek, papier aksamitny;
wym.: 63 x 36 m;
sygn. piórkiem p.d.: Lebenstein 78. Na odwrocie opis pracy; projekt autorski jednej z 8 ilustracji do fr. edycji tomiku wierszy T. Hughesa "Crow" (fr. "Corbeau"), wydanego przez Editions de la Différence, Paris 1980 (tłum. i wstęp C. Guillot).

litografia barwna, papier,
sygn. p. d.: Lebenstein 85 (ołówkiem) i nr odbitki l. d.: 94/150

FIGURA OSIOWA, 1962

Tusz, akwarela, papier;
49,5 x 35,5 cm
Sygnowana i numerowana p.d.: Lebenstein 62
Biografia artysty przy poz. nr 167.

MAITRESSE DE MAISON - z teki Carnet Incomplet, 1966

Litografia barwna, papier;
26,5 x 35 cm (odcisk płyty)
Sygnowana i numerowana l.d.: 74/80, p.d.: Lebenstein 66
Rycina wzmiankowana i reprodukowana [w:] Jan Lebenstein, Muzeum Narodowe, Wrocław 1977, poz. 177, il. 28.

Postać na schodach, 1956

tusz, papier milimetrowy
wym. 53 x 39,6 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 1956 ? (ołówkiem)

Figura, 1961

technika mieszana, papier milimetrowy;
23 x 17 cm
sygn. p.d. Lebenstein 61, l.d. Figure

Przedpotopowy, 1973 r.

litografia, tusz/papier,
50 x 70 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Lebenstein 73`
u dołu dedykacja