1 zł
2 600 000 zł

Figura Osiowa 66, 1960

olej, płótno
146,5 x 89
sygn. i dat. p.d.: LEBENSTEIN 60, sygn. i dat. na odwrocie: Jan Lebenstein axiale 66 1960

cena wywoławcza: Wykup abonament

Gourou II, 1965

długopis, piórko, tusz, papier,
42 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Lebenstein 65; l. d.: "Gourou II"

Z CYKLU FOLWARK ZWIERZĘCY, 1974

Litografia barwna, papier;
49,5 x 70,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowana i numerowana l.d.: 69/100, p.d.: Lebenstein 74

Gourou II, 1965

Zwierzę (1963)

sygn. dat. l.d.
tusz, akwarela, papier milimetrowy
30x41.7

Figura, 1962 r.

gwasz/papier,
43 x 33 cm (arkusz, w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `LEBENSTEIN 62`

Figura, 1959 r.

akwarela, tusz/papier,
58,5 x 42 cm (w świetle passe-parout)
sygnowany i datowany p.d.: `LEBENSTEIN 59`

Figura nr 196, 1963 r.

olej/płótno,
81 x 53,5 cm
sygnowany i datowany l.d. Lebenstein 63
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Lebentein | Figure no 196 | 1963`

Z cyklu Folwark zwierzęcy, 1974

litografia barwna, papier,
68 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Lebenstein 74

Bouclier I (Tarcza I), 1968

długopis, piórko, tusz, tusz lawowany, pastel, papier,
35 x 25,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Lebenstein 68, l. d.: Bouclier I

Gourou II, 1965

Czterej jeźdźcy Apokalipsy, 1985

litografia barwna, papier,
29,5 x 49,5 cm (odcisk kamienia);
sygn. p. d.: Lebenstein 85 (ołówkiem); nr odbitki l. d.: 51/150

4 TONDA - ILUSTRACJA DO FOLWARKU ZWIERZĘCEGO, 1974

Serigrafia, papier;
70,5 x 49,5 cm
Sygnowana ołówkiem - p.d.: Lebenstein 74 | l.d.: 85/100

DOM W REMBERTOWIE

Olej, płótno dublowane;
50 x 69,5 cm
Sygnowany l.d.: Lebenstein

Z CYKLU FOLWARK ZWIERZĘCY

litografia barwna/papier,
43 x 32 cm ( w świetle passe-partout)
sygnowany l. śr.: `Lebenstein 92/100`

W kapieli

niesygnowany
technika mieszana, papier
26x20.5

Z cyklu Folwark zwierzęcy

litografia barwna/papier,
43 x 33 cm (w świetle passe-partout)
nr l.g.: `23/100`, sygnowana p.g.: `Lebenstein`

Apokalipsa, 1985

litografia, papier, 70 x 51 cm ( wymiary arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 85 (ołówkiem); l. d.: 85 /150 (ołówkiem)

Zwierzę, 1965

piórko, tusz, akwarela, tusz lawowany, papier milimetrowy,
18,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l.d.: Lebenstein 65

Erotyk na kanapie, 1973

Litografia barwna; wym.: 490 x 700 mm; sygn. oł. l.d.: Lebenstein 73; odb. 69/100.