1 zł
2 600 000 zł

Szkic twarzy

akwarela, papier w kratkę, 32 x 18,5 cm;
sygn. l.g.: Panek 13. 11. 80.

cena wywoławcza: Wykup abonament

AUTOPORTRET W KAPELUSZU, 1999

26.5 x 20.6 cm
sygn. p.d.: Panek 99

AUTOPORTRET, 1993

pastel, papier zeszytowy w kratkę
29.5 x 20.5 cm
sygn. oł. p.d.: IX 93 | Panek

Twarz

kredka, papier, 29 x 20,5 cm;
sygn. u dołu po środku: Panek;
bez oprawy

Chłopi, 1952

linoryt; wym.: 130 x 140 mm; sygn. oł. i na pł. p.d.: J. Panek 52. Lit.: D. Burkamp, "Jerzy Panek", 1995, poz. 53.

Autoportret, lata 80. XX w.

serigrafia; wym. planszy: 295 x 210 mm; sygn. oł. p.d.: Panek, l.d.: 65/100.

Świdrowaci, 1996 r.

odprysk/papier, 37 x 43 cm w św. p. p.
sygn. i dat. l. d. `odprysk E.A, odprysk "Świdrowaci", Panek 96`

Autoportret, 1998 r.

pastel, 30 x 24 cm, sygn.
Darczyńca anonimowy.

Oszust matrymonialny

drzeworyt, 30 x 30 cm,
trawił i drukował Krzysztof Tomalski.
Dar Pani Barbary Myszkowskiej

Koń, 1967 r.

olej/płótno, 46 x 54 cm
sygn. i dat. na odwrocie: Panek / 1967
na odwrocie dwie pieczęcie WOZ zezwalające na wywóz obiektu poza granice. Pieczęć galerii Mariana Gołogórskiego.

Wakacje, 1954 r.

drzeworyt/bibułka, 29 x 38 cm
sygn. i dat. p. d.: `Panek Jerzy 54`, i l. d.: Wakacje

Portret Józefa Gielniaka X, 1963 r.

drzeworyt/papier, 49 x 40,5 cm
sygn. i dat. p. d.: Panek 1963

Twarz

kredka, papier, 29 x 20,5 cm;
bez oprawy

Akt, 1969

olej, płótno, 60,2 x 81,5
sygn. na odwrociu: Panek 69

Twarz, 1982

akwarela, papier,
28 x 17,5 cm (w świetle passe-partout);
datowany u dołu: 10.4.82

Akt, 1969

granatowy tusz lawowany, papier,
29,7 x 41,9 cm;
sygn. i dat. p. d.: Panek 69

Płynący człowiek I, 1963

grafika, papier, 54 x 64,8 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: imp. Panek 1963, u dołu pośrodku tytuł

Etendard VI, 1962

drzeworyt, papier,
65 x 47,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: imp. Panek 1962, nr odbitki l. d.: 4/100, u dołu pośrodku tytuł

Próba portretu Józefa Gielniaka V, 1963

drzeworyt, papier, wymiar arkusza: 62,8 x 48,5 cm,
38,5 x 30 cm (odbitka);
sygn. i dat. p.d.: Panek 63
u dołu po środku tytuł
Bibl.: Jerzy Panek : Werkverzeichnis der graphischen Arbeiten 1939- 1993 / hrsg. Von Dieter Burkamp; [mit Texten von] Marek Rostworowski, Werner Schmidt, Gisela Burkamp, Bielefeld 1995, poz. 239.

Domy rybaków, 1956

drzeworyt, bibuła, wymiar bibuły: 48,4 x 69,8 cm;
sygn. i dat. p.d.: Panek 1956/92; napis l.d.: E.A.;
u dołu po środku tytuł;
stan zachowania: rozdarcie bibuły