1 zł
2 600 000 zł

BORCZ Rafał (ur. 1973)

Jezioro

Olej, płótno, 110 x 75
sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: Wykup abonament

BORCZ Rafał (ur. 1973)

Olchy, 2012

olej/płótno,38x46 cm
sygn. na licu i na odwrocie, opisany

BORCZ Rafał (ur. 1973)

Olcha, 2010

olej, płótno,
40 x 30 cm
na odwrocie: Rafał Borcz/"Olcha"/2010

BORCZ Rafał (ur. 1973)

Zatoka węża, 2009

Olej, płótno; 70 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: RAFAŁ BORCZ/ ZATOKA WĘŻA/ 2009/ olej/ 70 x 100 cm

BORCZ Rafał (ur. 1973)

Dziewczynka, 2011

brąz patynowany,
wys. 22 cm.,
sygn. na stopie /R.BORCZ/

BORCZ Rafał (ur. 1973)

Dwie olchy, 2011 r.

olej/płótno
85 x 110 cm
sygn.

BORCZ Rafał (ur. 1973)

Maja, 2007

portret córki, tempera jajowa, płótno,
30x40 cm,
sygn. na licu w prawym dolnym rogu: "Borcz", opisany na odwrocie "Maja, portret córki Rafał Borcz, Tempera jajowa na płótnie, 2007".

BORCZ Rafał (ur. 1973)

Styczeń, 2010

Olej, płótno;
46x61 cm
Sygn.p.d.: Borcz oraz na odwrocie: Rafał Borcz "Styczeń" Olej 2010r.

BORCZ Rafał (ur. 1973)

Pejzaż z ogniskiem, 2009 r.

olej/płótno,
50 x 40 cm
sygnowany i opisany na odwrociu

BORCZ Rafał (ur. 1973)

Bez tytułu, 2007

Olej, płótno;
30 x 40 cm
Sygn. na odwrocie: Rafała BORCZ/ "Bez tytułu"/ olej/ płótno/ 2007

BORCZ Rafał (ur. 1973)

bez tytułu, 2007 r.

olej / płótno, 40 x 50 cm, sygn.

BORCZ Rafał (ur. 1973)

Nocny autobus, 2004

Olej, akryl, płótno
wym.: 139 x 178 cm
sygn. p.d.: Borcz
na odwrocie R. Borcz, Nocny…

BORCZ Rafał (ur. 1973)

Zatoka Węża, 2009

tempera jajowa na papierze
28 x 35 cm

BORCZ Rafał (ur. 1973)

Czarna olcha

obraz, olej/ płótno, bnm, 39 x 34 cm, 2005
Borcz Rafał - ur. 1973. Asystent w Pracowni Malarstwa na Wydziale Malarstwa.

BORCZ Rafał (ur. 1973)

Nocny autobus

akryl, płótno,
140 x 180 cm

BORCZ Rafał (ur. 1973)

olej, płótno,
wymiary: 180 x 200 cm

liczba obiektów: 36