1 zł
2 600 000 zł

Joker

tusz, piórko, akwarela, gwasz, papier żeberkowy; 29 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany p. g.: "Joker" / TSętowski.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Rozgrywka magów

tusz, piórko, gwasz, ołówek, papier żeberkowy; 20,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: T. Sętowski;
na odwrocie naklejony certyfikat autorski z odręcznym podpisem artysty.

Architektoniczna, 2007

olej, płótno; 176x127 cm , sygnowany p.d.: "T. Sętowski, 2007"

*droit de suite

Cesarzowa, 2018

inkografia E/A, 50 x 35 cm, w oprawie 86 x 67 cm,

Bramy Atlantydy

akwaforta, papier,
15 x 37 cm (zadruk), 17 x 39 cm (w świetle passe-partout),
sygn u dołu: TSętowski "Bramy Atlantydy" akwaforta EA

Podwodne Gracje, 2004 r.

olej/płótno, 120 x 150 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'T. Sętowski 2004'
sygnowany i opisany na odwrociu: '"Podwodne Gracje” | Tomek Sętowski | olej, 130 x 150 cm'

Lost in time, 2006

olej, płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: T. Sętowski 2006, na odwrociu: „lost in time” / olej/płótno 70 x 100 cm 2006 R / Tomek Sętowski

Pocałunek

odlew, brąz, 21 x 11 x 30 cm
sygnowany wewnątrz kompozycji: Sętowski

Zwierciadło

odlew, brąz, 13 x 13,5 x 41,5 cm
sygnowany u podstawy: Sętowski

Księżycowa dama

akwaforta, papier, 18 × 18 cm (odcisk płyty)
sygn. i opisany u dołu ołówkiem:
T. Sętowski „Księżycowa dama” akwaforta EA

Walka z wiatrakami

akwaforta/papier, 36,5 x 26 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i opisany ołówkiem u dołu: 'T.Sętowski "Walka z wiatrakami" akwaforta E/A'

Pocałunek

akwaforta/papier, 39 x 30,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i opisany ołówkiem u dołu: 'T.Sętowski "Pocałunek" akwaforta E/A'

Ulotna

brąz, wys. 41,5 cm, sygn. na podstawie

Dotknięcie muzy, 2005 r.

olej, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. i dat. l.d.: T. Sętowski 2005

Pejzaż, 1989

olej, płyta; 58 x 43 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. SĘTOWSKI 89;
na odwrocie nalepka galeryjna wraz z pieczęcią i opisem pracy: GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ / Autor TOMASZ SĘTOWSKI / Tytuł "PEJZAŻ" / Technika OLEJ / Format 58 x 43 / Data 1989

Ikona czasu, 2016

akwaforta, papier, 25.50 x 37.50 cm w świetle passe-partout, 48 x 60.50 cm w oprawie, ed. E/A
sygn. u doły: T.Sętowski "Ikona czasu" akwaforta E/A

Dotknięcie muzy, 2005 r.

olej, płótno, 80 x 90 cm

Kości zostały rzucone

e/a 1/10
90 x 50 cm

Bramy Atlantydy

akwaforta, papier, 15 × 37 cm (odcisk płyty), 17 × 39 cm (w świetle passe-partout)
sygn. u dołu: TSętowski "Bramy Atlantydy" akwaforta EA

Król i królowa, 2010 r.

akwarela, tusz/papier, 38,5 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany l.g.: '"Król i królowa" 365/5 II 2010 | T. Sętowski'

liczba obiektów: 244