1 zł
2 600 000 zł

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

KRÓL BOROWIK

Giclee, 30 x 34 cm,
sygn. ołówek 1/19 Król Borowik Yerka.

*droit de suite

cena wywoławcza: Wykup abonament

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

ZŁOTA ALEJA, 2017

akryl, płótno
60 x 73 cm
sygn. p.d.: YERKA 17
na d. listwie krosna: JACEK YERKA | >>ZŁOTA ALEJA<< | AKRYL 2017

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

PORT II, 2006

akryl, płótno
38 x 46 cm
sygn. p.d.: YERKA 06
na d. listwie krosna: JACEK YERKA | >>PORT II<< 2006

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

BUDZIK PAROWY Z TESTEREM BILONU, 2006

akryl, płótno
38 x 46 cm
sygn. p.d.: YERKA 06
na odwrocie na krośnie sygnatura i napis: JACEK YERKA "BUDZIK PAROWY | AKRYL 2006 Z TESTEREM BILONU"

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

TRESOWANIE DYNI, 2017

48,5 x 58 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: YERKA 17

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Zimowa Fala

giclée/papier, ed.3/50, 61 x 68 cm, oprawiony, sygnowany i opisany u udołu: '3/50 >>ZIMOWA FALA<< Yerka'

- Agra-Art Dom Aukcyjny, Warszawa

*opłata droit de suite

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Trzy pory roku ii, 2001

olej, płótno; 101 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: Yerka 01;
na odwrocie na blejtramie opisany: JACEK YERKA / "TRZY PORY ROKU II" / 2001.

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Petros

kredka, ołówek/papier, 10 x 10 cm (w świetle passe-partout)
opisany l.d.: '"PETROS"'

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

kredka/papier, 9 x 12,5 (w świetle passe-partout)

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Twierdza

kredka, ołówek/papier, 9,5 x 12,5 cm (w świetle passe-partout)

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

AMONIT BIBLIOTECZNY, 2017

akryl, płótno, 81 x 92 cm
sygn. p.d.: YERKA 17
sygn. na odwr. na dolnej belce krosna: JACEK YERKA | >>AMONIT BIBLIOTECZNY<< | AKRYL 2017

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

WIELKA RAFA PIERNIKOWA, 2016

47 x 59,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d. YERKA 16

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Sonet

druk/papier, 17 x 18,5 cm (zadruk)
sygnowany i opisany u dołu ołówkiem: 'E.A. SONET Yerka'

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Across universe

kredka, ołówek/papier, 14 x 10,5 cm (arkusz)
sygnowany p.d.: 'YERKA' i opisany 'ACROSS UNIVERSE'

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

NARODZINY ŻYCIA, 2001

akryl, płótno
92 x 81 cm
sygn. p.d.: YERKA 01

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Gniazdo, 1999

inkografia, papier; 75 x 55,5 cm (wymiar arkusza);
45 x 50 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu: 3/9 GNIAZDO YAK, w kompozycji: YERKA 99

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Noce mordoru

inkografia, papier; 75 x 55,5 cm (wymiar arkusza); 45 x 50 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu: 2/9 NOCE MORDORU YAK, w kompozycji: YERKA 90

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

CYFROWA SIEĆ, 2016

48 x 57,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: YERKA 16

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Dom na drzewie

kredka, ołówek/papier, 9,5 x 11,5 cm (w świetle passe-partout)

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Klif

kredka, ołówek/papier, 12 x 10 cm (w świetle passe-partout)

liczba obiektów: 176