1 zł
2 600 000 zł

BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)

grafika komputerowa, papier;
79 x 79 cm (wymiar kompozycji);
sygn. l. d.: Beksiński

cena wywoławcza: Wykup abonament

BŻ, 1997 r.

olej/płyta, 131 x 96,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu:
`BŻ | BEKSIŃSKI | 1997`

Estymacja: 90 000 - 120 000 zł

Bez tytułu, 1992 r

olej, płyta, 66 × 78 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI/1992
na odwrocie nalepka wystawiennicza z:
Galerie DMOCHOWSKI. Musée-galerie de BEKSINSKI w Paryżu

Estymacja: 65 000 - 75 000 zł

Reminiscencje wojenne II - Więzień, 1946

ołówek, węgiel, papier, 41 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: ZBeksiński/ 29.4.1946;
na odwrocie napis Więzień oraz szkic powstańca: ołówek, papier; 23 x 27 cm (w świetle oprawy)

Reminiscencje wojenne III - Oficer, 1945

ołówek, papier, 30,5 x 23 cm;
sygn. p. d.: ZBeksiński / 24.6.1945

Reminiscencje wojenne I, 1946

ołówek, węgiel, papier, 29,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: ZBeksiński / 13.6.1946.

Bez tytułu, lata 90. XX w.

akryl/płyta, 131 x 96 cm

Estymacja: 95 000 - 100 000 zł

Bez tytułu, 1971 r.

olej/płyta pilśniowa, 92 x 75 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `BEKSIŃSKI | 1971`

Estymacja: 80 000 - 95 000 zł

Bez tytułu, 1958

tusz, papier;
29 x 20 cm (w świetle oprawy)
dat. p. g.: 25.7.58

POSTAĆ NA KRZEŚLE

Tusz, piórko, papier; 29,5 x 20,5 cm w świetle p-p
Sygnowany p.d.: BEKSIŃSKI

Die Kranichen des Ybicus

Rysunek, tusz na papierze, 20 x 29 cm

Postać

tusz/papier, 30 x 21 cm
sygnowany p.d.: `BEKSIŃSKI`

Estymacja: 7 000 - 8 5000 zł

grafika komputerowa,
papier naklejony na piance;
59,5 x 79 cm;
sygn. l. d.: Beksiński

BEZ TYTUŁU, 1989

Tusz niebieski, pióro, papier; 30 x 21 cm

Q7, 1999

olej, płyta;
134 x 98 cm;
sygn. i dat na odwrocie: Q7 / BEKSIŃSKI /1999
Reprodukowany w monografii Beksiński cz. 2
(BOSH ART red. Joanna Kułakowska-Lis), s. 80

Bez tytułu, 1972

olej, płyta;
123 x 99 cm
sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI 72

Bez tytułu, 2000

Olej, płyta; 73,5 x 82 cm
Sygn. na odwrocie: I1 BEKSIŃSKI/ 2000

Estymacja: 50.000 - 60.000 zł

YO, 1991 r.

olej/płyta, 87 x 73 cm
opisany i sygnowany na odwrociu `YO | BEKSIŃSKI`

Estymacja: 80 000 - 95 000 zł

LN, 1986 r.

olej/płyta pilśniowa, 92 x 88 cm
sygnowany na odwrociu: `LN | BEKSINSKI`

Estymacja: 70 000 - 85 000 zł

Q7, 1999

olej, płyta;
134 x 98 cm;
Reprodukowany w monografii Beksiński cz. 2 (BOSH ART red. Joanna Kułakowska-Lis), s. 80

liczba obiektów: 645