1 zł
2 600 000 zł

EIDRIGEVICIUS Stasys (ur. 1949)

Głowa mężczyzny

pastel/papier, 40 x 29 cm
sygnowany p. d.: `Stasys`

cena wywoławcza: Wykup abonament

Twarz, 1997

olej, płótno naklejone na tekturę, 20 x 16 cm;
na odwrocie dedykacja autorska: Monice / 18. II. 1997 / Stasys

Ex libris, 1976

akwaforta, akwatinta, papier,
16 x 14 cm (całość), 12 x 10,5 cm (odcisk płyty);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: B/9/30 1975 e d`art Stasys

BIAŁA BRODA, 1991

Pastel, papier; 42,5 x 29,5 cm w świetle
Sygnowany p. d.: Stasys
Autorstwo potwierdzone przez artystę

Twarz, 1998

62,5 x 46 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Stasys 98

Warkocz, 1997

pastel, papier, 78 x 50 cm;
sygn.: Stasys;
na odwrocie napisy autorskie:
Stasys / "Warkocz" / pastel / 78 x 50 cm / 1997

Trzy portrety

zespół trzech prac, pastel, papier,
31,5 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Stasys

POSTAĆ, 2003

Akwarela, papier; 32 x 24 cm
Sygnowany p. d.: 2003 Stasys

SKRZYDŁO, 1979

Tusz, papier, akwaforta; 9,8 x 9,7 cm
Sygnowany l. d.: 1979 | Sparuos | Skrzydło, p. d.: Stasys

POGODNOŚĆ, 1991

Pastel, papier; 42 x 29,5 cm
Sygnowany p. d.: Stasys

Podróżny, 1999

olej, płótno, 81 x 60 cm;
sygn. p.d.: Stasys

Portret

41 x 28,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Stasys

Niebieski but, 1990

pastel, karton, 66 x 70 cm;
sygn. p.d.: Stasys na odwrocie napisy autorskie:
Praca wystawiana / w Sztokholmie w galerii / "Sotheby`s" / 1995 r oraz nazwisko autora, technika, tytuł, wymiary i rok 1990

Bez tytułu, 1991

pastel, 41x29 cm

Niebieski, 1997

63.5 x 49.3 cm
sygn. czarnym pastelem p.d.: 1997 | stasys na odwr. p.d. ramka oł. z danymi o pracy: 725 [w kółku] | Niebieski [tuszem] | 63,5 x 49,5 | 1997 | PASTEL

Czarne łzy, 1997

48.4 x 63 cm
pastel, papier szarozielony;
sygn. czarnym pastelem p.d.: 1997 | stasys
na odwr. p.d. ramka oł. z danymi o pracy: 726 [w kółku] | Czarne łzy [tuszem] | 49 x 63 | 1997 | PASTEL

Pasterz (1995)

sygnowany, datowany p.d.
akwarela, tusz, papier
20.8x29.7

ODPOCZYNEK WIESZAKA

1986 r.
Pastel na papierze 49,5 x 64 cm
Sygnowany p. d. - "Stasys"

Słoneczny czas (1995)

sygnowany, datowany p.d.
akwarela, tusz, papier
20.5x29.5

liczba obiektów: 450