1 zł
2 600 000 zł

Świdrowaty XII, 1996

Odprysk; wym.: 565 x 433 mm; sygn. oł. p.d.: Panek 1996, tyt. śr.d.; e/a.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Galopujący koń

olej, płótno, 47 x 67 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: Panek Jerzy /"Galopujący koń" / olej - wosk, na ramie napis: nie werniksować

Twarz - Autoportret, 1963

tusz, papier w kratkę, 20,7 x 14,7 cm;
sygn. i dat l. g.: 23.10.63 / Panek (kredką)

Głowa - Portret dr. Jana Mitarskiego, 1956

linoryt, papier, 27,5 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Panek 56; napis autorski l. d.: Głowa (ołówkiem); niżej we
wspólnej oprawie niewielki arkusz papieru z autorskim napisem
ołówkiem: Ten dom był dla nas/ bardzo gościnny/ Jerzy i Ryśka/ n`
Friedleinn 26-27/ XII 1958

Fisch von Hangtschou

drzeworyt, papier
16,5 x 32,5 cm
opisany ołówkiem u dołu

Don Quichote

drzeworyt, papier
40 x 28,8 cm
opisany ołówkiem u dołu

Koza, ok. 1960

Linoryt;
wym.: 80 x 120 mm;
sygn. oł. p.d.: Panek;
unikatowa praca, nie notowana w podstawowej literaturze.

Akt siedzący, 1978

Ołówek, papier;
wym.: 41,5 x 29,2 cm;
sygn. oł. l.d.: Panek 78 praca ze zbioru dra Jana Mitarskiego (na pp wtórna dedykacja dla kolekcjonera z 1981).

Bez tytułu, 2000 r.

odprysk/papier, 55 x 75 cm
opisany u dołu ołówkiem: `Jerzy Panek 2000 r odprysk trawił i drukował Krzysztof Tomalski`

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

Twarz - Autoportret, 1963

tusz, papier w kratkę;
20,7 x 14,7 cm;

AUTOPORTRET, 1990

Pastel olejny, papier; 21 x 14 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: VII 90 | Panek

Akt kobiety, 1973

tusz niebieski, papier;
29,3 x 19,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. długopisem l. d.: Panek 73

Twarz, 1985

flamaster, papier milimetrowy;
27 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Panek 85. (czerwonym flamastrem)

Galopujący koń

olej, płótno;
47 x 67 cm;

Dom starców, 1962

tusz lawowany, pędzel, papier;
29 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: 19.3 Panek 1962

Twarz, 1986

flamaster, papier;
33,5 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem l. d.: Panek 1986

Koń, 1967 r.

olej/płótno, 48 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Panek | 1967`

Estymacja: 45 000 - 50 000 zł

Głowa

pastel, papier;
20,5 x 25,5 cm;
sygn. p. d.: Panek

WIELOKROTNE WIEŻYCZKI

rysunek czerwoną kredką,
28,3 x 37,5 cm w świetle passe-partout, na górze ołówkiem: "wielokrotne wieżyczki (...) wieże",
sygnowany ołówkiem l.d. "Panek"

AUTOPORTRET, 1990

Sygnowany ołowkiem p.d.: VII 90 | Panek