1 zł
2 600 000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Praca dwustronna - Martwa natura z owocami i Kruk, lata 50. XX w.

akwarela/papier czerpany, 22,5 x 29 cm
sygnowany na odwrociu ołówkiem: T. Dominik

cena wywoławcza: Wykup abonament

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Zima - z cyklu: Cztery pory roku, 1993

olej, płótno; 81 x 101 cm
sygn. p. d.: Dominik
na odwrocie napis autorski: Dominik 1993/ OIL ON CANVAS 32 x 40 (81x101)/ FOUR SEASONS - WINTER/ (ZIMA)
Praca reprodukowana: J. Chrzanowska-Pieńkos, A. Pieńkos, Leksykon sztuki polskiej XX w., Poznań 1966, s. 52.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Róża

flamaster, papier, 20,5 x 20,5 cm;
sygn. l. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2000

grafika komputerowa, papier;
38 x 56 cm (wymiar kompozycji), 42 x 59,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: T Dominik (ołówkiem, poniżej obrazu), napisy autorskie poniżej obrazu ołówkiem: l. d. -grafika komputerowa 1. egz.,
pośrodku - Pejzaż 2000

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Przy mikroskopie

drzeworyt/papier, 8,5 x 7 cm
sygnowany i opisany u dołu: `Drzeworyt "Przy mikroskopie" | T.Dominik`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Rośliny, 1980

akryl, płótno;
54 x 73,5 cm;
sygn. l. d.: Dominik
na odwrocie opis: DOMINIK 1980 / AKRYLE 54 x 73 /"ROŚLINY"

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Nokturn z serii pejzaże mazowieckie, 2009

olej, płótno; 73x82 cm
sygn. na odwrocie: DOMINIK 2009/ OL.PŁ. 73X82/ NOKTURN/ (PEJZ. MAZOW)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2010

olej, płótno; 90x90 cm
sygn. na odwrocie: DOMINIK 2010/ OL.PŁ. 90X90/ PEJZAŻ

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2003 r.

olej/płótno, 73 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
na odwrociu opisany: `DOMINIK 2003 | OL. PŁ | 73x100 | Pejzaż`

- kolekcja prywatna, Warszawa

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Tarasy, 2001 r.

olej/płótno, 54 x 65 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
na odwrociu opisany: `DOMINIK 2001 | OL.PŁ. 54 X65 | TARASY`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2000

grafika komputerowa, papier;
38 x 56 cm (wymiar kompozycji),
42 x 59,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: T Dominik (ołówkiem, poniżej obrazu), napisy autorskie poniżej obrazu ołówkiem: l. d. -grafika komputerowa 1. egz., pośrodku - Pejzaż 2000

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno; 81 x 101 cm
sygn. p. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1995 r.

olej/płótno, 77 x 91 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `DOMINIK 1995 | OL. PŁ. PEJZAŻ | 77 x 91`

- Dom Aukcyjny Polswiss Art, Warszawa, 27.09.2001
- kolekcja prywatna

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż - Alaska, 1994 r.

olej/płótno, 81 x 97 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `DOMINIK 1994 | OIL ON CANVAS 81 x 97 | LANDSCAPE (ALASKA)`

- Dom Aukcyjny Agra-Art, Warszawa, 7.12.2008
- kolekcja prywatna

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ II

Akryl, płótno; 65 x 77
Sygnowany p.d.: DOMINIK; na odwrocie: DOMINIK 1973 | AKRYLE 65 x 75 | PEJZAŻ II

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OWOCE XV

Akryl, płótno; 70 x 90
Sygnowany na odwrocie: DOMINIK 1972 | OWOCE XV | 70 x 90 AKRYLE

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Ogród II, 1980

akryl, płótno; 75x90 cm
sygn. l.d. Dominik
opisany na odwrocie: DOMINIK 1980/ AKRYLE 75X90/ OGRÓD II

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, ok. 1970

ołówek, papier;
22 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. ołówkiem: Dominik
na odwrocie fragment papierowej nalepki z Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie z tytułem: "Pejzaż", nazwiskiem autora oraz nieczytelnym owalnym stemplem

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno,
60 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Portret Zofii Jordanowskiej, 1962 r.

akwarela/papier, 58,5 x 40,5 cm w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `T. Dominik 62. | N. York`
opisany na odwrociu: `Portret Zosi jordanowskiej | narysowany u niej w domu | w N. Yorku w r. 1962 | T. Dominik | Łomianki 9.III.2001`

liczba obiektów: 581