1 zł
2 600 000 zł

KWIAT

Olej, płótno;
100 x 100 cm
Sygnowany p.d.: T. Sętowski | 93
Obraz posiada certyfikat wystawiony przez artystę.

cena wywoławcza: Wykup abonament

ZAZDROSNA KRÓLOWA, 2008

olej, płótno,
100 x 80.3 cm
sygnowany p.d.: T. Sętowski
na odwrocie na płótnie: Tomek Sętowski | "Zazdrosna Królowa" 2008 | olej, płótno 100/80 cm; p.g.: znak autorski Do obrazu dołączony jest certyfikat autentyczności wydany przez autora.

ZAGINIONA ARKA, 2008

olej, płótno
60 x 90 cm
sygnowany l.d.: T. Sętowski 2008 na odwrocie na płótnie: "Zaginiona Arka" | "Lost Ark" obok: 60 x 90 cm | oil on canvas | 2008 | Tomek Sętowski

POD WODĄ

olej/płyta,
91 x 69 cm
sygn. p. d. : `T.SĘTOWSKI`

SEN O POTĘDZE

Olej, płótno; 60 x 70 cm
Sygnowany p.d.: T. Sętowski

Wyprawa po złote runo, 2008

olej, płótno,
92 x 73 cm;
sygn. l. d.: T. Sętowski; na odwrocie napisy autorskie

Babilon

akwaforta, podmalowana, papier,
36 x 42 cm;
sygn. u dołu: T. Sętowski "Babilon" akwaforta E/A

Pożegnanie

akwaforta, papier,
20,5 x 28 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: TSętowski "Pożegnanie" akwaforta E/A

Tajemnica cyrkowego miasta

olej, płótno, 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: T. Sętowski; opisany na odwrociu: " Tajemnica cyrkowego miasta" /
/Tomek Sętowski 2005/2007 / olej, płótno 50 x 60 cm

Senne koszmary

olej, płótno
50 x 70 cm;
sygn. p. d.: T.Sętowski

Zdziecinniały król

akwaforta, papier
41,5 x 29 (w świetle oprawy)
27,3 x 40 (odcisk płyty);
sygn. l. d.: TSętowski "Zdziecinniały król" akwaforta E/A

Don Kichot, 2008

brąz na kamiennej podstawie,
wys. 40 cm; wym. podstawy: 30 x 17 cm;
sygn.: Sętowski

Wyspa uśpionych Syren

olej, płótno,
100 x 160 cm;
sygn. l. d.: T. Sętowski;
opisany na odwrocie: Tomek Sętowski / "Wyspa uśpionych Syren"/ olej, 100 x 160 cm

Zegarmistrz świata

akwaforta, papier,
52,5 x 60 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: T.Sętowski "Zegarmistrz świata" akwaforta E/A

Arka

olej/płótno,
100 x 160 cm
sygn. l.d.: `T. Sętowski`

Karnawał zwierząt, 2003

olej/płótno,
100 x 125 cm
sygn. i dat. l.d.: `T. Sętowski 2003` oraz na odwrocie: `SĘTOWSKI`

Koło czasu, 2007

olej, płótno,
70 x 60 cm; sygn. p. d.: T. Sętowski
sygnatura powtórzona na odwrocie

Zatopiona katedra, 1998

olej, płótno,
65 x 73 cm;
sygn. p.d.: T. Sętowski

Z cyklu Karnawał Wenecki, 1998

olej, płótno,
65 x 73 cm;
sygn. p. d.: T. Sętowski
na odwrocie numer: PS02-5333/522/98

IKAR

akryl, płótno
180.5 x 100.5 cm
sygn. l.d.: T. Sętowski

liczba obiektów: 244