1 zł
2 600 000 zł

OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)

Zestaw 2 prac we wspólnej oprawie:

Seigfried
inkografia, papier, 23,4 x 17,6 cm (wymiar odbitki),
28,8 x 23 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Olbinski; nr odbitki l. d.: 68/100
Der Rosenkavalier
inkografia, papier; 28,5 x 22,5 cm; sygn. p. d.: Olbinski

cena wywoławcza: Wykup abonament

Leda apres le peche

inkografia, papier; 55 x 62,5 cm (wymiar arkusza);
47 x 56 cm (wymiar kompozycji);
sygn. w obrębie kompozycji l. d.: Olbiński; poniżej obrazu z lewej numer odbitki: II / X, obok sucha pieczęć: OLBIŃSKI/ STUDIO, pośrodku: "Leda apreALs le peALcheAL", sygn.. p. d.: Olbiński

Leda z łabędziem, 2015

ołówek, papier, 50 x 69 cm
sygn. p.d.: Olbiński 2015

Konspiracyjny wybór

inkografia/papier, 30 x 23 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `Olbiński`, l.d.: `59/100`

Trzeci wymiar czasu 2

inkografia/papier, 60 x 48 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `Olbiński`, l.d.: `58/100`

Powierzchowna złożoność, 2013 r.

akryl, olej/płótno, 62 x 62 cm
sygnowany l.d.: `Olbiński`

Szkic do plakatu do sztuki Elektra

ołówek/papier, 26 x 18 cm
sygnowany p.d.: `Olbiński`

Mistrz i Małgorzata

inkografia/papier, 30 x 21 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `Olbiński` oraz numer edycji l.d.: `11/100`

Pożądanie

olej, płótno;
45 x 65 cm;
sygn. p. d.: Olbiński

Matematyka uczuć, 2010 r.

akryl, olej/płótno, 63 x 48 cm
sygnowany l.d.: `Olbiński`

litooffset, 2/3, 45 x 70 cm, sygn.

Grand Hotel

inkografia, papier, 63 x 45 cm, 2014

Tace

Akryl/płótno, 28x20 cm

Zimowy parasol

olej, akryl/płótno, 71 x 56 cm
sygnowany p.d.: `OLBINSKI`

Królowa gepardów

akryl, olej, płótno; 59 x 46 cm
sygn. p.d.: Olbiński

Koniec sezonu

inkografia/papier, 30 x 23 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `Olbinski`, oraz l.d.: edycja 17/100`

Opuszczona wrażliwość

inkografia/papier, 60 x 44 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `Olbinski`, l.d. numer edycji: `8/100`

Urodziny Casanovy, 2000 r.

akryl/płótno, 76 x 51 cm
sygnowany l.d.: `Olbiński`
na odwrociu nalepka z wystawy autorskiej w Muzeum Narodowym w Kielcach, 18 XI 2000 - 11 II 2001

- 18.11.2000-11.02.2001, Kielce, Muzeum Narodowe w Kielcach "Rafał Olbiński. Malarstwo i grafika"

Estymacja: 36 000 - 45 000

Manon Lescaut 1, ed. 6/50

inkografia/papier, 30 x 28 cm
sygnowana p.d.: `Olbiński`

Królowa gepardów

akryl, olej, płótno;
59 x 46 cm
sygn. p.d.: Olbiński

liczba obiektów: 434