1 zł
2 600 000 zł
/4

ROŚCIECHA Agata (ur. 1968)

Z cyklu 27G_8, 2018

technika mieszana, płótno, 130 x 50 cm
sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kanownik z cyklu "27G_8" tech. miesz./płótno 130x50 cm 2018 Rościecha

cena wywoławcza: Wykup abonament

ROŚCIECHA Agata (ur. 1968)

Z cyklu 27G-H, 2018

sygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu “27G-H” 130x50 cm tech. mieszana/płótno 2018

ROŚCIECHA Agata (ur. 1968)

Z cyklu Muzy operowe, 2016

pastel, papier, w świetle passe-partout 85,5x61 cm, w świetle oprawy 100x70 cm
sygn. p.d.: Rościecha-Kan., opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu "Muzy operowe" pastel 2016 Rościecha

ROŚCIECHA Agata (ur. 1968)

Ona, 2018

technika mieszana, płótno, 81x37 cm,
sygn.p/d: Rościecha, opisany na odwrociu

ROŚCIECHA Agata (ur. 1968)

Manekin, 2012

technika mieszana, płótno, 180x50 cm
sygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha “Manekin CZ/1” akryl 180x50 cm 2012

ROŚCIECHA Agata (ur. 1968)

Z cyklu 27G/7, 2017

ROŚCIECHA Agata (ur. 1968)

Z cyklu Manekiny 5, 2016

technika mieszana, płótno, 150.00 x 50.00 cm
sygn. p.d.: Rościecha-Kan., opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu “Manekiny 5" tech. mieszana/płótno 150x50 cm 2016

ROŚCIECHA Agata (ur. 1968)

Z cyklu 27G/2, 2017

technika mieszana, płótno, 130x50 cm
sygn. ARościecha

ROŚCIECHA Agata (ur. 1968)

z cyklu Wenecjanki

technika mieszana na płótnie
50 x 50 cm
sygn. p/d.: A. Rościecha

ROŚCIECHA Agata (ur. 1968)

Z cyklu 27G_1, 2017

sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-K Z cyklu 27G_1 tech. mieszana na płótnie 130x50 cm 2017 Rościecha

ROŚCIECHA Agata (ur. 1968)

Korowód 1, 2016

technika mieszana, płótno, 150x50 cm
sygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. "Korowód 1" tech. mieszana/płótno 150x50 cm 2016

ROŚCIECHA Agata (ur. 1968)

Z cyklu Muzy operowe, 2016

sygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu "Muzy operowe" pastel 2016 Rościecha

ROŚCIECHA Agata (ur. 1968)

Z cyklu Manekiny 6, 2016

sygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu "Manekiny 6" tech. mieszana/płótno 150x50 cm 2016

ROŚCIECHA Agata (ur. 1968)

z cyklu Muzy Operowe, 2016

technika mieszana, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

ROŚCIECHA Agata (ur. 1968)

z cyklu Złote damy 6, 2016

technika mieszana, płótno, 120x45cm
sygn. p.d.: Rościecha
opisany na odwrocie" Agata Rościecha - Kan Z cyklu "Złote damy" 6 tech. mieszana 2016 Rościecha

ROŚCIECHA Agata (ur. 1968)

z cyklu Muzy

technika mieszana, 70 x 50 cm
sygn. p.d.: ARościecha

ROŚCIECHA Agata (ur. 1968)

Z cyklu Garderoba P.M. II, 2016

technika mieszana, płótno, 50x50 cm
sygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu "Garderoba P.M. II tech. Mieszana 50x50 cm 2016

ROŚCIECHA Agata (ur. 1968)

z cyklu Muzy operowe 2, 2015

pastel, karton, 84x59 cm
sygn. p.d. A.Rościecha

ROŚCIECHA Agata (ur. 1968)

Z cyklu Muzy operowe, 2016

ROŚCIECHA Agata (ur. 1968)

Z cyklu Muzy operowe, 2016

/4
liczba obiektów: 61