1 zł
2 600 000 zł

BIAŁECKA Ewa Beata (ur. 1966, Mikołów)

Thank God I`m a women, 2011

olej, płótno, 18x24 cm
sygn. B.E. Białecka 2011, opisany na odwrocie: ‘Thank God i`m a woman` B.E. Białecka 2011 olej

cena wywoławcza: Wykup abonament

grief/ żal, 2013

technika: olej, płótno + haft z cekinami
wymiary 40x70 cm

Matka z dzieckiem, 2006 r.

olej/płótno, 100,5 x 100,5 cm
sygnowany p.d. i p.śr.: `B.E. Białecka `06`
na odwrociu sygnowany i datowany: `MAGDA | B. E. Białecka | 2006 olej, płótno`

Pola, 2007

olej, płótno; 22 x 22 cm;
sygn. i dat. p. d.: B E. Białecka 07
na odwrocie opis autorski: `POLA` 2007/ B. BIAŁECKA/ olej

Słodka sztuka, 2007 r.

olej/płótno, 20 x 20 cm
sygnowany p.d.: `B. E. Białecka`
na odwrociu opisany: `"Słodka sztuka" | B. E. Białecka 2007`

Słodka sztuka, 2007 r.

olej/płótno, 20 x 20 cm (w świetle oprawy)

Chłopiec Dziewczynka z cyklu: Macierzyństwo, 2011

Olej, płótno, 80 x 100
sygn.p.d. B.E.Białecka
opisany na odwrocie: CHŁOPIEC/DZIEWCZYNKA/Z CYKLU MACIERZYŃSTWO/B.E.BIAŁECKA 2011

Zuza - be mistigue, 2011

olej/płótno, 18x24 cm
sygn. na licu /B.E. Białecka `11; opisany na odwrocie /"Zuza" - be mistique B.E. Białecka 2011 olej/

Zwiastowanie/ Iga, 2011

Olej, płótno;
80 x 100 cm
Sygn.na odwrocie: Zwiastowanie/ Iga/ B.E Białecka 2011/ olej

Nawiedzenie, 2008

olej, płótno,
81 x 100 cm,
sygn. i dat p.d.: B.E. Białecka 2008, oraz sygn., dat. i opis na odwrocie

Porwanie Europy- fragment, 2010

Olej, płótno;
100x100 cm
Sygn.na odwrocie: PORWANIE EUROPY (FRAGMENT)/ B.E.Białecka 2010/ olej

Lalki, 2005

olej, płótno,
40x50 cm,
sygn. na licu, opisany na odwrocie

Julia, 2009

olej, płótno;
60 x 80 cm
sygn. p.d. B.E. Białecka 2009

Małgorzata, 2007

olej, płótno,
22 x 22 cm;
sygn. i dat. p. d.: B.E. Białecka 07;
opisany na odwrocie: `MAŁGORZATA` / bB. E. BIAŁECKA / olej

Portret 1, 2007

olej, płótno,
22 x 22 cm;
sygn. p. d.: B.E. Białecka 07; opisany na odwrocie: PORTRET 1/ B. E. B. 2007 / olej

Klara

olej na płótnie
60x60cm
2008

Tereska, 2008

Olej, płótno, sygn. i opisany na odwrocie, 40x40 cm

Siostry

olej na płótnie
wymiary: 60x84cm
2007

Ikar - be inspired

olej
150 x 150 cm

Scena włoska

olej, płótno, 85 x 58cm;
sygn. p.d. Pastega

liczba obiektów: 29