1 zł
2 600 000 zł
/19

Przelot anioła, 1997 r.

olej/płótno, 130 x 98 cm
sygnowany p.d.: 'J. Kraupe'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JANINA KRAUPE | "PRZELOT ANIOŁA" | OLEJ 1997'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Brama do różanego ogrodu, 2014

olej, płótno; 100 x 80 cm; sygn. p. d.: J. Kraupe;
opis na odwrocie: JANINA KRAUPE / "BRAMA DO RÓŻANEGO / OGRODU" / OLEJ 2014.

Cztery Psalmy, 1967

monotypia barwna, płótno; 49,5 x 71 cm (w świetle oprawy);
sygn. dat. i opisany na dole pracy: "Cztery Psalmy" epr.de'Art.VI -J. Kraupe 1967r.

Dies Irae Pendereckiego, 1967

linoryt barwny, płótno; 76,5 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: J. Kraupe 1967; tytuł l. d.: "Dies Irae Pendereckiego" im. d'art. V.

Fontanna, 1994

gwasz, papier; 67 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe;
dat. na odwrocie: 1994

droit de suite

Opiekun III, 1990 r.

olej/płótno, 131 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'J.Kraupe'
opisany na odwrociu: 'JANINA KRAUPE | "OPIEKUN III olej 1990'

Śpiewy kwitnącej łąki, 1984 r.

akwarela, ołówek, tusz/papier, 62 x 48,5 cm
sygnowany p.d.: 'J. Kraupe' oraz opisany l.d.: '"Śpiewy kwitnącej łąki" 1984'

Kwiaty w wazonie

akwarela/papier, 48,5 x 33 cm
sygnowany p.d.: 'J. Kraupe'

W blasku księżyca, 2011

olej/płótno, 54 x 44 cm
sygn. p,d.: ". Kraupe" oraz na odwrocie: "Janina Kraupe/ "W blasku księżyca"/ olej 2011"

Październik, 1965

olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe; na odwrocie opis autorski: JANINA KRAUPE / "PAŹDZIERNIK" / OLEJ 1964-05.

Różokrzyż

Olej, płótno, 73 x 65 cm,
sygn. p.d.: J. Kraupe i opisana na odwrocie.

Noc, zorza, boska szata, jarzenie, 1987 r.

monotypia, papier, 21,5 x 16,5 cm,
sygn. i dat. p.d.: J. Kraupe 1987 , opisana l.d.: słowa 38/50

Dies Irae Pendereckiego, 1967

"Poruszam wiatrem" , 1982 r.

akwarela, ołówek/papier, 62 x 48,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'J.Kraupe 1982' oraz opisany l.d.: '"Poruszam wiatrem"'

"Preludium lipcowe" , 1982 r.

sygnowany i datowany p.d.: 'J.Kraupe 1982' oraz opisany l.d.: '"Preludium lipcowe"'

Notacje Muzyczne/ Walka, 1967 r.

olej, asamblaż/deska, 49 x 61 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JANINA KRAUPE | "NOTACJE MUZYCZNE" | OLEJ 1967'
na odwrociu opis: 'Janina Kraupe | [adres artystki] | "Walka" 1970 | 49 x 61 cm'

akwarela, papier żeberkowy, oliwkowy; 31 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J.Kraupe (ołówkiem).

Rytmy jesienne, 2011

olej, płótno; 70 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: J Kraupe;
na odwrocie opis autorski: JANINA KRAUPE / "RYTMY JESIENNE" / OLEJ 2011.

Chińska tancerka, 1962

olej, płótno; 56x66 cm, sygnowany p.d.: "J. Kraupe"; sygnowany i opisany na odwrocie: "JANINA KRAUPE | "CHIŃSKA TANCERKA" | OLEJ 1962"

*droit de suite

KOMPOZYCJA, lata 60. XX w.

olej, płótno
100,5 x 70 cm
sygn. p.d.: J. Kraupe

/19