1 zł
2 600 000 zł

Wodny świat, 2001

olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: T. Sętowski 2001.

* do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

cena wywoławcza: Wykup abonament

Karnawał wojenny

akwaforta, akwarela, piórko, tusz; papier; 26,5 x 43,5 cm (odcisk płyty), 28 x 45 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., numerowana i opisana u dołu: T. Sętowski "Karnawał wojenny", akwaforta, akwarela, piórko 1/10 edycja autorska.

Zwierciadło

brąz, polerowany, patynowany; wys. 42,5 cm;
sygn. z boku: Sętowski.

Skrzypek, 1997

olej, płótno; 70 x 60 cm;
sygn. i dat. śr. d.: T.Setowski97;
na odwrocie napis: "SKRZYPEK".

Babilon

akwaforta, papier; 34 x 41 cm (odcisk płyty), 37 x 43,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., numerowana i opisana u dołu: T. Sętowski "Babilon", akwaforta E/A.

Wieża

brąz, kamienna podstawa; wys. całkowita: 23,5 cm, wys rzeźby: 18 cm;
sygn.: Sętowski.

olej/płótno, 96,5 x 98 cm
sygnowany p.d.: 'T. SĘTOWSKI'

Parsifal

brąz, wys. 64 cm,
sygn. z tyłu: T.Sętowski 8/8 ed. 8 z 8

Energetyczna partytura przygód, 2019

olej, płótno, 120 × 70 cm
sygn. l.d.: ’T. Sętowski’ oraz opisany na odwrocie: ‚”Energetyczna partytura przygód” | olej, płótno 120 cm x 70 cm | 2019 | [sygnatura]’

W zaklęciu Morfeusza, 2019

olej, płótno, 50 × 70 cm,
sygn. p.d.: ’T.Sętowski’ oraz opisany na odwrocie: '”W zaklęciu Morfeusza” | 50 cm x 70 cm olej, płótno | 2019 | [sygnatura]’

Ikar, 1986

olej, płyta, 80 x 70

Arka

olej na płótnie, 55 x 46 cm

Kompozycja surrealistyczna, 2000

olej, płótno,
180 x 120 cm,
sygnowany p.d.: "T.Sętowski 2000"

* Droit de suite

Incitatus, 2018

olej, akryl / płótno
120 × 120 cm
sygnowany l.d.: TSętowski, opisany p.d.: INCITATUS; na odwrociu opisany: „INCITATUS” | Akryl, olej, płótno 120 cm × 120 cm | Tomek Sętowski

Ulotna

brąz, wys. 41,5 cm, sygn. na podstawie * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5%

Dotknięcie muzy, 2005 r.

olej, płótno, 80 x 90 cm
sygn. i dat. l.d.: T. Sętowski 2005

droit de suite

Lecę, 2003 r.

olej/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'T. Sętowski'

Pejzaż, 1989 r.

olej, płyta, 58 x 43 cm,
sygn. p.d.: T. SĘTOWSKI 86/89

Architektoniczna hibernacja

akwaforta, akwarela, tusz, papier;
36,5 x 26,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
poniżej oraz przy prawej krawędzi opis autorski: TSętowski "Architektoniczna hibernacja" akwarela, akwaforta / rysunek 1/1 E/A.

Ikona czasu

akwaforta barwna, papier; 27,5 x 38,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana u dołu: TSętowski "IKONA CZASU" akwaforta E/A (ołówkiem).

Joker

tusz, piórko, akwarela, gwasz, papier żeberkowy; 29 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany p. g.: "Joker" / TSętowski.

Rozgrywka magów

tusz, piórko, gwasz, ołówek, papier żeberkowy; 20,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: T. Sętowski;
na odwrocie naklejony certyfikat autorski z odręcznym podpisem artysty.

Architektoniczna, 2007

olej, płótno; 176x127 cm , sygnowany p.d.: "T. Sętowski, 2007"

*droit de suite

Cesarzowa, 2018

inkografia E/A, 50 x 35 cm, w oprawie 86 x 67 cm,

Bramy Atlantydy

akwaforta, papier,
15 x 37 cm (zadruk), 17 x 39 cm (w świetle passe-partout),
sygn u dołu: TSętowski "Bramy Atlantydy" akwaforta EA

Podwodne Gracje, 2004 r.

olej/płótno, 120 x 150 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'T. Sętowski 2004'
sygnowany i opisany na odwrociu: '"Podwodne Gracje” | Tomek Sętowski | olej, 130 x 150 cm'

Lost in time, 2006

olej, płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: T. Sętowski 2006, na odwrociu: „lost in time” / olej/płótno 70 x 100 cm 2006 R / Tomek Sętowski

Pocałunek

odlew, brąz, 21 x 11 x 30 cm
sygnowany wewnątrz kompozycji: Sętowski

Zwierciadło

odlew, brąz, 13 x 13,5 x 41,5 cm
sygnowany u podstawy: Sętowski

Księżycowa dama

akwaforta, papier, 18 × 18 cm (odcisk płyty)
sygn. i opisany u dołu ołówkiem:
T. Sętowski „Księżycowa dama” akwaforta EA

Walka z wiatrakami

akwaforta/papier, 36,5 x 26 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i opisany ołówkiem u dołu: 'T.Sętowski "Walka z wiatrakami" akwaforta E/A'

Pocałunek

akwaforta/papier, 39 x 30,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i opisany ołówkiem u dołu: 'T.Sętowski "Pocałunek" akwaforta E/A'

Ulotna

brąz, wys. 41,5 cm, sygn. na podstawie

Dotknięcie muzy, 2005 r.

olej, płótno, 80 x 90 cm,

Pejzaż, 1989

olej, płyta; 58 x 43 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. SĘTOWSKI 89;
na odwrocie nalepka galeryjna wraz z pieczęcią i opisem pracy: GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ / Autor TOMASZ SĘTOWSKI / Tytuł "PEJZAŻ" / Technika OLEJ / Format 58 x 43 / Data 1989

Ikona czasu, 2016

akwaforta, papier, 25.50 x 37.50 cm w świetle passe-partout, 48 x 60.50 cm w oprawie, ed. E/A
sygn. u doły: T.Sętowski "Ikona czasu" akwaforta E/A

Dotknięcie muzy, 2005 r.

olej, płótno, 80 x 90 cm

Kości zostały rzucone

e/a 1/10
90 x 50 cm

Bramy Atlantydy

akwaforta, papier, 15 × 37 cm (odcisk płyty), 17 × 39 cm (w świetle passe-partout)
sygn. u dołu: TSętowski "Bramy Atlantydy" akwaforta EA

Król i królowa, 2010 r.

akwarela, tusz/papier, 38,5 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany l.g.: '"Król i królowa" 365/5 II 2010 | T. Sętowski'

Napoleon i księżniczka, 2016

akwarela, tusz, papier, 23 × 21 cm w świetle passe-partout
sygn., dat. i opis. p. d.: "Napoleon i księżniczka"/ T.Sętowski oraz opisany u dołu: IV 2016 V Malaga

* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite

Kompozycja surrealistyczna, 1998 r.

olej/płótno, 70 x 71 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Sętowski 98'

Dream, 2008

olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. l. d.: T.Sętowski;
na odwrocie napis autorski: "Dream" 2008/ Na pograniczu jawy i snu/ potęga wyobraźni dla Piotra/ Tomek Sętowski/ olej, płótno 70 x 100 (...).

Don Kichot

brąz/drewno, 41 x 31 x 16 cm
sygn: 'Sętowski'
pochodzenie: kolekcja prywatna

Bajka, 1976 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'T.SĘTOWSKI90'
OPINIE:
- do pracy dołączony autorski certyfikat autentyczności

- zakup bezpośrednio od artysty

Walka z wiatrakami, 2016

akwaforta podmalowana akwarelą, papier;
34 x 23,5 cm (wymiar kompozycji); 37 x 26,5 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i opisana u dołu ołówkiem: T. Sętowski "Walka z wiatrakami" akwaforta E/A.

Babilon

akwaforta podmalowana akwarelą, papier; 33,5 x 41 cm
(wymiar kompozycji); 37 x 44 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i opisana u dołu oraz przy krawędzi ołówkiem:
T. Sętowski "Babilon" Stąd do wieczności, na zawsze razem / akwaforta E/A.

Postać fantastyczna

brąz, 41,5 x 18 x 17 cm
sygnowany na prawym skrzydle: 'Sętowski'

Pożegnanie dnia z nocą, 2017

akwaforta, papier, 26 x 38 cm w św. passe-partout
opis. u dołu od lewej: T. Sętowski "Pożegnanie dnia z nocą" akwaforta E/A

Ikona czasu, 2016

24,5 x 36 cm (wymiar kompozycji);
26,5 x 37,5 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i opisana u dołu ołówkiem: T. Sętowski "IKONA CZASU" Ważne są dni, których jeszcze nie znamy ... / akwaforta E/A

Pocałunek

36,5 x 27 cm (wymiar kompozycji);
39,5 x 30,5 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i opisana u dołu oraz przy krawędzi ołówkiem: T. Sętowski "Pocałunek" akwaforta E/A / Dobranoc Ci przez klamkę niestety zamknięta (sic!)

Zegarmistrz światła

akwaforta, akwarela, papier, 43 x 62 cm w św. passe-partout, opis. u dołu od lewej: T. Sętowski "Zegarmistrz światła" akwaforta, akwarela E/A

Ikona czasu, 2016 r.

akwaforta, papier, 26 x 38 cm w św. passe-partout,
opis. u dołu od lewej: T. Sętowski "IKONA CZASU" akwaforta E/A

Marzyciel

olej, płótno, 30 × 60 cm
sygn. l. d.: T. Sętowski "Dreamer"
sygnowany na odwrocie: "Marzyciel"olej, płótno, 30 x 60 cm

BEZ TYTUŁU, 1985

olej, płyta
80 x 70 cm
sygn. p.g.: SĘTOWSKI 85 [sygnatura wydrapana]

Widok z okna

olej, płyta, 60,4 x 47 cm,
sygn. p.d.: Sętowski T.

Bramy Atlantydy

akwaforta, papier, 17 x 39 cm w świetle passe-partout;
sygn. u dołu: T. Sętowski "Bramy Atlantydy" akwaforta EA

Księżycowa dama

akwaforta, papier, 18 x 18 cm (odcisk płyty);
sygn. i opisany u dołu ołówkiem: T. Sętowski "Księżycowa dama" akwaforta EA

Wieczorna kołysanka

olej/płótno, 40 x 30 cm
sygnowany l.d.: 'T.Sętowski'

Don Kichot City, 2016 r.

olej, płótno, 50 × 30 cm
sygn. p. d.: T. Sętowski
na odwrocie autorski napis: "Don Kichot City"/olej na płótnie, 50 × 30 cm, Tomek Sętowski 2016

Pałac pamięci, 2016

Akwarela, cienkopis, papier akwarelowy fabriano, 30 x 20 cm

Babilon

Akwaforta; wym.: 370 x 390 mm; sygn. i tytuł oł. l.d.: T. Sętowski Babilon. e/a. Fantastyczna wizja graficzna wpisująca się w metaforyczny nurt w sztuce, przypominająca surrealistyczne kompozycje Mauritsa Cornelisa Eschera.

Obietnica Milczenia

akwaforta e/a
28 x 29 cm

Zdziecinniały król

akwaforta e/a
43 x 31 cm

Królowa wielu zdarzeń, 2012 r.

akwaforta/papier, 32 x 24 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i opisany u dołu ołówkiem: 'TSętowski "Królowa wielu zdarzeń" akwaforta EA'

Etiuda powitalna

olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: T Sętowski

Feniks

olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: T. Sętowski

Donkiszoteria

olej, płótno, 80x60 cm
sygn. l.d.: T.Sętowski

Leergut, 1991 r.

olej/płótno, 97 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'T.Sętowski 91', sygnowany i opisany na odwrociu, na blejtramie: 'Tomasz Sętowski Leergut 101 x 103'

Szalona Miłość, 2008

olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: T.Sętowski;
na odwrocie tytuł oraz podpis artysty: Szalona Miłość / 100 x 70 cm olej płótno / Tomasz Sętowski 2008

Zamkowy Galeon

140x120cm, 1996/97, olej na płótnie

KOMPOZYCJA Z MAŁPĄ, 1995

olej, płótno
82 x 100,5 cm
sygn. l.d.: T. Sętowski 95

Pożegnanie z Arką, 2013 r.

akwarela, tusz/papier, 31 x 23 cm (w świetle passe-partout)
sygowany p.g.: `T.Sętowski` oraz tytułowany i datowany l.g.: ` "Pożegnanie z Arką" Krzeczów 2013`

Królestwo Diany, 2013 r.

sygnowany, datowany i opisany p.d.: `T. Sętkowski | Królestwo Diany | Krzeczów 2013`

Leergut, 1991 r.

olej/płótno, 97 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: `T.Sętowski 91`
na odwrociu opisany na blejtramie: `Tomasz Sętowski Leergut 101 x 103`

Temple of faces, 2013 r.

akwarela, tusz/papier, 30,5 x 23 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany l.g.: '"Temple of faces" T. Sętowski Krzeczów 2013'

Jeździec, 2013 r.

akwarela, tusz/papier, 23 x 32 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'T. Sętkowski "Jeździec" Krzeczów 2013'

SALVADOR

olej, płótno, 81 x 100 cm
sygn. p.d.: T. Sętowski
na odwr. na g. listwie krosna nieczytelny stempel i nr inw.

DZIWNE SPOTKANIE, 1997

olej, płótno, 73 x 95 cm
sygn. p.d.: T. Sętowski 97
na odwr. na g. listwie krosna: Dziwne spotkanie.
na pł. pieczątka wywozowa i 2 numery inw. (jeden przekreślony)

ZEGARMISTRZ ŚWIATŁA

Akwaforta, 44,5x63,5 cm,
sygn. l.d.: T. Sętowski "Zegarmistrz światła" akwaforta E/A

Podróż przez krainę wyobraźni

technika mieszana (ołówek, piórko, tusz, akwarela), papier żeberkowy;
23,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: T. Sętowski / M

olej, płyta; 72,6 x 64,7 cm w św. p-p.;
sygn. p. d.: SĘTOWSKI

Szalona Miłość, 2008

olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: T.Sętowski;

Księżycowa dama

Salvador

olej, płótno; 100 x 98 cm
sygn. p.d.: Setowski

Atlantis

olej/płótno, 49x59 cm

Zaloty

Olej/płótno, 39x49 cm

Szalona Miłość, 2008

olej, płótno; 100 x 70;
sygn. p. d.: "T.Sętowski;

Wielkie wygrane, 2006 r.

akryl, olej/płótno, 120 x 70 cm
sygnowany l.d.: `Wielkie Wygrane | T. Sętowski`
opisany i dedykacja na odwrociu: `"Wielkie Wygrane" | Tomek Sętowski 2006 | Dla Janka z artystycznym pozdrowieniem | Tomek`

Księżycowa dama

akwaforta, papier,
18 × 18 cm (odcisk płyty)
sygn. i opisany ołówkiem u dołu: T.Sętowski "Księżycowa dama" akwaforta EA

WIELKA WYPRAWA PO KAMIEŃ SZLACHETNY, 1994

Olej, płótno; 71 x 60 cm
Sygnowany p.d.: T.Sętowski; na odwrocie: Wielka wyprawa po kamień szlachetny, 94

Dream, 2008

olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. l. d.: T.Sętowski
na odwrocie napis autorski: "Dream" 2008/ Na pograniczu jawy i snu/ potęga wyobraźni dla Piotra/ Tomek Sętowski/ olej, płótno 70 x 100 (...)

Dziewczyna z rybą

akryl, kredka na płótnie
74 x 80 cm

La Mancha

Olej/płótno, 34x26 cm

Dream, 2008

olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. l. d.: T.Sętowski
Na odwrocie napis autorski: "Dream" 2008/ Na pograniczu jawy i snu/ potęga wyobraźni dla Piotra/ Tomek Sętowski/ olej, płótno 70 x 100 (...)

Półksiężyc

olej, płótno;
70 x 50 cm;
sygn. l. d.: T.Sętowski

Lost Ship

akwaforta, papier, 29,5 x 20 cm;
sygn. i opisana ołówkiem

Do akwaforty dołączony sygnowany przez artystę album "Bramy Atlantydy", bibliofilskie wydawnictwo, które swą premierę miało 6 grudnia 2012 r.

olej, płótno;
81 x 81 cm;
sygn. l. d.: T. SĘTOWSKI

DON KICHOT

Olej, płótno; 51 x 61 cm
Sygnowany p.d.: T.Sętowski
Certyfikat autora

Kraina sennej wyobraźni, 2013

olej, płótno; 70 x 70 cm
sygn. l.d. T.Sętowski

estymacja: 18000 - 20000 zł

Zatopione światy

technika mieszana, płótno; 100 x 130 cm
sygn. p.d. T.Sętowski

estymacja: 20000 - 25000 zł

Para

brąz, podstawa - marmur, wys.: 29 cm, wymiary podstawy: 21 x 11 cm
sygnatura: `Sętowski` (na ramieniu postaci)

Estymacja 8 000 - 10 000 zł

Jeździec

brąz, podstawa - marmur, wys.: 51 cm, wymiary podstawy: 26 x 11 cm
sygnatura: `Sętowski` (na zadzie konia)

Estymacja 12 000 - 18 000 zł

Księżycowa dama

Piórko, akwarela/papier, 31x23 cm

Odkrycie

Piórko, akwarela/papier, 23x40 cm

Wyścig do przyszłości, 2013

akryl, kredka/płótno, 60 x 100 cm

Siódmy kontynent, 2010

olej, płótno; 50 x 61 cm
sygn. l.d. T.Sętowski
Na odwrocie: Siódmy kontynent, olej, płótno/ Tomek Sętowski/ 2010

Do obrazu dołączony certyfikat wystawiony przez artystę.

Estymacja: 15000 - 20000 PLN

Królowa

akwaforta na papierze, 32 x 24 cm

Jeździec Czasu

akryl/gwasz na płótnie, 60 x 73 cm

Donkiszoteria

olej na płótnie, 50 x 61 cm

Oceaniczny koncert

akwaforta na papierze, 22 x 26,5 cm

Szkic do obrazu, 2003

technika mieszana (akwarela, węgiel?),
papier; 48 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: T.Sętowski 2003

Babilon

akwaforta, papier;
34 x 40,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i napis l. d. ołówkiem: T. Sętowski. "Babilon" akwaforta E/A

Trzy królowe

olej/płótno, 50x100cm

Plakat wystawy z Nowego Jorku

offset, papier; 67,5 x 89 cm ( w świetle oprawy);
napis u góry: TOMEK SETOWSKI

Plakat wystawy z Nowego Jorku

napis u góry: TOMEK SETOWSKI

Pocałunek

akwaforta/papier, 39 x 31 cm
sygnowany u dołu: `T.Sętowski "Pocałunek" akwaforta E/A`

Estymacja: 2 800 - 3 800 zł

Babilon

akwaforta ręcznie kolorowana;
34,5 x 41 cm ( wymiar kompozycji);
sygn. l. d.: T. Sętowski (ołówkiem) oraz napis: "Babilon" akwaforta EA

Zatopione światy, 1999

technika mieszana (olej, aerograf), płyta;
99,5 x 128,5 cm (w świetle oprawy);
Na odwrocie napisy autorskie: T. Sętowski/ Zatopione światy/ Rok 1999/ technika Mieszana - areograf, olej/ MUZEUM WYOBRAŹNI
oraz certyfikat autentyczności podpisany przez autora.

Donkiszoteria

olej, płótno;
24 x 30 cm;
Na odwrocie napis: "Donkiszoteria"/ Tomek Sętowski

Odwiedziny księcia, 2000

Olej, płótno naklejone na płytę; 33,5 x 41 cm
Sygn. l.d. T.Sętowski

Estymacja: 12.000 - 14.000 zł

Wielkie wygrane, 2006 r.

olej, akryl/płótno, 120 x 70 cm

Estymacja: 25 000 - 35 000 zł

BEZ TYTUŁU, 1998

gwasz, ołówek, piórko,
48,5 x 57 cm w świetle passe-partout,
sygnowany p.d "T.Sętowski 98"

Spotkanie, 2012

olej, płótno;
30 x 40 cm;
sygn. l. d.: TSętowski

Królowa wielu zdarzeń, 2012

akwaforta, papier;
29,4 x 23 cm (wymiar odbitki)
31,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: T. Setowski oraz napis śr. d.: "Królowa wielu zdarzeń" akwaforta EA

Dotyk Muzy, 2012

akwaforta, papier;
35,5 x 23,4 (wymiar odbitki) 37 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: T. Setowski, oraz napis śr. d.: "Dotyk muzy" akwaforta EA, podpis artysty
powtórzony na oprawie.

Kartki z podróży sennej, 2012

akryl, olej, płótno;
50,5 x 35 cm;
sygn. p. d.: T. Sętowski
Na odwrocie napis autorski: Kartki z podróży sennej/Tomek Sętowski/2012/akryl, olej/ płótno

Don Kichot, 2011

olej, płótno;
23 x 29 cm;
sygn. p. d.: T. Sętowski
sygn. na odwrocie:" Don Kichot"/Tomek Sętowski

Kołysanka, 2011

olej, sklejka;
30 x 30 cm;
sygn. l. d.: T.Sętowski
Na odwrocie napis autorski: "Kołysanka"/ T. Sętowski

olej, płótno;
55 x 55 cm;
sygn. l. d.: T. SĘTOWSKI

Serce dnia i nocy, 2012

akryl, olej, płótno;
70 x 100 cm;
sygn. l. d.: T. Sętowski;
opis na odwrocie na ramie: "SERCE DNIA I
NOCY" Tomek Sętowski

Uśpione miasto, 2012

akryl, olej, płótno;
70 x 100 cm;
sygn. l. d.: T. Sętowski;
opis na odwrocie, na ramie: "UŚPIONE MIASTO"
Tomek Sętowski

Królowa mórz, 2006

olej, płótno;
120 x 150 cm;
sygn. l. d.: T. Sętowski.
Na odwrocie nr 41/06.

Koncert, 1995

olej, płótno,
60 x 70 cm;
Na odwrocie tytuł "KONCERT".

Bez tytułu, l. 90 XX w.

olej, płótno, 38,5 x 27,5 cm;
sygn. p. d.: T.SĘTOWSKI
Praca pochodzi z wczesnego okresu twórczości artysty.

olej, płótno, 55 x 55 cm;
sygn. l. d.: T. SĘTOWSKI

Głowa o dwóch twarzach

akwarela, piórko
25 x 33 cm

Kołysanka

olej na płótnie,
40x30 cm

Koralowa aleja

Olej, płótno;
80 x 100 cm
Sygn. p.d. T.Sętowski

Architektoniczna, 2011

olej na płótnie, 120x100 cm

Donkiszoteria

olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany l.d.: `T. Sętowski`
w załączeniu autorskie potwierdzenie autentyczności

LOST SHIP

Akwaforta; 29,5 x 19,3 cm (odcisk płyty)
Sygnowany przy dolnej krawędzi: T. Sętowski "Lost ship" akwaforta EPA

WSPÓŁCZESNY DON KICHOT

Olej, płótno; 45 x 46 cm
Sygnowany l.d.: T. Sętowski
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: Współczesny Don Kichot | Tomek Sętowski | olej, płótno 55 x 46
Do obrazu załączony certyfikat wydany przez autora.

Oceaniczny koncert

akwaforta/papier,
24 x 28,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i opisany l. d.: `T. Sętowski "Oceaniczny koncert" akwaforta EH`

Królowa

akwaforta/papier,
32 x 25 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i opisany l. d.: `T. Sętowski "Królowa" akwaforta E/A`

Dekret królewski, 2011

akryl, ołówek, płótno
45 x 54,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d. T. Sętowski

olej na płótnie, 59x69 cm

Zdziecinniały król

akwaforta, papier, 28,5 x 39,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opis. u dołu: TSętowski Zdziecinniały król akwaforta EA.

Zegarmistrz świata

akwaforta, papier,
52,5 x 60 cm ( w świetle oprawy);
sygn. i opis. l.d.: T.Sętowski "Zegarmistrz świata" akwaforta E/A

Pianista

olej, płótno,
28 x 38 cm,
sygn. p.d.: T. Sętowski

Zdziecinniały król

akwaforta, papier,
28,5 x 39,8 cm (w świetle oprawy);

PODWODNY ŚWIAT

Olej, płótno;
200 x 100 cm
Autorstwo obrazu potwierdzone przez Tomasza Sętowskiego. W załączeniu certyfikat.

olej, płyta,
39 x 35 cm;
sygn. p. d.: T. SĘTOWSKI

Pożegnanie

akwaforta, papier,
20,2 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opis. u dołu: TSętowski "Pożegnanie" akwaforta Ed`A.

Podróże Guliwera, 2004

olej, płótno,
70 x 100 cm;
sygn. na blejtramie

KOŁYSANKA

Olej, płyta;
40,5 x 40 cm
Sygnowany p.d.: T. Sętowski
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: "Kołysanka" | Tomek Sętowski | 2008 | olej, płyta

Szepty, 2010 r.

akryl/płótno,
30 x 40 cm
sygnowany l.d.: `T. Sętowski`
opisany na odwrociu

Pożegnanie

akwaforta, papier,

Oczekiwanie na śpiew wielkiego ptaka

akryl, płótno,
80 x 70 cm;
sygn. p. d.: T. Sętowski

Atlantyda

olej, płótno;
71 x 100 cm
sygn. p.d. T.Sętowski

Arka

akryl, płótno,
50 x 60 cm;
sygn. p.d.: T. Sętowski

Zdziecinniały król

akwaforta, papier,
27,5 x 40 cm;
sygn. i opisana u dołu ołówkiem: T. Sętowski "Zdziecinniały król" akwaforta EA

Wielki Prestigitator, 2005

olej, płótno,
100 x 120 cm;
sygn. i dat. l. d.: T. Sętowski 2005; opisany na odwrocie

Strażnicy

akwarela, piórko
29 x 19 cm

Miasto nieznanego filozofa

akwarela, piórko
29 x 19 cm

Teatr fantastyczny, 1997 r.

olej/płótno, naklejone na płytę,
34 x 44,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: `T. Sętowski 97`

Magiczny dyptyk

olej, płótno, 55 x 79 cm;
sygn. l.d.: T. Sętowski
praca posiada certyfikat

Diabelskie sztuczki

olej, płótno,
50 x 37,5 cm;
sygn. p. d.: T. Sętowski

Zegarmistrz światła

akwaforta, papier, 61,5 x 41,5 cm;
sygn. i opisana l. d.: TSętowski "Zegarmistrz światła" akwaforta E/A

Podniebne zaloty, 1999

olej, płótno,120 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: T. Sętowski 1999

SILVER LADY, 2008

olej, płótno,
130 x 90
sygnowany l.d.: T Sętowski

Kobieta miasto

olej, akryl/płótno, 50 x 40 cm
sygn. p.d.: `T. Sętowski`

Danae, 2008 r.

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygn. p.d.: `T. Sętowski 2008`
opisany na odwrociu: `"INKUB" oil on canvas 2008 / Tomek Sętowski / 100 x 120 cm` w załączeniu autorski certyfikat autentyczności

Magiczny dyptyk

olej, płótno, 55 x 79 cm;
sygn. l.d.: T. Sętowski
praca posiada certyfikat

Piekło, 2007

technika mieszana, płótno, 100 x 70 cm;
sygn. l.d.: T. Sętowski; napisy autorskie na odwrocie; praca posiada certyfikat

Cisza

olej, płótno,
50 x 60 cm;
sygn. l. d.: T. Sętowski

Miasto rozkoszy

olej, płótno;
80,5 x 120,5 cm
sygn. l.d. T.Sętowski

Tajemnica cyrkowego miasta, 2005-2007

olej, płótno;
50 x 60 cm
sygn. p.d. T.Sętowski
Na odwrocie: "Tajemnica cyrkowego miasta"/ Tomek Sętowski 2005/2007/ olej, płótno 50 x 60 cm

Aria dla Fortuny, 2005 R.

akryl, kredka/płótno,
90 x 120 cm
sygn. i dat. u dołu: `T. Sętowski 2005`
opisany na odwrocie: `"Aria dla Fortuny" / Tomek Sętowski / 2005 / akryl, kredka, 90 x 120 cm`

Podróże Guliwera, 2005

olej, płótno,
70 x 100 cm;
sygn. l. d.: T. Sętowski
na odwrocie opis autorski oraz numer 41/06

ZDZIECINNIAŁY KRÓL

Akwaforta;
27,5 x 40 cm (odcisk płyty)
Sygnowany l.d.: T. Sętowski "Zdziecinniały król" E/A

POSZUKIWANIE ATLANTYDY

Olej, płótno;
30 x 40 cm
Sygnowany p.d.: T. Sętowski
Obraz posiada certyfikat wystawiony przez artystę.

Anioł

brąz patynowany
wys. całk.: 81 cm; wys.: fig. 74 cm;
sygn. na głowie z tyłu: Sętowski

Kobieta czy anioł

olej, płótno
90 x 110 cm;
sygn. l.d.: T. Sętowski

UNDERGROUND, 2008

Olej, płótno
73 x 92 cm
Sygnowany l.d.: T. Sętowski | "Under"
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: w lewym górnym rogu opisane na rombie z wpisaną szachownicą: 2008 Tomek Sętowski.
Poniżej w prostokącie: "UNDER" oil on canvas | Sętowski | 2008. Poniżej rysunek ryby.

Przygotowanie do karnawału zwierząt, 200

olej, płótno
100 x 120 cm;
sygn. i dat. u dołu: T. Sętowski 2003; opisany na odwrocie

Babilon

Akwaforta
wym.: 370 x 390 mm
sygn. i tytuł oł. l.d.: T. Sętowski Babilon.

Melancholia, 2003

olej, płyta
70 x 100 cm;
sygn. i dat. u dołu: Senti 2003;
opisany na odwrocie: Melancholia / Tomek Sętowski / olej, płyta 70 x 100

ANIOŁ MIŁOŚCI

olej/płótno
50 x 60 cm
sygn. l.d.: `T. Sętowski`

W złączeniu autorski certyfikat autentyczności

KOBIETA W KAPELUSZU, 2001

akryl, płótno,
70 x 60.2 cm
sygnowany l.d.: T. Sętowski 2001
na odwrocie l.g. na krośnie: "KOBIETA W | KAPELUSZU"

SILVER LADY, 2008

olej, płótno,
130 x 90 cm
sygnowany l.d.: T Sętowski

UNDERGROUND, 2008

Olej, płótno
73 x 92 cm
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: w lewym górnym rogu opisane na rombie z wpisaną szachownicą: 2008 Tomek Sętowski. Poniżej w prostokącie: "UNDER" oil on canvas | Sętowski | 2008. Poniżej rysunek ryby.

Trzy muzy, 2005

olej, płótno
90 x 130 cm;
sygn. u dołu: T. Sętowski 2005

ZEGARMISTRZ ŚWIATŁA

Akwaforta; 41 x 60,5 cm (odcisk płyty)
Sygnowany p.d. ołówkiem: T. Sętowski "Zegarmistrz światła" E/A

ARIA DLA FORTUNY, 2005 R.

akryl, kredka/płótno
90 x 120 cm
opisany na odwrocie: `"Aria dla Fortuny" / Tomek Sętowski / 2005 / akryl, kredka
90 x 120 cm`

Przypływ, 2006

olej, płótno
100 x 120 cm;
sygn. l. d.: T. Sętowski 2006

olej, płyta
80 x 69,5 cm;
sygn. p. g.: SĘTOWSKI 85

PIEKŁO, 2007

Akryl, kredka, płótno;
100 x 60 cm
Sygnowany l.d.: T. Sętowski

Cyrkowe miasto, 2004

olej, płótno,
85 x 100 cm;
sygn. p.d.: T. SĘTOWSKI
Na odwrocie opis autorski.

KWIAT

Olej, płótno;
100 x 100 cm
Sygnowany p.d.: T. Sętowski | 93

ZAZDROSNA KRÓLOWA, 2008

olej, płótno,
100 x 80.3 cm
sygnowany p.d.: T. Sętowski
na odwrocie na płótnie: Tomek Sętowski | "Zazdrosna Królowa" 2008 | olej, płótno 100/80 cm; p.g.: znak autorski Do obrazu dołączony jest certyfikat autentyczności wydany przez autora.

ZAGINIONA ARKA, 2008

olej, płótno
60 x 90 cm
sygnowany l.d.: T. Sętowski 2008 na odwrocie na płótnie: "Zaginiona Arka" | "Lost Ark" obok: 60 x 90 cm | oil on canvas | 2008 | Tomek Sętowski

POD WODĄ

olej/płyta,
91 x 69 cm
sygn. p. d. : `T.SĘTOWSKI`

SEN O POTĘDZE

Olej, płótno; 60 x 70 cm
Sygnowany p.d.: T. Sętowski

Wyprawa po złote runo, 2008

olej, płótno,
92 x 73 cm;
sygn. l. d.: T. Sętowski; na odwrocie napisy autorskie

Babilon

akwaforta, podmalowana, papier,
36 x 42 cm;
sygn. u dołu: T. Sętowski "Babilon" akwaforta E/A

Pożegnanie

akwaforta, papier,
20,5 x 28 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: TSętowski "Pożegnanie" akwaforta E/A

Tajemnica cyrkowego miasta

olej, płótno, 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: T. Sętowski; opisany na odwrociu: " Tajemnica cyrkowego miasta" /
/Tomek Sętowski 2005/2007 / olej, płótno 50 x 60 cm

Senne koszmary

olej, płótno
50 x 70 cm;
sygn. p. d.: T.Sętowski

Zdziecinniały król

akwaforta, papier
41,5 x 29 (w świetle oprawy)
27,3 x 40 (odcisk płyty);
sygn. l. d.: TSętowski "Zdziecinniały król" akwaforta E/A

Don Kichot, 2008

brąz na kamiennej podstawie,
wys. 40 cm; wym. podstawy: 30 x 17 cm;
sygn.: Sętowski

Wyspa uśpionych Syren

olej, płótno,
100 x 160 cm;
sygn. l. d.: T. Sętowski;
opisany na odwrocie: Tomek Sętowski / "Wyspa uśpionych Syren"/ olej, 100 x 160 cm

Zegarmistrz świata

akwaforta, papier,
sygn. l. d.: T.Sętowski "Zegarmistrz świata" akwaforta E/A

Arka

olej/płótno,
100 x 160 cm
sygn. l.d.: `T. Sętowski`

Karnawał zwierząt, 2003

olej/płótno,
100 x 125 cm
sygn. i dat. l.d.: `T. Sętowski 2003` oraz na odwrocie: `SĘTOWSKI`

Koło czasu, 2007

olej, płótno,
70 x 60 cm; sygn. p. d.: T. Sętowski
sygnatura powtórzona na odwrocie

Zatopiona katedra, 1998

olej, płótno,
65 x 73 cm;
sygn. p.d.: T. Sętowski

Z cyklu Karnawał Wenecki, 1998

olej, płótno,
65 x 73 cm;
sygn. p. d.: T. Sętowski
na odwrocie numer: PS02-5333/522/98

IKAR

akryl, płótno
180.5 x 100.5 cm
sygn. l.d.: T. Sętowski

Wenus architektoniczna, 2000

olej, płótno, 100 x 81 cm;
sygn. i dat. l. d.: T. Sętowski 2000

Oczekująca

olej/płótno,
100 x 80 cm
sygn. p.d.: `T.Sętowski`, opisany na odwrocie: `Tomek Sętowski / "Oczekująca" / DLA Magdy-Bobas`

Wieża nocy

olej/płótno,
155 x 65 cm; sygn. p.d.: `T. Sętowski`

Odwiedziny króla

akwaforta/papier
30 x 42,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i opisany u dołu: `T. Sętowski "Odwiedziny króla" akwaforta E/A`

Pożegnanie dnia z nocą

Akwaforta, 5 / 14 wymiary: 22x30m

Pocałunek

brąz patynowany na kamiennej podstawie; wys. 31 cm;
sygn. z boku: Sętowski

Anioł nad miastem, 2005

olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: T. Sętowski 2005

Koralowa Aleja

olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: T. Sętowski

ARCHITEKTONICZNY MALARZ, 2007

olej, płótno,
110 x 70.3 cm
sygn. l.d.: T. Sętowski 2007
Na odwrocie na płótnie napis: 70 x 110 olej, płótno. | "Architektoniczny | malarz" | 2007 | Tomek Sętowski

bez tytuł, 1998

gwasz, ołówek, piórko, papier, 69x67cm p-p,
sygn. i dat. p.d.: (Tomasz Sętowski 98),

Domowe akwarium, 2000

akryl, płótno, 70 x 60 cm;
sygn i dat. u dołu: T. Sętowski 2000

Gorączka, 2005

olej, płótno, 140 cm x 170 cm (z ramą);
sygn. p.d.: T.Sętowski, na odwrocie ręcznie flamastrem: "Gorączka" olej 120x150 cm Tomek Sętowski `2005

Ćwiczenia pejzażu fantastycznego, 1987

olej, płyta pilśniowa,
39,5 x 35,5 cm (kwatera); 84 x 107 cm (całość);
na odwrocie napisy autorskie (późniejsze)

Wenecja

akryl, płótno, 80 x 70 cm;
sygn. p.d.: T. Sętowski

akryl, płótno, 80 x 70 cm;
sygn. p.d.: T. Sętowski

Pożegnanie dnia z nocą

akwaforta
29 cm x 20 cm
sygn. d.śr. T. Sętowski - ołówkiem

akryl, płótno, 80 x 70 cm;
sygn. p.d.: T. Sętowski

akryl, płótno, 80 x 70 cm;
sygn. p.d.: T. Sętowski

Wenecja

akryl, tektura, 80 x 70 cm;
sygn. p.d.: T. Sętowski

Babilon

akryl, płótno
40x50 cm

ZAMKI NA WODZIE, 2001

olej na płótnie, 90 x 80 cm
sygnowany l. d. "T. Sętowski 2001"

Zaloty

akryl, płótno, 56 x 66 cm

Zaręczyny 1999

olej, płótno, 81 x 65 cm;

BEZ TYTUŁU, 2000

olej, płótno,
60 x 50 cm
sygnowany l.d.: T. Setowski 2000

liczba obiektów: 244