1 zł
2 600 000 zł

OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)

Poland the hunters dreamland, 1979 r.

offset/papier, 67 x 48 cm
sygnowany p.d.: 'R. Olbiński'
stan zachowania: dobry; widoczne ślady po złożeniu

cena wywoławcza: Wykup abonament

Trzeci wymiar czasu

inkografia, papier, 70 x 50 cm, odbitka 3/5,
sygn. na płycie p.d.: Olbiński,
sygn. ołówkiem p.d.: Olbiński

Kompozycja z marynarką, bukietem róż i łódką na wodzie

inkografia/papier 18 x 30 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Olbiński', l.d.: '29/100'

Letnie małżeństwo

inkografia/papier 48 x 55 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Olbiński', l.d.: '23/100'

Zbyt ostrożne spisywanie jakości

inkografia/papier 22 x 30 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Olbiński', l.d.: '25/100'

Prowizoryczna metafora, 2007

akryl, olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: Olbiński
na odwrocie, na blejtramie dwie nalepki: 1. z Galerii Grafiki i Plakatu, 2. wystawiennicza z The Jule Collins Smith Museum of Fine Art, New dreams of old values. Olbiński, Auburn (13.12.2008 - 28.01.2009); obraz reprodukowany w katalogu wystawy s. 49

Akt, 2010

serigrafia, papier, 67x46 cm w świetle passe-partout, 86x64 cm w oprawie, ed. A.P. 1/3
sygn. p.d.: Olbiński (w ramach kompozycji), opisany na dole: A.P. 1/3 Olbiński (ołówkiem)

Akt, 2010

Akt, 2010

Akt, 2010

Akt, 2010

Bez tytułu, 2010

serigrafia, papier, 62,5 x 47 cm (kompozycja), praca w oprawie
sygn. p. d.: Olbiński (w ramach kompozycji), opisany na dole: A.P. 1/3 Olbiński (ołówkiem)

serigrafia 3/10
49 x 49 cm

serigrafia 4/10
53 x 40 cm

Rozmowa kontrolowana

inkografia/papier, 60 x 40 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Olbiński', l.d.: '11/100'

Subtelny warunek namiętności

inkografia/papier, 40 x 60 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Olbiński', l.d.: '19/100'
stan zachowania: bardzo dobry

Obiektywne ukazanie treści

inkografia/papier, 18 x 27 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Olbiński', l.d.: '9/100'
stan zachowania: bardzo dobry, nieznaczne ślady po złożeniu

Dziewica z ptaszkiem na sznurku

olej, płótno, 107 x 88 cm
sygn. l.d.: Olbinski

Połów dnia, 2005 r.

akryl, olej/płótno, 56 x 66 cm
sygnowany l.d.: 'Olbiński', opisany na odwrociu: 'OLBIŃSKI | "THE CATCH" | 2005'
"Rafal Olbinski. Paintings & posters = Pittura & poster [kat. wystawy], Palazzo Ducale Martina Franca (Taranto) Italy, July 15th/August 2nd, 2011, XXXVII Festival della Valle d'Itria", MUZA S.A.,Warszawa 2011, s. 32 (il.)

Nowojorski dzień ziemi, 2007 r.

akryl, olej/płyta pilśniowa, 85,5 x 75,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'olbiński'

liczba obiektów: 434