1 zł
2 600 000 zł
/7

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Filon i chimery, 2009 r.

akryl/płótno,
93 x 130 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J. Pałucha 2009`

cena wywoławcza: Wykup abonament

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

NIKODEM DYZMA, 2008

akryl na płótnie,
65 x 81 cm,
sygnowany p.d. "J.Pałucha 2008"

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

UDANY DZIEŃ LUDZI NOCY. MISTRZ I CZELADNIK, 2008

akryl na płótnie,
81 x 64,5 cm,
sygnowany p.d. "J.Pałucha 2008" oraz na odwrocie, z tytułem obrazu

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Wesele wiejskie

olej, płótno,
70 x 55 cm
sygn. p.d. J.Pałucha

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Afera hazardowa, 2008

olej, płótno; 70 x 55 cm
sygn. p.d. J. Pałucha. 2008

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

W PRACOWNI MALARZA, 2008

olej, płótno,
55 x 70 cm
sygnowany p.d.: J. Pałucha 2008

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

olej na płótnie
81 x 64,5 cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Piknik

olej, płótno
50 x 60 cm;
sygn. p. d.: J. LEWANDOWSKI

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

POLONEZA CZAS ZACZźĆ..., 2007

olej na płótnie, 65 x 80,5 cm, sygnowany l.d. "J. Pałucha 2007", na odwrocie, na krośnie kartka autorska z informacjami o obrazie.

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

SANNA, 2007

Akryl, płótno; 47 x 80,2 cm
Sygnowany p.d.: J. Paucha 2007
Na krosnach napis: Jacek Pałucha | Sanna 2007 | 47 x 80

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

BILARDZISTA, 1999

olej, płótno,
33.2 x 46 cm
sygnowany p.d.: J. Pałucha 99

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

UCZTA Z RAKAMI, 1998

olej, plótno,
150 x 130 cm
sygnowany l.d.: J. Palucha 98

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Z cyklu Chamlet, 1995

olej, płótno,
33 x 46 cm
sygnowany l.d.: J. PAŁUCHA. 95

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Festyn

olej, płótno, 60 x 73 cm;
sygn. l.d.: Pałucha

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Sto lat

olej, płótno, wym.: 33 x 46 cm
sygn. l.d.: J. Pałucha Ô95

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Sto lat!, 1995

olej, płótno, 33 x 46 cm;
sygn. l.d.: J. Pałucha 95;
na odwrocie napis autorski: Sto lat! / J. PAŁUCHA 95

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Kataryniarz 1991

olej, płótno, 24 x 38 cm, sygn. i dat. l.d.: J. PAŁUCHA 91

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Ogródek piwny 2001

akryl, płótno, 46 x 55 cm; sygn. l. d.: J. Pałucha / 2001

/7
liczba obiektów: 139