1 zł
2 600 000 zł

Donkiszoteria

olej, płótno;
24 x 30 cm;
Na odwrocie napis: "Donkiszoteria"/ Tomek Sętowski

cena wywoławcza: Wykup abonament

Odwiedziny księcia, 2000

Olej, płótno naklejone na płytę; 33,5 x 41 cm
Sygn. l.d. T.Sętowski

Estymacja: 12.000 - 14.000 zł

Wielkie wygrane, 2006 r.

olej, akryl/płótno, 120 x 70 cm
sygnowany l.d.: `Wielkie Wygrane | T. Sętowski`
opisany i dedykacja na odwrociu: `"Wielkie Wygrane" | Tomek Sętowski 2006 | Dla Janka z artystycznym pozdrowieniem | Tomek`

Estymacja: 25 000 - 35 000 zł

BEZ TYTUŁU, 1998

gwasz, ołówek, piórko,
48,5 x 57 cm w świetle passe-partout,
sygnowany p.d "T.Sętowski 98"

Spotkanie, 2012

olej, płótno;
30 x 40 cm;
sygn. l. d.: TSętowski

Królowa wielu zdarzeń, 2012

akwaforta, papier;
29,4 x 23 cm (wymiar odbitki)
31,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: T. Setowski oraz napis śr. d.: "Królowa wielu zdarzeń" akwaforta EA

Dotyk Muzy, 2012

akwaforta, papier;
35,5 x 23,4 (wymiar odbitki) 37 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: T. Setowski, oraz napis śr. d.: "Dotyk muzy" akwaforta EA, podpis artysty
powtórzony na oprawie.

Kartki z podróży sennej, 2012

akryl, olej, płótno;
50,5 x 35 cm;
sygn. p. d.: T. Sętowski
Na odwrocie napis autorski: Kartki z podróży sennej/Tomek Sętowski/2012/akryl, olej/ płótno

Don Kichot, 2011

olej, płótno;
23 x 29 cm;
sygn. p. d.: T. Sętowski
sygn. na odwrocie:" Don Kichot"/Tomek Sętowski

Kołysanka, 2011

olej, sklejka;
30 x 30 cm;
sygn. l. d.: T.Sętowski
Na odwrocie napis autorski: "Kołysanka"/ T. Sętowski

olej, płótno;
55 x 55 cm;
sygn. l. d.: T. SĘTOWSKI

Serce dnia i nocy, 2012

akryl, olej, płótno;
70 x 100 cm;
sygn. l. d.: T. Sętowski;
opis na odwrocie na ramie: "SERCE DNIA I
NOCY" Tomek Sętowski

Uśpione miasto, 2012

akryl, olej, płótno;
70 x 100 cm;
sygn. l. d.: T. Sętowski;
opis na odwrocie, na ramie: "UŚPIONE MIASTO"
Tomek Sętowski

Królowa mórz, 2006

olej, płótno;
120 x 150 cm;
sygn. l. d.: T. Sętowski.
Na odwrocie nr 41/06.

Koncert, 1995

olej, płótno,
60 x 70 cm;
Na odwrocie tytuł "KONCERT".

Bez tytułu, l. 90 XX w.

olej, płótno, 38,5 x 27,5 cm;
sygn. p. d.: T.SĘTOWSKI
Praca pochodzi z wczesnego okresu twórczości artysty.

olej, płótno, 55 x 55 cm;
sygn. l. d.: T. SĘTOWSKI

Głowa o dwóch twarzach

akwarela, piórko
25 x 33 cm

Kołysanka

olej na płótnie,
40x30 cm

Koralowa aleja

Olej, płótno;
80 x 100 cm
Sygn. p.d. T.Sętowski

liczba obiektów: 244