1 zł
2 600 000 zł

OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)

Próba ikony

inkografia/papier, 86 x 63 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Olbiński', opisany l.d.: '2/100'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Zabawa w chowanego

inkografia/papier, 87 x 61 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Olbiński', opisany l.d.: '3/100'

Jazz Jamboree, 1989

Projekt do plakatu festiwalowego
olej, płótno naklejone na tekturę, 31 x 45 cm w świetle passe-partout
sygn. l.d.: R. Olbiński R

Kobieta z kotem i krzesłem

akryl, płótno; 90 x 60 cm;
sygn. p. d.: Olbiński.

Szkic kompozycyjny

technika mieszana/papier, 42 x 30 cm
sygnowany p.d.: 'Olbiński'

Żaglowiec

akryl, płótno; 57 x 72 cm;
sygn. l. d.: Olbiński.

Anioł

olej/płótno, 76 x 45 cm
sygnowany l.d.: 'olbiński'
na odwrociu, na blejtramie papierowa nalepka z Galerii Grafiki i Plakatu w Warszawie

Konfrontacja podobieństw

70,7 x 50 cm, inkografia, sygnowana ołówkiem. oraz
Album "Passion for posters. Collector's Edition", 2016

DZIEWCZYNA Z PSEM, po 2010

olej, płótno
32 x 25,5 cm
sygn. p.d.: Olbiński
na odwrocie na płótnie okrągła pieczątka z nazwiskiem autora

SEN, 1982

suchoryt barwny, 35 x 24 cm, sygnowany i datowany ołówkiem pod płytą: p.d. "R. Olbiński 1982", l.d. technika i "e.a." (odbitka autorska).

SEN, 1982

Zgoda

litografia, papier, 66 x 49 cm (w świetle oprawy);
opisana u dołu: A.P. 1/3 Olbiński (ołówkiem)

Bezpieczny dystans

inkografia/papier, 30 x 21 cm (zadruk)
opisany ołówkiem p.d.: 'Olbiński', l.d.: '19/100'

Drzewo 2011

Inkografika na papierze 18/100, 27,5 x 20 cm

THE NEW YORK TIMES, 1985

olej, dykta
19,5 x 36,1 cm
sygn. l.d.: Olbiński
na odwrocie na dykcie ołówkiem napis i sygnatura: THE NEW YORK TIMES [podkreślone] | Olbiński
na dykcie nalepka: ORIGINAL ART | SECTION | PUB DATE 1985 | NAME Rafal Olbiński | ADDRESS Jerelle’s Office | DO NOT DAMAGE

Danae

olej, płótno; 72,5 x 58,5 cm;
sygn. l. d.: Olbiński

serigrafia, papier, e.a. 1/3, 67 x 49 cm (w świetle passe-partout), 85 x 66 cm (oprawa),
sygn. p.d.

Człowiek z żelaza, 1981 r.

offset/papier, 94 x 67 cm
sygnowany w druku l.śr.: 'R.Olbiński'
stan zachowania: dobry

serigrafia, papier, e.a. 1/3, 67 x 49 cm (w świetle passe-partout), 85 x 66 cm (oprawa), sygn. p.d.

BIRTH TO DANCING STAR II

olej, akryl, płótno, 76 x 53 cm
sygn. p. d.: OLBIŃSKI

Rafal Olbinski. Autumn Exhibition, Gallery 444 - San Francisco (USA), listopad - grudzień 2016.

REPRODUKOWANY:
Rafal Olbinski. Autumn Exhibition [katalog wystawy], Gallery 444 - San Francisco 2016, s. 9.

liczba obiektów: 434