1 zł
2 600 000 zł

Deia Krutane

litografia
sygn. ołówkiem p.d.: J. Lebenstein w lewym dolnym rogu numer i napis : C/ 2 litogrfia DEIA KRUTANE
wym.: 48 x 69 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

SPEKTAKL

1973 r.
Olej na płótnie 50 x 99,5 cm
Sygnowany l.d. "Lebenstein"
Na odwrocie stempel - "Galerie Koralewski / Paris"

ZALOTY

1989 r.
Olej na płótnie 65 x 54 cm
Sygnowany l.d. "Lebenstein 89"

KOBIETA NA KANAPIE

1966 r.
Litografia na papierze 28 x 35 cm
Sygnowany - "Lebenstein - 66"
Nakład - 76/80

9 Exe Ligne, 1965

tusz, akwarela
43,2 x 25,7 cm

Krówka 1974

piórko, tusz, gwasz, 63,5 x 48 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: Lebenstein 74

FIGURA ROZPIĘTA, 1962

akwarela, gwasz, papier,
50.5 x 39.8 cm
sygn. p.d.: Lebenstein 62, na ramie p.d. plastikowa cyfra z szablonu: 5

DWIE KOBIETY ZE SFINKSEM, 1973

litografia, papier,
49 x 69 cm
sygnowana oł. l.d.: Lebenstein 73, p.d.: 84/100

Scena figuralna

tusz lawowany, gwasz, karton,
64 x 48.5 cm
sygnowany czarnym tuszem p.d.: Lebenstein 72

La Bosphore, 1988

akwarela, gwasz, pastel, tusz, pióro, papier,
69 x 90 cm
sygnowany ołówkiem l.d.: Lebenstein 88

Sielanka, 1988

kredka, karton,
99 x 69.5 cm
sygnowany czarnym tuszem l.d.: Lebenstein 1988

CORPS DE GARDE, 1973

litografia barwna, 48,5 x 68,5 cm, sygnowana u dołu po lewej "Lebenstein 73", po prawej (nr odbitki) "74/100"

MOZARTFORTE, LATA 50.-60.

technika własna na papierze, 42,7 x 30 cm
sygn. p.d.: "J.LEBENSTEIN" u dołu: "A/7(?) MOZART(?)FORTE"

Figura

tusz, akwarela, papier, 40 x 26 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: LEBENSTEIN

"NA BALKONIE", ok. 1956

kredka na papierze milimetrowym naklejonym na tekturę, 41,4 x 29,7 cm, sygnowany l. d. "LEBENSTEIN", szkic do obrazu "Na balkonie", ok. 1956

Dwie postaci 1955-56

tusz, gwasz, papier milimetrowy, 58,5 x 42 cm; sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 1955-56?

KOBIETA WE WNĘTRZU

olej na płótnie, 100,5 x 81 cm, niesygnowany
podarowany obecnej właścicielce przez artystę w r. 1956

"NA BALKONIE", ok. 1956

kredka na papierze milimetrowym naklejona na tekturę, 41,4 x 29,7 cm, sygnowany l. d. "LEBENSTEIN“, szkic do obrazu "Na balkonie", ok. 1956

Dwie postaci 1955-1956

gwasz, tusz, papier minimetrowy, 58,5 x 42 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 1955-56?

Kobiety, 1973

litografia, papier, 12/100, 48 x 69 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: Lebenstein 73, p. d.: 12/100