1 zł
2 600 000 zł

LETO Norman (ur. 1980, Bochnia)

Polska droga, 2013

olej, płótno, 120 x 160 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: ZIMA, DROGA / NORMAN 2013/14

Wystawiany i reprodukowany: Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą, wystawa indywidualna, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, 11.03-10.04.2016, s. 172

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kinski, 2009

olej, płyta, 68 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Kobieta z zakwefioną twarzą, 2013

olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: NORMAN (LETO) 2013
Obraz: reprodukowany w: Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą, [Sopot] 2016, s. 168;
wymieniony w tekście: Arkadiusz Półtorak, Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą, [Sopot] 2016, s. 30

Łąki do wyprowadzania psa, 2013

olej, płótno, 160 × 120 cm
sygn. z tyłu: Łąka na spacer z psem, Norman 2013/2014

Wystawiany i reprodukowany:
Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą, wystawa indywidualna, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, 11.03-10.04.2016, s. 170-171.

Kuwejt, 2015

olej, płótno; 84,2 x 145 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: NORMAN / 2015 KUWEJT

Obraz wystawiany i reprodukowany: Norman Leto "Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą", Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, marzec 2016, s. 160 (il. barwna)

ELEKTROWÓZ ET 22, BOCHNIA, 2015

olej, płótno
59 x 86 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: ELEKTROWÓZ ET 22, BOCHNIA | NORMAN 2015 | (BANACH)

Obraz reprodukowany:
- Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą, wyd. Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, Sopot 2016, s. 180, il. [książka wydana na okoliczność otwartej 10 marca 2016 w Państwowej Galerii Sztuki wystawy Normana Leto].

Illegal Imigrant #3, 2011

olej, płótno, 70 x 80 cm,
opisany na odwrocie: NL 11 ILLEGAL IMMIGRANT #3

Islandia II, 2013-14 r.

olej/płótno, 160 x 120 cm
Sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘ISLANDIA 2 | NORMAN 2014’

- „ Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą”, wystawa indywidualna, Państwowa Galeria Sztuki,
Sopot, 11.03-10.04.2016

- Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą, katalog wystawy indywidualnej w Państwowej Galerii
Sztuki, Sopot, 2016, s. 135

Start, 2002

olej, płyta pilśniowa, 84 x 84 cm
sygn. na odwrocie: 'BANACH 2002 | ABM 29 "start" '

bez tytułu / dyptyk, 2006

olej, płyta, 2 x 70 x 70 cm
sygn. na odwrocie: BANACH 06

Rosja, 2008

olej, płótno; 75 x 84,8 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ROSJA / NORMAN / 2008

NIEZNAJOMOŚĆ ROŚLIN: KROKUS, 2001

olej, płótno
70 x 70
sygn. na odwrocie: NIEZNAJOMOŚĆ | KWI [przekreślone] ROŚLIN: | KROKUS 01, niżej: NORMAN 2001

Kid 1, 2007 r.

olej/płótno, 85 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'NORMAN 07 NORMAN 07 | NORMAN KID 1 ŁUKASZ 2007'

- 7. Biennale Młodej Sztuki 2007/2009, Jeune Création Européenne, Montrouge, Francja, 22.09-12.07.2007

House Georgia

akryl, płótno;
100 x 100 cm;
sygn. i opis. na odwrocie na krośnie malarskim: NORMAN / HOUSE GEORGIA

Cluster bomb

akryl, płótno;
100 x 100 cm;
sygn. i opis. na odwrocie na płótnie napis: NORMAN / CLUSTER BOMB

Portret kuzyna chowającego się za rośliną, 2008 r.

olej/płyta, 50 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `ŁUKASZ BANACH 08 | NORMAN LETO | PORTRET KUZYNA CHOWAJĄCEGO SIĘ ZA ROŚLINĄ`

Sequence of thoughts, 2007/2008

akryl, płótno; 70 x 140 cm;
napis na odwrocie: NORMAN LETO / ŁUKASZ BANACH/ 2008 / 2007 / - SEQUENCE OF THOUGHTS DURING A BITTER QUARREL ABOUT MONEY BETWEEN TWO LOVERS;
napis na blejtramie: RAHIM BLAK AJDAREVIĆ HAJDARI oraz pieczątka

Abstrakcja

olej, deska; 32 x 56,7cm;
napis na odwrocie: NORMAN / 3000

Obraz na 25te urodziny - dyptyk, 2005 r.

olej/płyta, 80 x 60 cm (każda część)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `OBRAZ | 25TE | URODZINY | (P)/(L) | BANACH 2005`
- "Łukasz Banach. Selected works 2002 - 2005", wystawa indywidualna, Belvedere Gallery, Toronto, Canada, 2005
- Łukasz Banach. Wybrane prace 2002 - 2005, katalog wystawy, [bmw] 2005, s. 30-31, 49-50 (il.)

Two female students, 2008 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `two female students | dwie studentki | NORMAN 08 | Będzie Dobrze`

liczba obiektów: 66