1 zł
2 600 000 zł

LASKOWSKI Henryk (ur. 1951, Żary)

Mieszkańcy lasu nie chcą mnie, 2015

ołówek, papier, 63 x 46,
sygn. p.d. oraz na odwrocie

cena wywoławcza: Wykup abonament

Dama Kier, 2009

akryl, olej, płótno, 65 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Grawitacje, 2014

akryl na płótnie, 50x70cm, opisany na odwrocie

Powidoki, 2004

rysunek, grafit, papier, 40x30 cm
sygn. u dołu: 12.10.2004 "Powidoki" LASKOWSKI

Dom w Normandii

akryl
71 x 73 cm

Niedaleko od Pont Neuf, 2001

akryl na płótnie, 81x116cm,
sygn. p.d.: LASKOWSKI, oprawiony

I nie zapomnę Cię..., 2015

technika mieszana, akryl, 81 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: "I NIE ZAPOMNĘ CIĘ..." | H. LASKOWSKI | A + , techn. Mieszana | 81 X 100 cm | Pont des Arts

W ogrodach Luwru I, 2012

olej, płótno, 65 x 81 cm
opisany na odwrocie: H. LASKOWSKI/ "W OGRODACH LUWRU" I/ 2012/ A

Pejzaż pamięci - pamięć́ pejzażu, 2014

akryl, kolaż, płótno, 110x89 cm
opisany na odwrocie: "PEJZAŻ PAMIĘCI - PAMIĘĆ PEJZAŻU" H. LASKOWSKI 2014 89x110 cm

Ul

olej na płótnie, 38 x 38 cm, sygn.

Niepewność, 2013

akryl, olej, płótno, 50 x 65 cm,
sygn. p.d.: LASKOWSKI

Jesień, 2012

olej, płótno, 100x73 cm
sygn. p.d.: LASKOWSKI, opisany na odwrocie: H. Laskowski "Jesień" 2012

Victoria Corner

akryl, płótno, 73 x 100 cm, 2007

Nol, 2014

akryl, płótno, 65x81 cm
opisany na odwrocie: "NOL" H. LASKOWSKI 65x81 cm 2014

Chimera z Luwru, 2012

olej, akryl, płótno, 92x73 cm,
sygn. p.d.: "LASKOWSKI", opisany na odwrocie: "Chimera z Luwru H. Laskowski 2012 92x73 cm

Wilga, las,

olej na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.

Witryna baru Cafe Rouge

akryl, olej, płótno, 81 x 110 cm, 2003

Szklana góra, 2002

akryl, olej, płótno, 81 x 100 cm
sygn. l.d.: "LASKOWSKI"
opisany na odwrocie: "H. LASKOWSKI XXX, "SZKLANA GÓRA", 2002, 100Xx81"

Mgła, 2011

akryl, olej, płótno, 112x82
sygn.l.d. LASKOWSKI, na odwrocie: H.LASKOWSKI/2011/A/O/"MGŁA"

Telefony

olej, akryl na płótnie
116 x 81 cm

liczba obiektów: 43