1 zł
2 600 000 zł

Meteoryty 1967

olej, płótno, wym.: 130 x 89 cm,
sygn. p.d.: J. Kraupe.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Fale Bałtyku 1966

olej, sgrafitto, płótno, wym.: 61 x 75 cm,
sygn. l.d.: J.Kraupe

JESIEŃ , 1959 r.

Monotypia na papierze 79 x 50 cm
Sygnowany śr.d. - "J. Kraupe 1959"

Gorgona, 1959

technika własna, 52,5 x 34,5 cm
sygn. p.d.: "Kraupe 59"

WIECZORNE MYŚLI 1959 r.

Sygnowany p.d. - "J. Kraupe 1959"

Tekst magiczny, 2003

linoryt,
70 x 50cm

Das Wohltemperierte Klavier

gwasz, papier, 65 x 50 cm, sygn. p. d., 1998

FALE

technika własna na papierze, 39 x 32,5 cm w świetle p-p,
u dołu na passe-partout naklejka (wystawowa ?)
z napisem: "Janina Kraupe-Świderska/(Kompozycja fale)."

GORGONA, 1959

technika własna na papierze, 52,5 x 34,5 cm,
sygnowana na płycie p.d. "J. Kraupe 59"
oraz napis pod płytą l.d. "Gorgona"

KOMPOZYCJA

monotypia na płótnie, 34,7 x 49,9 cm w świetle p-p,
sygnowana l.d. "J. Kraupe"

KOMPOZYCJA PIONOWA

monotypia na płótnie,
49,8 x 34,9 cm w świetle p-p, sygnowana l.d. "J. Kraupe"

OSWOBODZENIE, 1959 r.

Monotypia na papierze 52,5 x 34,5 cm
Sygnowany p.d. - "J. Kraupe 59"

Ulotny

olej, płótno, 92 x 65 cm
sygn. p.d., 1998

KOMPOZYCJA

monotypia na jedwabiu,
47 x 32 cm w świetle p -p,
sygnowana l. d. "J. Kraupe"

Pejzaż, 1957

akwarela na papierze,
wymiary: 24 x 16 cm,
sygn. oł. p.d.: Kraupe.
Na odwrocie opis autorski pracy.

Znaki wiosny, 1962

olej na płótnie, 61 x 75 cm,
sygn. l.d.: J. Kraupe
Na odwrocie opis autorski obrazu.

Modelka, 1947

Olej na płótnie,
wymiary: 68 x 52 cm,
sygn. l.d.: J. Kraupe

BURZA NA MORZU

akwarela na papierze, 29,5 x 21,5 cm w świetle p -p,
sygnowana u dołu ołówkiem "Burza na morzu" i po prawej "Kraupe"

PORTRET MĘŻA, 1960 r.

Olej na płótnie 77 x 55 cm
Sygnowany p.d. - "J. Kraupe"

DROGA DO DELF

1960 r.
Monotypia na jedwabiu 54 x 34,5 cm
Sygnowana p.d. - "J. Kraupe 1960"