1 zł
2 600 000 zł

Teksty słoneczne, 1994 r.

akwarela, kredka, 70 x 50 cm, sygn.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Deszcz meteorytów

olej, płótno, 72 x 52 cm

akwarela, papier, 23,5 x 32 cm
(w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: J.Kraupe

DROGA DO DELF

1966 r.
Olej na płótnie 92 x 61 cm
Sygnowany p.d. - "J. Kraupe"

OPIS GÓRSKIEJ ŁĄKI, 2004

olej, płótno,
77.5 x 53.5 cm
sygnowany p.d. fioletową farbą: J.Kraupe
na odwrocie na płótnie napis: JANINA KRAUPE | "OPIS GÓRSKIEJ ŁĄKI" | OLEJ 2004

Wnętrze lasu, 1961

linoryt,
wymiary: 250 x 630 mm,
sygn. i dat. p.d.: J. Kraupe 1961,
tyt. l.d.: Wnętrze lasu.
Lit.: Janina Kraupe, grafiki, monotypie, akwarele, lata 60.",
katalog wystawy, Pod Rejentem, Nautilus 2001 r.

Modelka, 1947

olej na płótnie,
wymiary: 67 x 50 cm;
sygn. l.d.: J. Kraupe, na odwrocie: Janina Kraupe/ Modelka/ olej 1947.

Na Plantach (1973)

sygnowany p.d.datowany na odwrociu
olej, płótno
80x100

Martwa natura z gruszkami, 1946

olej, płótno,
43,5 x 52,5 cm;
sygn. p.d.: J. Kraupe, sygn. i dat na odwrocie: JANINA KRAUPE/ 1946

Pejzaż z różową chmurą, 1990 r.

akwarela,
56 x 42cm,
sygn.

Amarantowa peonia, 1989 r.

akwarela,
69 x 50 cm,
sygn.

Blask jesieni, 2003

olej, tektura,
50 x 40,5 cm
sygn. p.g. Jkraupe
opis tył: JANINA KRAUPE / "BLASK JESIENI" / OLEJ 2003

Snopy, 1991

akwarela, kredka, papier,
64.5 x 47.5 cm
sygnowana oł. l.d.: "Snopy" 1991, p.d.: J. Kraupe

Ulotny

olej, płótno
wym.: 92x65 cm
sygn. p.d.: J. Kraupe

Autoportret przy sztalugach

akwarela, papier, 40 x 27 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p.d.: J. Kraupe (ołówkiem)

Bagdad poetki

linoryt barwny
70x46 cm

Walka Bogów II 1983

monotypia, wym.: 610 x 445 mm,
sygn. piórkiem l.d.