1 zł
2 600 000 zł

WITKACY - WITKIEWICZ Stanisław Ignacy (1885-1939)

Portret kobiety, 1938

67,6 x 47 (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: Ignacy Witkiewicz 1938 22/VI [P] (T.B.)

cena wywoławcza: Wykup abonament

Portret prof. Steuermarka

56,6 x 46,3
sygn. l. d.: S. Ig Witkiewicz ( T.B.) NP. / ? + herb 1938 XII

Portret Kobiety, 8 maja 1917

67 x 51.3 cm
sygnowany i datowany po lewej i u dołu pośrodku: 8/V | 1917 | Ignacy | Witkiewicz

Portret wojskowego

wym.: 68x48 cm
sygn. l.d.: S. Witkiewicz 1939 IV (T.B) NP N P

Portret mężczyzny

63,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy),
sygn. l.d.: Witkacy/ (T.C + Co)/ po NP 1 1939/ I/ III

Portret kobiety, maj 1927

61 x 46.2 cm
sygnowany p.d.: T.C [w kółku] | Witkacy 1927 | V

Portret pianisty Goreckiego, maj 1933

62 x 47 cm
sygnowany p.d.: Witkacy | 1933 V | NP | N? | T. C [w kółku]; napis l.g.: Mam ochotę na tę twarz | taką, taką że aż aż!

Wspomnienie z Cejlonu

pastel, papier ciemnoniebieski, 46,5 x 63 cm (w św. oprawy)
sygn. p.d.: S.I. Witkiewicz 1922 / Wspomnienie z Cejlonu (ołówkiem)

Portret męski wychylony z liści

pastel, papier szary prążkowany, 64,3 x 51 cm;
sygn. l.g.: Witkacy / 1931 19/X / (T.Bs) / NP8m + pyfko

Portret Zofii Piotrowskiej

pastel, papier ciemnoszary, 65 x 49 cm;
sygn. u dołu: Ign. Witkiewicz 1931 VI / (T.B) / NP ... / N? / ? 2t

Portret kobiecy

pastel, papier jasnoszary, 64 x 50 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: Witkacy/ (T.B + D)/ 1930/ X/ NP3/ NTT2

Portret kobiecy

pastel, papier jasnobrązowy, 61 x 46,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. l.d.: Witkacy/ 1933 IX/ (T.E) NPNTT

Portret męski

pastel, papier jasnobrązowy, 64 x 47 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: 1926/ X/ Ignacy Witkiewicz/ T.B

Portret kobiety

pastel, papier brązowy, 62,5 x 46,5 cm; (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Ign Witkiewicz / T.B. (w kółku) 1924.

Portret męski

pastel, papier czerwony, 62,5 x 44 cm
(w świetle oprawy)
sygn. u dołu: Witkacy 930 25/ II/ Np1 (T.C)

Portret Zofii Piotrowskiej

sygn. u dołu: Ign. Witkiewicz 1931 VI /
(T.B) / NP / N? / ? 2t

Portret Zofii Piotrowskiej

sygn. u dołu: Ign. Witkiewicz 1931 VI / (T.B) / NP … / N? / ? 2t

liczba obiektów: 433