1 zł
2 600 000 zł

EIDRIGEVICIUS Stasys (ur. 1949)

KANCIASTA MASKA, OK. 1990 R.

pastel/papier
41 x 29 cm (arkusz, w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: `Stasys`

cena wywoławcza: Wykup abonament

KWIAT, 1992

collage, papier,
67 x 77.5 cm
sygnowany p.śr.: stasys

TWARZ NIEBIESKA, 1990 R.

pastel/papier
42 x 29,5 cm
sygn. p.d.: `Stasys`

MASKA - KOŃ

pastel/papier
41 x 28 cm, (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: `Stasys`

NAJPIERW MUSI POJAWIĆ SIĘ KSIĘŻYC

olej/płótno
50 x 40 cm
sygn. dwukrotnie l. g. i p. d.: `Stasys`

Głowa

gwasz, papier,
38,5 x 27,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Stasys

Exlibris Wojciech Jakubowski, 1996

Akwaforta, akwatinta;
wym.: 125 x 85;
sygn. oł. p.d.: Stasys

Exlibris Bogna Jakubowska, 1996

Akwaforta, akwatinta;
wym.: 110 x 120;
sygn. oł. p.d.: Stasys

Gość, 1991

pastel,
30x42 cm

MASKA - ZAJźC

pastel/papier,
40 x 28 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p. d.: `Stasys`

olej na płótnie, 50 x 40 cm,
sygnowany dwukrotnie l. g. i p. d. "Stasys "

Dorosłe dziecko, 1993 r.

pastel, papier, 53 x 73 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p. d.: `Stasys

Pytanie

akryl, płótno, naklejone na tekturę,
46 x 38 cm;
sygn. p. d.: Stasys u dołu napis: Il demande si tu es d`accord;

Budowa, 1994

tempera, papier,
20,5 x 13,5 cm;
sygn. p. d.: Stasys; na odwrocie napisy autorskie

Huśtawka, 1999

tusz, ołówek, kredka
28,5 x 20 cm;
sygn. p. d.: 1999 / Stasys (kredką)

Pytanie

sygn. p.d.
akryl, płótno/tektura
46x38

PAN J (RIVOLI)

pastel na papierze, 65 x 50 cm, sygnowany i datowany p.d. "stasys", l.d. "Pan J". Na odwrocie oł. "RIVOLI", wymiary, data i nr "883". Na zaplecku kartka Wojew. Oddziału Ochrony Zabytków w Krakowie ("przedmiot nie podlega zakazowi wywozu za granicę"); kartka Galerii Artemis w Krakowie oraz napis oł. "Rivoli"

POSTAĆ Z ZAPAŁKAMI

ołówek na papierze, 20,5 x 30,5 cm, sygnowany p.d. "Stasys"

Portret

pastel, papier;
42 x 29,5 cm
sygn. p.d.: stasys

Salome - Źródło, 1995

olej/płótno,
80 x 60 cm
sygn. p.d.: `Stasys`

liczba obiektów: 450