1 zł
2 600 000 zł

EIDRIGEVICIUS Stasys (ur. 1949)

CZAS, KTÓRY MINĄŁ, 2008

Akryl, płótno; 55 x 46 cm
Sygnowany p.d.: 2008 | Stasys

cena wywoławcza: Wykup abonament

CLAIM, 1992

Pastel, papier; 42 x 30 cm
Sygnowany p.d.: Stasys
Na odwrocie napis wykonany przez autora: Claim | pastel | 1992 | 42 x 30 cm | 41/34

UCIECZKA, 1998

Ołówek, papier; 24 x 32 cm
Sygnowany p.d.: 1998 | Stasys

KLAUN, 2007

Akryl, płótno; 60 x 50 cm
Sygnowany p.d.: 2007 | Stasys

HOME, 1997

Pastel, papier; 42 x 30 cm
Sygnowany p.d.: Stasys
Na odwrocie napis wykonany przez autora: Home | pastel | 1997 | 42 x 30 cm | 46/34

Exlibris Teresa Sondka, 1982

akwaforta, akwatinta barwna, papier kremowy,
12.6 x 9 cm
sygn.oł. pod ryc. l.: 19 1982, śr.: EdA, p.: Stasys

Kanciasty nos, ok. 1990 r.

pastel/papier, 41 x 29 cm (arkusz, w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: `Stasys`

Różowy nos, ok. 1990 r.

sygn. p.d.: `Stasys`

RYBAK, 2003

Pastel, papier; 37 x 23,5 cm
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: Rybak | pastel | Stasys | 37 x 23,5 | 2003

WIENIEC, 1998

Ołówek, tempera, papier; 30 x 21 cm
Sygnowany p.d.: 1998 Stasys
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: 30 x 21 cm | "Wieniec" | ołówek | tempera

MARYNARZ, 2003

Pastel, papier; 37 x 23,5 cm
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: Stasys | Marynarz | 37 x 23,5 | pastel | 2003

Kristina, Edmund, Bartosz Puzdrowski.

Akwaforta z akwatintą
form.15,5x7 na ark. 20x10,5 cm,
1972
(Stan bardzo dobry. Uchylone drzwi, przez które widać drzewo i chaty w oddali; kompozycja w szerokiej bordiurze roślinnej, w dolnej części na wstędze napis "PF 1972". Na dolnym marginesie sygnatura ołówkiem "Stasys")

Ex libris W.J.Götz.

Akwaforta z akwatintą
form. 7,4x6,2 na ark. 12,2x10,7 cm,
1980
(Stan bardzo dobry. Ekslibris zamontowany na kartonowym podkładzie. Ptak z przytroczonym futerałem na skrzydła. Pod kompozycją wpisana ołówkiem data i nieczytelna sygnatura. Na odwrocie ekslibrisu ołówkiem "Stasys Eidrigevicius")

Ex libris P.J.J.Peijnenburg.

Akwaforta z akwatintą
form. 7,6x5,8 na ark. 12,3x9 cm,
1983
(Stan bardzo dobry. Ekslibris zamontowany na kartonowym podkładzie. Postać z głową z drutu. Pod kompozycją ołówkiem: "1983, E.A., Stasys")

Dorosłe dziecko, 1993 r.

pastel/papier,
53 x 73 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p. d.: `Stasys`

Głowa w czepcu, ok. 1990 r.

pastel/papier,
41 x 29 cm (arkusz, w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: `Stasys`

Twarz, ok. 1990 r.

pastel/papier,
sygn. p.d.: `Stasys`

Exlibris St. O.K.K

Akwaforta z akwatintą
form. 9x4,9 na ark. 13,5x9,1 cm
sygnowana odręcznie ołówkiem przez artystę pod kompozycją "1980, Stasys"
(Stan bardzo dobry. Ekslibris zamontowany na kartonowym podkładzie. Kompozycja z dzbanem. Na odwrocie wpisane ołówkiem obcą ręką imię i nazwisko artysty)

Exlibris Edmund Puzdrowski, Cassubiana

Akwaforta
form. 7,4x7,4 na ark. 19x18,5 cm
sygnowana na płycie monogramem E.S. i odręcznie ołówkiem przez artystę pod kompozycją "Stasys"
(Stan bardzo dobry. Kompozycja z gryfem i wkomponowanym weń sześcianem. Na odwrocie wpisane ołówkiem obcą ręką imię i nazwisko artysty)

TWARZ, 1992 R.

pastel/papier
dat. i sygn. p.d.: `1992 Stasys`

liczba obiektów: 450