1 zł
2 600 000 zł

Podróże Guliwera, 2005

olej, płótno,
70 x 100 cm;
sygn. l. d.: T. Sętowski
na odwrocie opis autorski oraz numer 41/06

cena wywoławcza: Wykup abonament

ZDZIECINNIAŁY KRÓL

Akwaforta;
27,5 x 40 cm (odcisk płyty)
Sygnowany l.d.: T. Sętowski "Zdziecinniały król" E/A

POSZUKIWANIE ATLANTYDY

Olej, płótno;
30 x 40 cm
Sygnowany p.d.: T. Sętowski
Obraz posiada certyfikat wystawiony przez artystę.

Anioł

brąz patynowany
wys. całk.: 81 cm; wys.: fig. 74 cm;
sygn. na głowie z tyłu: Sętowski

Kobieta czy anioł

olej, płótno
90 x 110 cm;
sygn. l.d.: T. Sętowski

UNDERGROUND, 2008

Olej, płótno
73 x 92 cm
Sygnowany l.d.: T. Sętowski | "Under"
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: w lewym górnym rogu opisane na rombie z wpisaną szachownicą: 2008 Tomek Sętowski.
Poniżej w prostokącie: "UNDER" oil on canvas | Sętowski | 2008. Poniżej rysunek ryby.

Przygotowanie do karnawału zwierząt, 200

olej, płótno
100 x 120 cm;
sygn. i dat. u dołu: T. Sętowski 2003; opisany na odwrocie

Babilon

Akwaforta
wym.: 370 x 390 mm
sygn. i tytuł oł. l.d.: T. Sętowski Babilon.

Melancholia, 2003

olej, płyta
70 x 100 cm;
sygn. i dat. u dołu: Senti 2003;
opisany na odwrocie: Melancholia / Tomek Sętowski / olej, płyta 70 x 100

ANIOŁ MIŁOŚCI

olej/płótno
50 x 60 cm
sygn. l.d.: `T. Sętowski`

W złączeniu autorski certyfikat autentyczności

KOBIETA W KAPELUSZU, 2001

akryl, płótno,
70 x 60.2 cm
sygnowany l.d.: T. Sętowski 2001
na odwrocie l.g. na krośnie: "KOBIETA W | KAPELUSZU"

SILVER LADY, 2008

olej, płótno,
130 x 90 cm
sygnowany l.d.: T Sętowski

UNDERGROUND, 2008

Olej, płótno
73 x 92 cm
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: w lewym górnym rogu opisane na rombie z wpisaną szachownicą: 2008 Tomek Sętowski. Poniżej w prostokącie: "UNDER" oil on canvas | Sętowski | 2008. Poniżej rysunek ryby.

Trzy muzy, 2005

olej, płótno
90 x 130 cm;
sygn. u dołu: T. Sętowski 2005

ZEGARMISTRZ ŚWIATŁA

Akwaforta; 41 x 60,5 cm (odcisk płyty)
Sygnowany p.d. ołówkiem: T. Sętowski "Zegarmistrz światła" E/A

ARIA DLA FORTUNY, 2005 R.

akryl, kredka/płótno
90 x 120 cm
sygn. i dat. u dołu: `T. Sętowski 2005`
opisany na odwrocie: `"Aria dla Fortuny" / Tomek Sętowski / 2005 / akryl, kredka
90 x 120 cm`

Przypływ, 2006

olej, płótno
100 x 120 cm;
sygn. l. d.: T. Sętowski 2006

olej, płyta
80 x 69,5 cm;
sygn. p. g.: SĘTOWSKI 85

PIEKŁO, 2007

Akryl, kredka, płótno;
100 x 60 cm
Sygnowany l.d.: T. Sętowski

Cyrkowe miasto, 2004

olej, płótno,
85 x 100 cm;
sygn. p.d.: T. SĘTOWSKI
Na odwrocie opis autorski.

liczba obiektów: 244