1 zł
2 600 000 zł

WOŹNICA Sabina (ur. 1977, Katowice)

Wszechświat i obserwator, 2017

olej, złoto, płótno; 73 x 92 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
Universe and observer / oil, gold on canvas / Wszechświat / i obserwator / złoto i olej na płótnie / 73 x 92 / 2017 / SWoźnica.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Orfeusz i Eurydyka, 2018

linoryt, papier; ok 97,7 x 67,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: SWoźnica 2018 (ołówkiem);
oznaczenie egzemplarza l. d.: E/A (ołówkiem);
opis u dołu: linoryt, linocut Orfeusz i Eurydyka, Cz. Miłosza / Orpheus & Eurydice by Miłosz (ołówkiem)

Idea Generator No. 6, 2013

technika mieszana, płótno; 130 x 92 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: GENERATOR IDEI NR 6 / IDEA GENERATOR / NO. 6 / 2013 130 X 92 / mixed media / on canvas / SWoźnica

Homage à Szpakowski

malgrafia; 69,8 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: malgrafia S Woźnica;
napis u dołu: Homage à Szpakowski;
oznaczenie egzemplarza l. d.: 1/20

Chinki, 2007

olej, płótno; 40,2 x 40,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: SWoźnica / Choinki / olej 2007

Olśnienie, 2007

olej, płótno; 73 x 94,8 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: SWoźnica / Olśnienie / 73 x 95 / 2007

Projekt Wolny Tybet / Tibet will be free

fotografia: Agnieszka Glińska
druk - giclee, nakład autorski; 66 x 100 cm w św. p-p.;
sygn. i oznaczenie p. d.: E/A No. 2 Tibet will be free / by Sabina Woźnica SW;
napis prawy bok: photo by Agnieszka Glińska

View from the aeroplane`s window, 2005

olej, płótno; 60 x 80,5 cm;
sygn. na odwrocie: SWoźnica;
na odwrocie opis pracy: VIEW FROM THE AEROPLANE`S / WINDOW / oil on canvas / 2005

Kolory absolutu, 2009

olej, płótno, 60x73 cm
opisany na odwrocie: SWoźnica /Kolory Absolutu/olej na płótnie 60x73 cm /2009

White Tara, 2015

olej, płótno, 200 x 170 cm
sygn na odwrocie SWoznica/White Tara/ 2015

Performance - Wolny Tybet

fotografia: Agnieszka Glińska
druk - giclee, nakład autorski; 100 x 66 cm w św. p-p.;
sygn. p. d.: SWoźnica;
napis l. d.: E/A From the performance ‘Tibet will be free’;

Epitafium dla drzew, 2009

olej, tekstylia, drewno, płótno; 115 x 160 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: SWoźnica / Epitaph to trees / oil, textile, wood / on canvas / 2009
Obraz ujęty w katalogu: "Sabina Woźnica. Portfolio", str. 34
Obraz wystawiany: "Człowiek i natura", Galeria Piętro Wyżej, Centrum Kultury im. K. Bochenek, Katowice, 2009 r.

Soil, 2008

olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. p. d.: SWoźnica.
Na odwrocie napis autorski: SWoźnica / Soil. 2008 / Oil on canvas

Blue Bird, 2009

olej, płótno;
73 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: SWoźnica Niebieski / Blue Bird / oil on canvas / 2009 73 x 60

liczba obiektów: 14