1 zł
2 600 000 zł
/3

KRYSTA Daniel (ur. 1976)

Labirynt, 2013

technika mieszana, płótno, 120 x 90 cm,
opisany na odwrocie: 'DANIEL KRYSTA | tyt: "LABIRYNT" | tech. miesz. na płótnie | 120 x 90 cm | 2013'

cena wywoławcza: Wykup abonament

KRYSTA Daniel (ur. 1976)

WSD 632, 2016

technika mieszana na płótnie, 40 x 50 cm

KRYSTA Daniel (ur. 1976)

GK 27, 2009 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 55 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘DANIEL KRYSTA | tyt: GK 27” | technika mieszana na płótnie | 55 x 110 cm | 2009’

KRYSTA Daniel (ur. 1976)

SR3, 2012

technika mieszana, płótno, 90 x 120 cm,
opisany na odwrocie: 'DANIEL KRYSTA | tyt: "SR3" | tech. Mieszana na płótnie | 90 x 120 cm | 2012’

KRYSTA Daniel (ur. 1976)

UZ 4871, 2006

technika mieszana, płótno, 60x80 cm kompozycja, 66x86 cm w oprawie
opisany na odwrocie: DANIEL KRYSTA tyt: "UZ 4871" technika mieszana na płótnie 60x80 cm 2006

KRYSTA Daniel (ur. 1976)

L23, 2011

technika własna, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie: 'DANIEL KRYSTA | tyt: "L23" | tech. mieszana na płótnie | 70 x 70 cm | 2011'

KRYSTA Daniel (ur. 1976)

UZ4871, 2006 r.

technika mieszana/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DANIEL KRYSTA | tyt.: "UZ4871" | technika mieszana na płótnie | 60 x 80 cm | 2006'

KRYSTA Daniel (ur. 1976)

UW12, 2011

technika mieszana, płótno, 70 x 120 cm,
opisany na odwrocie: 'DANIEL KRYSTA | tyt: "UW12" | tech. mieszana na płótnie | 70 x 120 cm | 2011'

KRYSTA Daniel (ur. 1976)

LMO98, 2009

technika własna, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie: 'DANIEL KRYSTA | tyt: "LM 098" | tech. mieszana na płótnie | 100 x 140 cm | 2009'

KRYSTA Daniel (ur. 1976)

UZ4871, 2006

technika mieszana, olej na płótnie 80 x 60 cm

KRYSTA Daniel (ur. 1976)

CHRONO 3, 2016

akryl, tempera, płótno, 150 x 110 cm
opisany na odwrocie: DANIEL KRYSTA/ tyt.:
"CHRONO 3"/ tech. mieszana na płótnie (akryl, tempera)/ 150 x 110 cm/ 2016

KRYSTA Daniel (ur. 1976)

RT 202, 2012

technika mieszana, płótno; 70 x 100 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie
DANIEL KRYSTA / tyt: "RT 202" / tech. miesz. na płótnie / 70 x 100 cm / 2012

KRYSTA Daniel (ur. 1976)

G35LD, 2016

technika mieszana, płótno, 110 x 150 cm

KRYSTA Daniel (ur. 1976)

T64RA, 2016

akryl, płótno, 110 x 150 cm

KRYSTA Daniel (ur. 1976)

AR82, 2013,

olej, płótno, 60 x 120 cm, w ramie 68 x 128 cm, praca oprawiona

KRYSTA Daniel (ur. 1976)

KH68, 2015

olej, akryl, płótno; 80 x 120cm
sygn. na odwrocie: DANIEL KRYSTA, tyt: "KH68", tech. mieszana na płótnie, 80x120cm, 2015

KRYSTA Daniel (ur. 1976)

RIN 54, 2011

tech. własna, płótno, 60 x 70 cm
opisany na odwrocie: Daniel Krysta, tyt:"RIN 54", tech. mieszana na płótnie, 70/60 cm, 2011

KRYSTA Daniel (ur. 1976)

DD101, 2014

tech. własna, płótno, 120x90cm

KRYSTA Daniel (ur. 1976)

GLD, 2014

technika własna, 50 x 70 cm
sygn.

KRYSTA Daniel (ur. 1976)

WN300, 2012

tech. mieszana na płótnie, 30x50 cm,
sygn. i opisany na odwrocie

/3
liczba obiektów: 49