1 zł
2 600 000 zł

BĄKOWSKI Wojciech (ur. 1979, Poznań)

Bez tytułu, 2007 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 28,5 x 39,5 cm
akwarela/klisza filmowa, 25 x 35 mm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Się mi pochyla przy patrzeniu z dołu, 2008

odbitka na papierze fotograficznym z rysunku długopisem na klatce filmowej oraz oryginalny slajd; 29,5 x 39,5 cm
sygnowany p.d. "WB 08"

Komplet dwóch prac Zeszyt zainteresowań nr 1 i 2 (fotografia + klisza), 2007 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 24,5 x 40 cm (x2)
akwarela/klisza filmowa, 25 x 35 mm (x2)
sygnowany, datowany i opisany u dołu: '"ZESZYT ZAINTERESOWAŃ" Nr 1 / 2 WB 07'

Wyrwanie z abstrakcji

100 x 70 węgiel, karton 2018, sygn. z przodu, praca oprawiona według projektu artysty

Rysunek z książki WuEsBe - wiersze rysunki , 2006 r.

marker/folia transparentna, 7,5 x 10 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'WB 06'

Przykre wakacje, ed. 1/1, 2008

akwarela na taśmie filmowej, odbitka na papierze fotograficznym; 24 x 40 cm

Tablica, 2008 r.

flamaster/papier, 66 x 39 cm
sygnowany i datowany p.d. 'WB 08'

Tu jest jak Policja przyszli się o Damiana i tego drugiego pytali ich matek szukają helikopterem

fotografia barwna/papier fotograficzny, 30 x 40 cm
sygnowany i datowany p.d. monogramem

Ci jedzą. Musi mieć w rozkroku spodnie, że tam nie pobrudzi sobie, 2008

akwarela na taśmie filmowej 35 mm + wydruk 30x40 cm
sygn. u dołu: CI JEDZĄ MUSI MIEĆ W ROZKROKU SPODNIE ŻE TAM NIE POBRUDZI SOBIE / monogram artysty 08.

Idziesz ze mną? - Gdzie? W dupę ciemną, Galeria LETO, Warszawa 2008
Idziesz ze mną? - Gdzie? W dupę ciemną, Arsenał, Poznań, 2008

Przykre wakacje, ed. 1/1, 2008 r.

akwarela na kliszy oraz odbitka na papierze fotograficznym, 24 x 40 cm, wymiary pracy z ramą: 43 x 53 cm
sygnowany i datowany p.d.: `WSB 08`

Ci jedzą. Musi mieć w rozkroku spodnie, że tam nie pobrudzi sobie, 2008 r.

akwarela na taśmie filmowej 35mm + wydruk w oprawie/papier, 29 x 39 cm
u dołu opisany: `CI JEDZĄ MUSI MIEĆ W ROZKROKU SPODNIE ŻE TAM | NIE POBRUDZI SOBIE. | [monogram] 08`
dołączony certyfikat

Żółty człowiek zżera popielniczkę (...), 2008 r.

fotografia barwna/papier fotograficzny (9 x 14 cm) naklejona na papier, 29 x 20 cm (całość)
sygnowana i datowana p.g. monogramem
u dołu opisana

Melodie długie jak nie wiem. Przez to długo umiera. Długo cierpi, 2008 r.

akwarela na taśmie filmowej 35 mm oraz fotografia barwna/papier fotograficzny, 24 x 39 cm (w świetle passe-partout)
u dołu opisany: `MELODIE DŁUGIE JAK NIE WIEM. PRZEZ TO DŁUGO UMIERA. | DŁUGO CIERPI | [monogram]`
dołączony certyfikat

Zsyp, ABR 002, 61/66, 2010 r.

okładka płyty + płyta, cienkopis/karton, 31 x 31 cm
Wyd. ArtBazaar Records, zamknięty nakład płyty: 250 egzemplarzy; autorska edycja limitowana okładki: 66 sztuk (każda ręcznie narysowana przez Wojtka Bąkowskiego); mastering: Dawid Szczęsny

Na marmurowej poczcie, 2008 r.

fotografia (odbitka rysunku na kliszy)/papier, 27 x 38 cm (w świetle oprawy) + slajd
u dołu opisana: `MI POSZŁA ŻYŁKA ŻE MNIE BOLI GŁOWA W JEDNYM MIEJSCU | TU POD OKIENKIEM NA ŚRODKU. W OGÓLE CAŁA POCZTA TU | JEST Z MARMURU | [znak autorski] 08.`

Melodie długie jak nie wiem.

Przez to długo umiera, długo cierpi, 2008
akwarela malowana na taśmie filmowej (diapozytyw),
powiększenie na papierze fotograficznym,
24,5 x 39 cm, 30 x 40 cm (wymiar kompozycji);
opis u dołu: MELODIE DŁUGIE JAK NIE WIEM. PRZEZ TO DŁUGO UMIERA. / DŁUGO CIERPI

KOT - Rzeczy do poprawienia 15/65

autorska okładka wraz z płytą winylową w oprawie,
technika własna,
30 x 30 cm

Zsyp, 2006

Długopis, papier; 30 x 30 cm

Żółty człowiek zżera popielniczkę?, 2008 r.

technika mieszana, collage, fotografia, flamaster/papier,
29 x 21 cm
sygnowany i datowany p.g.: `(znak) 08.`,Z teki "Nowa fala popierldala", edycja: 15/30 ,na odwrociu: `ART BAZAAR blog o kolekcjonowaniu sztuki` oraz `edycja limitowana 15/30`

liczba obiektów: 19