1 zł
2 600 000 zł
/4

GRZYB Ryszard (ur. 1956, Sosnowiec)

CIERNIE ROZPOŚCIERA NICZYM KOLUMNY MORSKICH FAL, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Ryszard Grzyb | „Ciernie rozpościera niczym kolumny morskich fal” | akryl | 2017

cena wywoławcza: Wykup abonament

Samotna martwa natura - Artaud - smutek cierpiących przedmiotów (Pracownia artysty), 1999 r.

olej/płótno, 135 x 165 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: 'Ryszard Grzyb | Samotna martwa natura - Artaud smutek cierpiących przedmiotów. |(Pracownia artysty)| 136 x 165 cm | 1999'

Tęczanki śnione przez królika, na łące i jego formę z jaskini Platona, 2017

akryl, płótno;100 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: Ryszard Grzyb / Tęczanki śnione / przez królika / na łące i jego / Formę z jaskini / Platona / 100 x 100 cm / 2017 / akryl.

Łoś, 1994

akwarela, ołówek na papierze, 26 x 34 cm

Rozmowa z kwiatem, 1987

akryl, płótno; 116x116 cm, sygnowany na odwrocie: "RYSZARD | 1987 GRZYB | ROZMOWA Z KWIATEM | DLA GIOVANNIEGO | 4.06.'87"

*droit de suite

Los Paranoikos, 1986 r.

pastel, papier, 20,8 x 29 cm,
sygn. p.d.: ryszard grzyb 1986

Bez tytułu, 2007 r.

akwarela, papier, 37, 5 x 52,5 cm,
sygn. śr.d.: 01/2007 Ryszard Grzyb

Bez tytułu, 1992 r.

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Ryszard Grzyb | 80 x 120 cm | b. t. | 1992'

1991, 1991 r.

kredka/papier, 28 x 37.50 cm, oprawiony, sygnowany, datowany i opisany: 'Dla Moniki z życzeniami pomyślności 14.04. 2003 r. W-wa R. Grzyb' 91'

* Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite.

Niebieska jest głowa tego nosorożca, 1991 r.

olej, płótno, 130 × 110 cm
sygn. na odwrocie: Ryszard Grzyb / "Niebieska jest głowa tego nosorożca" / 130 × 110 cm 1991r.
Pochodzenie: kolekcja prywatna, Niemcy

Serigrafia

egzemplarz autorski, 29,7 x 40 cm, 1995 r.

ŻÓŁTY NOSOROŻEC W KAŁUŻY, 1990

olej, płótno, 135 x 160 cm
op. na odwrocie: Ryszard Grzyb Żółty nosorożec w kałuży 1990 135 x 160

KWIAT BEZ TYTUŁU, 2003

akryl, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: Ryszard Grzyb "Kwiat bez tytułu" 100x120 cm akryl 2003

Bez tytułu (Jaskółka), 1993/2003 r.

serigrafia/papier, 20 x 27 cm
sygnowany śr.d.: 'Ryszard Grzyb" oraz opisany l.d.:''serigrafia 89/100 1993/2003'

Nosorożec, 2011 r.

akwarela, ołówek/papier, 26,2 x 37,5 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: '2011 Ryszard Grzyb'

Pięknoduch, 2011 r.

akwarela, ołówek/papier, 26,5 x 37,5 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem p.d.: '"Pięknoduch" Ryszard Grzyb, 2011'

bez tytułu, 2011

suchy pastel, papier; 50x65 cm
sygnowany na prawej krawędzi: "Ryszard Grzyb, 2011"

bez tytułu, 2011

sygnowany p.d.: "Ryszard Grzyb, 2011"

z cyklu Zdania napowietrzne, 2010

wydruk na papierze, 60 x 60 cm
edycja: 3/10
sygnowany i numerowany ołówkiem

Bezmyślność i trawienie, 1984

tempera, tektura; 130 x 122 cm
sygnowany na odwrocie, p. d.: "Ryszard Grzyb 1984 | Bezmyślność i trawienie"

/4
liczba obiektów: 80