1 zł
2 600 000 zł

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Spowiedź diabła, 2011 r.

akryl/piórko, 55 x 70 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J. Pałucha 2011'

cena wywoławcza: Wykup abonament

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Przedrandkowa krzątaninka, 2010 r.

akryl/piórko, 81 x 65 cm
sygnowany p.d.: 'J. Pałucha 2010'

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Jacek Pałucha, 2001

olej na płótnie, 38 x 30 cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Wesołe miasteczko, 1998 r.

olej/płótno, 46,5 x 36 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'J. Pałucha 18'

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Sonaty Mozarta, 2018

olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: JPałucha 18;
na odwrocie certyfikat autorski z odręcznym podpisem artysty.

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Pani Tenisowa, 2015

olej, płótno; 70 x 55 cm;
sygn. i dat. l. d.: J.Pałucha 2015;
na odwrocie certyfikat z informacją o obrazie i podpisem artysty.

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Są wyspy szczęśliwe..., 2010 r.

akryl/płótno, 38 x 33 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J. Pałucha 2010'

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Drogówka vs UFO, 2009 r.

akryl/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J. Pałucha 2009'

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Denekluaryzacja - ok!, 2018

akryl, olej, 55 x 70 cm, sygn. l.d.: Jpałucha18

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Samochód kupiony w Pewexie, 2010 r.

akryl/płótno, 60 x 120 cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Grillowanie w pobliżu prywatnego kosmodromu

akryl/płótno, 140 x 70 cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Brexit, 2018 r.

olej, płótno, 55 x 70 cm
sygn. i dat. l. d.: J.Pałucha 18

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Donald i Władimir, 2018 r.

olej, płótno, 70 x 55 cm
sygn. i dat. l. d.: J. Pałucha 18

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Haarlem Shuffle

olej na płótnie
46 x 56 cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Dożynkowa parade w postępowym pegeerze, 2011 r.

akryl/płótno, 70 x 140 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Pałucha 2011'

- Dom Aukcyjny Agra-Art
- Mirosław Pęczak, J. Pałucha. Agroturystyka Jacka Pałuchy, s. 116 - 117 (il.)

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Surfer, 2010 r.

akryl/piórko, 55 x 46 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Pałucha 2010'

- Dom Aukcyjny Agra-Art
- Mirosław Pęczak, J. Pałucha. Agroturystyka Jacka Pałuchy, s. 92 (il.)

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Kim i Donald, 2017 r.

olej, płótno, 55 x 70 cm
sygn. i dat.: J. Pałucha 2017
na odwrocie autorski opis: Donald i Kim na Por 5/J.Palucha/2.17

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Duecik, 2013

olej, płótno; 38,5 x 33 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Pałucha 2013

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Superman pomaga biednej sierotce, 2010 r.

akryl/płótno, 55 x 70 cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Spowiedź diabła, 2011 r.

akryl/piórko, 55 x 70 cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Mąż z pevexu, 2010 r.

akryl/piórko, 55 x 70 cm

- Mirosław Pęczak, Agroturystyka Jacka Pałuchy, Kraków 2015, s. 44 (il.)

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Wenus, 2011 r.

olej/płótno, 83 x 101 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jacek Pałucha 2011'

- Polswiss Art, 2011

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Duecik, 2013

olej, płótno; 38,5 x 33 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Pałucha 2013.

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

WENUS i MEWA, 2016

akryl na płótnie, 55 x 70 cm,
sygnowany i datowany p.d.
"J.Pałucha 16", także na odwrocie, na płótnie - gdzie również tytuł.

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

ZEPSUTY MALUCH, 2008

olej, płótno
46 x 55 cm
sygn. p.d.: J. Pałucha 2008
Na odwrocie na płótnie przytwierdzony lakiem certyfikat autentyczności podpisany przez autora.

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

WŁADZA SIĘ PRZYSZŁA NAPIĆ, 2010

olej, płótno
65 x 81
sygn. l.d.: J. Pałucha 2010

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Miłośnicy sztuki, 2016

olej, płótno, 55 x 70 cm,
sygn. i dat. l.d.: J.Pałucha.16

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Duet hipnotyczny, 2013

olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Pałucha 2013;
na odwrocie, na blejtramie tytuł: duet hipnotyczny

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Wielki trzynasty rano, 2011 r.

akryl/płótno, 81 x 65 cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Kolekcjoner sztuk najnowszych, 2016 r.

akryl/płótno, 71 x 55 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Pałucha 16'
opisany na odwrociu: 'Kolekcjoner sztuk | najnowszych | J. Pałucha 16'

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Fajrant, 2010 r.

akryl/płótno, 46 x 55 cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

MŁODA ARTYSTKA NA GOŚCINNYCH WYSTĘPACH W SŁABYM LOKALU, 2010

akryl, płótno
81 x 65 cm
sygn. l.d.: J. Pałucha 2010

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Test nowego modelu

akryl/piórko, 55 x 46 cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Początek gry

olej/płótno, 30 x 40 cm
sygnowany i opisany na blejtramie: 'JACEK PAŁUCHA "DAS SPIEL BEGINNT'

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Napoleon tour

akryl/płótno, 55 x 70 cm

OPINIE:
- odautorski certyfikat autentyczności

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

WRÓŻBA Z KWIATKA, 2011

akryl, płótno
81 x 65 cm
sygn. l.d.: J. Pałucha 2011

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

SENSACYJNE ODKRYCIE POLSKIEJ EKSPEDYCJI MARSJAŃSKIEJ, 2011

akryl, płótno
70 x 140 cm
sygn. p.d.: J. Pałucha 2011

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Casino Royale, 2014 r.

olej/płótno, 100 x 74,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Pałucha 2014'
opisany na odwrociu: '"Casino Royale" | J. Pałucha | 2014', na odwrociu papierowa naklejka wystawowa

- "Jacek Pałucha, Fantastyka", Centrum Polskie im. Ignacego Paderewskiego, Bruksela, 21.03-15.05.2015

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Życie jest piękne, 2016 r.

akwarela, ołówek, papier, 31 × 23,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: J. Pałucha 16

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Wiatr we włosach, 2016 r.

akwarela, ołówek, papier, 23 × 31,5 cm w świetle passe-partout

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Czytająca na plaży, 2016 r.

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

U MAXIMA W GDYNI ZNÓW CIĘ WIDZIAŁ KTOŚ, 2010

akryl, płótno
93 x 130 cm
sygn. l.d.: J. Pałucha 2010

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

JURATA, 2011

akryl, płótno
70 x 140 cm
sygn. l.d.: J. Pałucha 2011

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Green, 2016

akryl na płótnie, 81x65cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Orkiestra, 1992

olej, płótno, 55 x 46 cm
sygn. p.d.: J. Pałucha 92.

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Green, 2015 r.

akryl, płótno, 81 × 65 cm
sygn. i dat. p. d.: J.Pałucha 2015

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Casablanca

olej, płótno, 65 x 81 cm
w załączeniu certyfikat autorski

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

PIKNIK POD GRUSZĄ, 2011

akryl, płótno
81 x 65 cm
sygn. l.d.: JPałucha 2011

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Niecodzienny gość

akryl na płótnie
55 x 46 cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Orkiestra, 1999 r.

olej/płótno, 55,5 x 73 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J. Pałucha 99'

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Grajkowie, 2003 r.

olej/płótno, 46 x 55 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J.Pałucha 2003'

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Ale Fafcio też był grzeczny, 2015 r

akryl, płótno, 70 × 55 cm
sygn. i dat. p. d.: Jacek Pałucha 2015

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Orająca, 2015 r.

akryl, płótno 38 × 33 cm
sygn. i dat. l. d.: J. Pałucha 2015

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Klub tenisowy, 2015 r.

akryl, płótno, 81 × 100 cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Mikst, 2015 r.

akryl, płótno, 70 × 55 cm
sygn. i dat. p. d.: J. Pałucha 2015

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Grajkowie, 2013 r.

olej/płótno, 46 x 55 cm
sygnowany i datowany l.d.: `J.Pałucha 2013`

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Ślizgawka

olej, płótno, 70x55 cm
sygn. p. d.: J. Pałucha 2013

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Akcja na plaży

Akryl/płótno, wym.: 55x45 cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Lazurowe wybrzeże, 2015 r.

olej, płótno, 55 × 46 cm
sygn. i dat . p. d.: Jacek Pałucha 2015

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Fairway, 2015 r.

olej, płótno, 70 × 55 cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Gran derbi, 2011

olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Pałucha 2011

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Spodziewany początek lata, 2014 r.

olej/płótno, 69 x 54 cm
sygnowany i datowany l.d.: `J.Pałucha 2014`

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Kozak, 2015 r.

olej, płótno, 50 x 75 cm
sygn.p.d.: J. Pałucha 2015

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Tenis XXXL

olej, płótno, 55 x 46 cm
sygn i dat. p.d.: J. Pałucha 2014

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Piknik pod gruszą, 2011

olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. i dat. l. d.: J Pałucha 2011

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Zepsuty maluch, 2008

olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Pałucha 2008
na odwrocie naklejony certyfikat autorski z podpisem artysty

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

3 x Tak, 2015

akryl, płótno; 55 x 70 cm;

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Gran derbi, 2011

olej, płótno; 46 x 55 cm;

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Sanna, 2007 r.

akryl/płótno, 46 x 80,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J. Pałucha 2007`
sygnowany oraz tytuł autorski na odwrociu

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Piknik pod gruszą, 2011

olej, płótno; 81 x 65 cm;

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Zepsuty maluch, 2008

olej, płótno; 46 x 55 cm;

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

I love You

olej, płótno, 46x55 cm
sygn. p.d.: Jacek Pałucha 2014
na odwrocie certyfikat autorski z opisem

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Luksusowi, 2014 r.

akryl, płótno, 50 × 70 cm
sygn. i dat. l. d.: J.Pałucha 2014
W tle widok na Grand Hotel w Sopocie

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Na fali

Akryl/płótno, 55x46 cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Przejażdżka

Akwarela/papier, 32x24 cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Arabela Rally

olej, płótno; 46 x 55 cm
na odwrocie certyfikat autentyczności z odręcznym podpisem artysty

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

RACHELA I UŁANI, 2013

akryl na płótnie,
70 x 55 cm,
sygnowany i datowany p.d. "J. Pałucha 2013";
na odwrocie płótna autorskie: tytuł i sygnatura.

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

O północy w Paryżu, 2014 r.

olej, płótno, 55 × 70 cm
sygn. i dat. p. d.: J. Pałucha 2014

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Razem po świąteczną rybkę, 2013

olej, płótno; 38 x 33 cm;
sygn. p. d.: J. Pałucha 2013
na odwrocie certyfikat autentyczności z podpisem artysty

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Victorian Style

olej, płótno; 55x70 cm
sygn. p.d.: J. Pałucha 2014
na odwrocie: certyfikat autentyczności z odręcznym podpisem artysty

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Luksusowy, trudny wybór

akryl, płótno, 70 x 55 cm
sygn.i dat. l.d.: J.Pałucha 2014

na odwrocie autorski tytuł: Luksusowy
trudny wybór/ J. Pałucha 2014

Estymacja: 5000 - 7000 zł

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Dzieje grzechu, 2012 r.

akryl, płótno, 55 × 70 cm
sygn. i dat. p. d.: J.Pałucha 2012

Estymacja: 5000 - 7000 zł

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Pożarcie królewny Bluetki

akryl na płótnie
46 x 55 cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

RACHELA I UŁANI, 2013

akryl na płótnie, 70 x 55 cm,
sygnowany i datowany p.d.
"J. Pałucha 2013"; na odwrocie płótna autorskie: tytuł i sygnatura.

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

MOJA MAŁA BLONDYNECZKA, 2013

Olej, płótno; 38 x 33
Sygnowany p.d.: J. Pałucha 2013; na odwrocie autorski certyfikat

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Magic Man, 2011

olej, płótno; 65 x 81 cm
sygn. p.d. J. Pałucha 2011

Na odwrocie autorska nalepka - certyfikat autentyczności.

Estymacja: 5000 - 6000 PLN

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Graj, Cyganie...

Akwarela/papier, 24x32 cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

LODOWY DANCE, 2011

Olej, płótno; 50 x 70
Sygnowany l.d.: J.Pałucha 2011
Na odwrocie autorski certyfikat

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Monte Carlo Golf Cup, 2012 r.

akryl, płótno, 70 × 55 cm
sygn. i dat. p. d.: J. Pałucha, 2012
na odwrocie napis autorski: "Monte Carlo/ Golf Cup"

Estymacja: 4 000 - 5 000 zł

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Godfather, 2010

olej, płótno; 70 x 55 cm
sygn. l.d. J.Pałucha 2010

estymacja: 4000 - 6000 zł

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

BRYDŻOWY SZLEM

Olej, płótno; 55 x 70 cm
Sygnowany l.d.: J. Pałucha 2010
Na odwrocie autorski certyfikat autentyczności

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Karty

Akwarela/papier, 23x31 cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Lekcja francuskiego, 2013

olej, płótno; 70 x 55 cm
sygn. p.d. Jpałucha 2013
na odwrocie: "Lekcja francuskiego..." Jacek Pałucha

Estymacja: 4000 - 6000 PLN

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

SZYBKI JAK BŁYSKAWICA, 2011

Olej, płótno; 81 x 100 cm
Sygnowany p.d.: J. Pałucha 2011

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Orkiestra, 1996 r.

olej, płótno, 33 × 46 cm
sygn. i dat. p. d.: J. PAŁUCHA.96

Estymacja: 3 500 - 4 000 zł

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Noce i dnie

olej/płótno, 55x70cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Tytanik

akwarela/papier, 30x24cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

WIEJSKIE RENDEZ-VOUS, 1999

akryl na płótnie, 36 x 55 cm,
sygnowany l.d. "J. Pałucha 99"

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

U Maxima w Gdyni, 2010

Akryl, płótno; 93,5 x 130 cm
Sygn. l.d. J.Pałucha 2010

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Dzień kobiet, 2012 r.

olej/płótno, 55 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J. Pałucha 2012`

Estymacja: 5 000 - 7 000

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Brydżowy szlem, 2010 r.

olej/płótno, 70 x 55 cm
sygnowany i datowany l.d.: `J. Pałucha 2010`

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Celebrytka i paparazzi, 2011

olej, płótno, 70 x 55 cm;
sygn. J.Pałucha 2011

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Orkiestr a, 1990 r.

olej/płótno,
43 x 60 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany l.d.: `J.PAŁUC HA 90`

Estymacja: 5 800 - 6 800

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Diabeł sikający do piwa

akryl na płótnie
33 x 38 cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Z CHEŁMOŃSKIEGO [Babie lato], 2011

akryl na płótnie,
55 x 70 cm,
sygnowany p.d. "J. Pałucha 2011 /z Chełmońskiego"

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Golfiści, 2011 r.

akryl/płótno,
56 x 70 cm,
sygnowany i datowany l.d.: `J. Pałucha 2011`
oprawa autorska

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Wenus i mewa, 2011

Akryl, płótno;
81 x 100
Sygn. p.d. J.Pałucha 2011

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Gran derbi, 2011

olej, płótno,
46 x 55 cm,
sygn., i dat. p.d.: J.Pałucha 2011

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

OŚWIADCZYNY, 2006

olej, płótno,
65 x 81
sygn. l.d.: J. Pałucha 2006

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Mistrz i uczennice, 2011

Olej, płótno;
55x70 cm
Sygn. l.d.: Jpałucha 2011

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

"FORTEL ONUFREGO ZAGŁOBY", 2010

akryl na płótnie,
55 x 70 cm,
sygnowany p.d. "J. Pałucha 2010", na odwrocie napisy autorskie.

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Poszukiwacze skarbów

Akryl, płótno;
60x80 cm
Sygn.p.d.:J.Pałucha o:8

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Do zobaczenia, 2010

olej, płótno;
70 x 140 cm
sygn. l.d. J.Pałucha 2010
Na odwrocie: "Do zobaczenia"/ J.Pałucha 2010

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

FABRYKA PIENIĘDZY, 1997

akryl na płótnie,
46 x 33 cm,
sygnowany l.d. "J.Pałucha 97"

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

CYRK, 1998

akryl na płótnie,
47,5 x 33 cm,
sygnowany p.d. "J. Pałucha 98"

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

TRZY GRACJE CZYLI MANEWRY MIŁOSNE, 2010

akryl na płótnie,
65 x 81 cm
sygnowany na odwrocie "Trzy Gracje czyli Manewry miłosne/ J. Pałucha 2010"

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Noce i dnie, 2008

Olej, płótno;
70 x 55 cm
Sygn. l.d. J.Pałucha 2008

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Sami swoi, 2008

olej/płótno
65x81 cm
Sygn.p.d.: J.Pałucha 2008

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Filon i chimery, 2009 r.

akryl/płótno,
93 x 130 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J. Pałucha 2009`

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

NIKODEM DYZMA, 2008

akryl na płótnie,
65 x 81 cm,
sygnowany p.d. "J.Pałucha 2008"

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

UDANY DZIEŃ LUDZI NOCY. MISTRZ I CZELADNIK, 2008

akryl na płótnie,
81 x 64,5 cm,
sygnowany p.d. "J.Pałucha 2008" oraz na odwrocie, z tytułem obrazu

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Wesele wiejskie

olej, płótno,
70 x 55 cm
sygn. p.d. J.Pałucha

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Afera hazardowa, 2008

olej, płótno; 70 x 55 cm
sygn. p.d. J. Pałucha. 2008

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

W PRACOWNI MALARZA, 2008

olej, płótno,
55 x 70 cm
sygnowany p.d.: J. Pałucha 2008

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

olej na płótnie
81 x 64,5 cm

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Piknik

olej, płótno
50 x 60 cm;
sygn. p. d.: J. LEWANDOWSKI

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

POLONEZA CZAS ZACZźĆ..., 2007

olej na płótnie, 65 x 80,5 cm, sygnowany l.d. "J. Pałucha 2007", na odwrocie, na krośnie kartka autorska z informacjami o obrazie.

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

SANNA, 2007

Akryl, płótno; 47 x 80,2 cm
Sygnowany p.d.: J. Paucha 2007
Na krosnach napis: Jacek Pałucha | Sanna 2007 | 47 x 80

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

BILARDZISTA, 1999

olej, płótno,
33.2 x 46 cm
sygnowany p.d.: J. Pałucha 99

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

UCZTA Z RAKAMI, 1998

olej, plótno,
150 x 130 cm
sygnowany l.d.: J. Palucha 98

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Z cyklu Chamlet, 1995

olej, płótno,
33 x 46 cm
sygnowany l.d.: J. PAŁUCHA. 95

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Festyn

olej, płótno, 60 x 73 cm;
sygn. l.d.: Pałucha

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Sto lat

olej, płótno, wym.: 33 x 46 cm
sygn. l.d.: J. Pałucha Ô95

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Sto lat!, 1995

olej, płótno, 33 x 46 cm;
sygn. l.d.: J. Pałucha 95;
na odwrocie napis autorski: Sto lat! / J. PAŁUCHA 95

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Kataryniarz 1991

olej, płótno, 24 x 38 cm, sygn. i dat. l.d.: J. PAŁUCHA 91

PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)

Ogródek piwny 2001

akryl, płótno, 46 x 55 cm; sygn. l. d.: J. Pałucha / 2001

liczba obiektów: 139