1 zł
2 600 000 zł

Drogi do nieba

olej, płótno, 130 x 90 cm
sygn. p. d.: J. Kraupe
dat. na odwrociu 2005

cena wywoławcza: Wykup abonament

gwasz/tworzywo sztuczne, 31,5 x 34 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'J. Kraupe'

Walka, 1971

Monotypia; wym.: 765 x 772 mm;
sygn. p. d.: J. Kraupe; e/a VI

akwarela / papier, 49 x 61,5 cm, sygn.

Ognisty Ptak, 1965

linoryt barwny, papier żeberkowy;
58,5 x 48 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opisany u dołu poniżej kompozycji: "Ptak ognisty" 2/10 J. Kraupe 1965; w obrębie pracy u góry napis: Strawiński/ Ognisty Ptak. Praca zakupiona przez oferenta od artystki w 2009 r.

Martwa natura, 1949

Olej, płótno; wym.: 100 x 77,5 cm; sygn. l.d.: J. Kraupe.

H-moll Messe I [Msza H-moll Jan Sebastiana Bacha], 1994

Linoryt barwny; wym.: 700 x 497 mm; sygn. białym tuszem p.d.: J. Kraupe 1994, l.d. tytuł w języku niemieckim; egz. 3 z 10.

Złota symfonia, 1995 r.

olej, płótno, 130 x 97 cm
sygn. p.d.: J. Kraupe oraz na odwrocie: JANINA KRAUPE ZŁOTA SYMFONIA OLEJ 1995

Kamień i róża, 1974

monotypia; 33 x 24 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. p. d.: J.Kraupe 1974;
napis l. d.: Kamień i róża ips d`art.V

Plaża, 1967

olej, płótno; 77 x 63 cm;
sygn. l. d.: J. Kraupe
na odwrocie napis autorski: JANINA KRAUPE/ "PLAŻA"/ OLEJ 1967

Tekst z aniołem, 1968 r.

linoryt barwny/papier, 72 x 39 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J Kraupe 1968 r.` oraz l.d.: `Tekst z aniołem` epr d`art 3/20`

Ognisty Ptak, 1965

sygn., dat. i opisany u dołu poniżej kompozycji: "Ptak ognisty" 2/10 J. Kraupe 1965; w obrębie pracy u góry napis: Strawiński/ Ognisty Ptak.
Praca zakupiona przez oferenta od artystki w 2009 r.

Sygnatura Iwa, 1979 r.

linoryt barwny/papier, 79 x 58,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J. Kraupe 1979` oraz tytuł i numer edycji l.d.: ` "Sygnatura Iwa" 6/90`

Wieże Krakowa, 1947

Olej, płótno; wym.: 77 x 97 cm;
sygn. l.d.: J. Kraupe; na odwrocie: JANINA KRAUPE / WIEŻE KRAKOWA / OLEJ 1947.

Portret Tadeusza Kantora, 1975 r.

tusz, papier,
52 × 27 cm w świetle passe-partout
sygn. dat. i opisany p. d.: Portret/Tadeusza/Kantora 1975/J.Kraupe

Jesienna sonata, 1991 r.

gwasz, 70 x 50 cm, sygn.

Ideogramy na błękicie (2008)

sygn. p.d., dat. na odwrociu
olej, płótno
33.5x33.5 cm

Chińska tancerka, 1962

olej, płótno; 57 x 66,5 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe

Srebrny zachód słońca za daleką górą, 1993 r.

akwarela, ołówek, gwasz/papier, 66 x 48 cm
u dołu autorski tytuł oraz sygn. `J. Kraupe`

Hymn Wita Stwosza , 1987 r.

linoryt/papier, 65 x 50 cm
u dołu tytuł autorski i ed. `21/25` oraz sygnowany i datowany .: `J. Kraupe 1987`