1 zł
2 600 000 zł

Bez tytułu, 2000 r.

odprysk/papier, 75 x 55 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: 'Jerzy Panek 2000 odprysk trawił i drukował Krzysztof Tomalski'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Oszust matrymonialny, 2000 r.

odprysk/papier, 33,5 x 33,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołowkiem: 'Jerzy Panek 2000 "oszust matrymonialny" trawił i drukował Krzysztof Tomalski'

Głowa Dantego - Boska Komedia

drzeworyt, papier; 40 x 29 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu l. d.: E.A. (ołówkiem), p. d.: Panek (ołówkiem).

Czarownica, 1978 r.

rysunek, ołówek, papier,
19,5 × 29 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. l. d.: Panek 78

Erotyk, 1978 r.

długopis, papier,
19 × 29 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: Panek/19.II.78

Kogut

akwarela, papier; 20,5 x 29,7cm
sygn.l.d.: Panek/ 1973

Autoportret

tłusty pastel, papier; 27,8 x 19,6 cm

Jarmarczny konik III, 1967

drzeworyt, bibuła; 43 x 61 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu l. d.: Jarmarczny konik (ołówkiem),
śr. d.: ... (słabo czytelne), p. d.: Panek 67.

Pejzaż, 1946 r.

olej, płótno na kartonie, 15,5 x 23,5 cm
sygn. na odwrocie: Panek Jerzy/46.

Szkice krów

kredka, papier; 29,9 x 18,7 cm

Młyn

kredka, papier; 29 x 19 cm

Autoportret III, 1989 r.

pastel, papier, 21 × 14 cm
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Panek 89

* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite

Portret kobiety

ołówek, papier, 29,5 × 20,5 cm
dat l. g.: 1. XI.

Koń

kredka, papier, 21 × 29,5 cm
dat p. g.: 31.VIII

Głowa

ołówek, papier, 28 x 19 cm,
sygn. p.g.: 11.XI.80 Panek.

AUTOPORTRET, 1990

Pastel olejny, papier; 21 x 14 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: VII 90 | Panek

*opłata droit de suite

Oszust matrymonialny, 2000 r.

odprysk/papier, 32,5 x 33,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany u dołu oł ołówkiem: 'Jerzy Panek "oszust matrymonialny" 2000r. Trawił i drukował Krzysztof Tomalski'

Oszust matrymonialny, 2000 r.

odprysk/papier, 34,5 x 32,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: 'Jerzy Panek- Oszust matrymonialny 2000r - trawił i drukował Krzysztof Tomalski'

Autoportret

gwasz/tempera/pastel/papier, 32 x 24 cm, oprawiony

- kolekcja Fundacji Signum, DESA Unicum, 2011

*opłata droit de suite

Rybak - Autoportret, 1954

drzeworyt, papier; 26 x 35 cm;
sygn. i dat. (?) p. d.: Panek Jerzy 54. (ołówkiem), l. d.: tytuł: :"Rybak", na odwrocie naklejona kartka z napisem: Jerzy Panik (sic!), geb.1918 / 193. Selbstbildnis / Holzschnitt,