1 zł
2 600 000 zł

RÓŻOWA GŁOWA 1973 r.

Technika mieszana na papierze
64,5 x 48 cm
Sygnowany l.d. "Lebenstein 73"

cena wywoławcza: Wykup abonament

Ilustracja do wierszy Mirona Białoszewskiego (1957/58)

sygnowany, datowany śr.d.
tusz, papier
59x40(w św.p-p)

Figura osiowa, 1961

gwasz, pastel,
22,5 x 23 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Lebenstein 61

Zabawa w teatr, 1950

olej, płótno,
35 x 44.5 cm
sygn. l.d.: Lebensztejn, na odwrocie: Lebensztejn | 1950 | " Zabawa w teatr" | studia na ASP w W-wie

z cyklu Figury, 1961

gwasz, papier,
23 x 23 cm w świetle passe-partout
sygn. l.d. Figure p.d. Lebenstein 61

Kobieta we wnętrzu, 1955

gwasz, tusz, papier milimetrowy,
28 x 38 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Lebienstein 55?

Il. do Obrotów rzeczy Białoszewskiego, ok. 195

tusz pióro, pędzel, papier milimetrowy,
57.2 x 36 cm
sygn.długop. l.d.: Ilustracja do M. Białoszewskiego "Obroty rzeczy", p.d.: Lebenstein 1958 ? | 1959 ?

Maitresse de maison, 1966

litografia barwna, papier,
26.8 x 35 cm
sygnowana oł. pod ryc. l.: 43/80, p.: Lebenstein 66

Troika, 1966

litografia barwna, papier,
26.9 x 35.3 cm

BLASON (TARCZA HERBOWA), 1969

olej na płótnie,
60,5 x 49,5 cm (obraz owalny),
sygnowany u dołu "LEBENSTEIN 69", na odwrocie (na płótnie) "Lebenstein / 1969 / "Blason"

Kobieta przy studni, 1956

tusz, gwasz, papier minimetrowy,
57 x 36 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Lebenstein 1956

FIGURA OSIOWA 1963 r.

Tusz, akwarela, pastel na papierze
55 x 31 cm
Sygnowany l.d. - "Lebenstein 63"

Łódź Charona 1976

akwarela, piórko, papier, 92 x 109 cm;
sygn. p.d.: LEBENSTEIN 76

La Quete, 1967

olej, płótno,
60.5 x 37.6 cm
sygnowany l. d.: LEBENSTEIN 67, na górnej żerdzi napis [częściowo zasłonięty przez ramę]: LA QUETE 1967

L`apogée, 1969

olej, płótno,
80.7 x 64.2 cm
sygnowany śr.d.: Lebenstein 69, na odwrocie: Lebenstein | l`apogée | 1969

Trzy postaci, ok. 1957-1958

57 x 36.8 cm
sygn. oł. l.d.: Lebensztein 1957 ? 1958 ?

Tarcza I, 1968

długopis, tusz pióro, pędzel, pastel, papier,
35 x 25.8 cm
sygn. dług. l.d.: bouclier I, p.d.: Lebenstein 68

Trophees 1966 (il. 195 g)

litografia, wym.: 390 x 270 mm,
sygn. i dat. oł. p.d., odb. nr: 39/80.

Mythe en commun 1966 (il. 195 e)

litografia, wym.: 360 x 245 mm,
sygn. i dat. oł. p.d., odbitka autorska.

Petite Vice 1966 (il. 195 h)

litografia barwna, wym.: 365 x 245 mm,
sygn. i dat. oł. p.d., odb. autorska.