1 zł
2 600 000 zł

Portret kobiety - studium, 1973

litografia, papier,
68,5 x 49 cm (w świetle ramy),
sygn. i dat. p.d.: Lebenstein 73 oraz numerowana l.d.: 97/100 (ołówkiem)

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kąpiel

litografia barwna, papier,
49,5 x 34,5 cm (arkusz),
sygn. i numerowana z lewej: Lebenstein 73/100 (ołówkiem)

Kompozycja ze zwierzętami

litografia barwna, papier,
49,5 x 34,5 cm (arkusz);
sygn. i numerowana p. g.: Lebenstein 18/100 (ołówkiem)

Radiographie - portrait, 1973

litografia barwna, papier,
54,5 x 43 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. u dołu: Lebenstein 73

Figura 151, 1962

technika własna, olej, collage, 61 x 38,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: LEBENSTEIN 62;
na odwrocie napisy autorskie: Adamowi Schaffowi / Lebenstein / Paryż dn. 19. II. 62. / "Figura no 151" / 1962

Affrontement, 1973

litografia barwna, papier,
47 x 68 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Lebenstein 73 (ołówkiem); nr odbitki: 72/100

Ilustracja do Folwark zwierzęcy

druk artystyczny, papier,
66 x 46,5 cm (w świetle passe - partout)

Apokalipsa, 1985

litografia barwna, papier,
49,5 x 30 cm (odcisk kamienia);
sygn. p.d.: Lebenstein 85, w l.d. nr: 107/150

FIGURY OSIOWE 69

Technika własna, papier; 28 x 36,5 cm w świetle
Na odwrocie nalepka Galerii Grafiki i Plakatu oraz podpis autora z numerem 69

FIGURA OSIOWA

Technika własna, papier; 57,5 x 28 cm
Na odwrocie nalepka Galerii Grafiki i Plakatu

Metro St. Denis

litografia barwna, papier,
sygn. p.d.: Lebenstein 40/100 (ołówkiem); na odwrocie numer 988000

Kompozycja z Afrodytą

litografia barwna, papier,
33 x 23,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. u dołu: Lebenstein oraz nr: X/XVI

Apokalipsa, 1985

litografia barwna, papier,

Piramida

litografia barwna, papier,
sygn. u dołu: Lebenstein, oraz nr: 75/100

Corps de gard, 1973

litografia barwna, papier,
47,5 x 67 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l.d.: Lebenstein 73

Figura osiowa, 1963

długopis, tusz lawowany, akwarela, papier
czerpany 53,5 x 32 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 63

Kobieta z jednorożcem

litografia barwna, papier,
49,7 x 34,7 cm (całość);
sygn. p.g.: Lebenstein

Kompozycja z Afrodytą

litografia barwna, papier,
sygn. u dołu: Lebenstein oraz nr: 13/100

Bez tytułu, 1969

olej, płótno naklejone na płótno,
99.5 x 50 cm
sygnowany na poziomej osi obrazu l.: 69, p.: JL

Sauterelle, 1970

olej, płótno, technika mieszana,
55 x 45,4 cm (kompozycja w owalu)
sygnowany wzdłuż dolnej krawędzi: LEBENSTEIN 70