1 zł
2 600 000 zł

Pimpek jest chory, 1980

akwarela, papier, 28 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: Panek; dat. p. g.: 14. XI. 80.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Autoportret (1986)

sygn., dat. l.d. tusz, papier
33.5x23 (w świetle passe-partout)

Autoportret (1980)

sygn., dat. p.d. tusz, papier
28x20 (w świetle passe-partout)

Zbieracze bursztynu I

Drzeworyt, 62 x 93 cm,
sygn. p.d.: Panek 1973 (odbitka autorska).
Naklejka BWA w Krakowie

List gończy III

Drzeworyt, 57 x 93 cm,
sygn. śr.d.: Panek 1973 (odbitka autorska).
Naklejka V Międzynarodowego Biennale Grafiki Kraków 1974

Autoportret w kapeluszu, 1961

tusz, pędzel, papier kremowy kratkowany,
23.7 x 18.5 cm
sygn. p.d.: Panek | 61

Akt, 1969 r.

rysunek, tusz/papier, 30 x 39 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i dat. p.g.: `Panek 69`

Świat matrymonialny, 2000 r.

drzeworyt, 56 x 38 cm,
trawił i drukował Krzysztof Tomalski.
Dar Pani Barbary Myszkowskiej.

Chorągiew VII, 1962

Drzeworyt; wym. planszy: 595 x 454 mm, sygn. i dat. p.d.: Panek 1962. Grafika po konserwacji.

Dzieci z Gdańska, 1971/92

Drzeworyt; wym.: 302 x 540 mm, sygn. p.d. Panek 1971/72, 3/3.

Bezpański pies II, 1965

Litografia; wym. planszy: 487 x 633 mm, sygn. i dat. p.d.: Panek 1965. Grafika po konserwacji.

Dżonki - Szanghaj, 1956

Drzeworyt; wym.: 220 x 300 mm, sygn. p.d.: Panek 1956.

Domy nad wodą w Nankinie, 1956

Drzeworyt; wym.: 220 x 300 mm, sygn. p.d.: Panek 56.

Autoportret w białym kapeluszu VI, 1960

Drzeworyt, bibuła; wym.: 630 x 482 mm, sygn. i dat. p.d.: Panek 1960, e/a; u dołu dedykacja Jurek ten Cię zatrzymał u mnie w Prokocimiu 3 III 61. Jurek.

Z serii Listy gończe, 1972

Olej, tektura; wym.: 20,5 x 16,7 cm; na odwrocie sygnatura artysty: Panek Wiosna 1972. Szkic do "Listów Gończych".

Z serii Listy gończe, 1972

Olej, tektura; wym.: 18,5 x 18 cm; na odwrocie sygnatura artysty: Panek Wiosna 1972.

Z serii Listy gończe, 1972

Olej, tektura; wym.: 19,5 x 19,3 cm; na odwrocie sygnatura artysty: Panek Wiosna 1972.

Szkicownik, 1970-1976

szkicownik Golub-Dobrzyn / List gończy 1970/1976 r.;
szkicownik w formie zeszytu A4, 94 karty;
różne techniki (ołówek, kredka, tusz, akwarela, atrament)

Z cyklu Dom starców, 1962

ołówek, tusz, papier, 28,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p.d.: Panek 1962

Pimpek jest chory (1980)

sygn. l.g.dat. p.g. akwarela, papier 28.5x19.5 (w świetle passe-partout )